Auto noma Latvija

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Vietas, kur sākt savu ceļojumu Latvija

Atklājiet Latvija

Sixt auto noma Latvijā

Sixt auto noma Latvijā

Sixt autonoma Latvijā ir labākā izvēle, apceļojot Latvijas skaistākās vietas. Pateicoties mūsu plašajam Latvijas auto nomas tīklam, jūs vienmēr varat būt droši, ka ieplānotais ceļojums izdosies. Nomas biroji Rīgas centrā, Rīgas lidostā (RIX), Jūrmalā, Liepājā, Daugavpilī un Venstpilī jau gaida jūs, lai palīdzētu īstenot jūsu ceļojumu pa Latvijā ar nomas auto. Ekonomiskās klases mašīnas nesteidzīgiem pilsētas braucieniem, pilnpiedziņas auto lauku bezceļiem vai pat minibuss kuplākām ģimenēm vai draugu kompānijām – viss ir iespējams ar Sixt auto īri Latvijā. Jebkurā Sixt auto nomas līgumā Latvijā ir iekļauta apdrošināšana , papildus jūs varat izvēlēties papildu pakalpojumus: GPS navigāciju, neierobežotu nobraukumu, bērnu sēdeklīšus un citus. Apmeklējiet Sixt rent a car mājas lapu un rezervējiet sev tīkamāko auto jau šodien! Pievēršam jūsu uzmanību, ka mēs nodrošinām noteiktās kategorijas automobiļu pieejamību, bet ne konkrētu modeli.
Latvijas ceļu satiksmes noteikumi Latvijā, līdzīgi kā arī citur Eiropā, izņemot Lielbritāniju, ir spēkā braukšana pa ceļa labo pusi. Atļautais ātrums pilsētās ir 50 km/stundā, ārpus pilsētas - 70 vai 90 km/stundā. Izmantot mobilos telefonus vai citas ierīcas sežot pie stūres ir kategoriski aizliegts. Sixt rent a car nomas punktos Latvijā jūs noteikti varēsiet saņemt papildus informāciju par atsevisķo ceļu posmu satiksmes izmaiņām, piemērām valsts svētku dienās vai kāda pilsētas mēroga pasākuma vai skriešans maratona laikā, lai jūsu ceļojums būtu vienmēr izdevies.
Iepazīstot Latvijas pērles Latvija izsenis ir tūristu un ceļotāju iecienīts galamērķis, pateicoties atpūtas iespējām, ko tā sniedz. Izvēlaties sev vēlamo auto Sixt auto nomas mājas lapā, saņemiet to Sixt birojā Rīgas lidostā vai centrā (blakus viesnīcai Radisson BLU Latvija) vai citā jums ērtā vietā unizbaudiett Latvijas dažādību un iespējas atpūtai. Dodaties uz Ķemeriem vai Līgatni un izbaudiet nesteidzīgās pastaigas dabas parkos; jūras viļņus balto smilšu pludmalē Jūrmalā vai Kurzemes piekrastē, kuru īpaši ir iemīļojuši kaitotāji. Interesējaties par vēsturi un arhitektūru? Tad iesakām doties skaistākajām pilīm un muižām vai izstaigāt pilsdrupas. - Turaida un Cēsis ar viduslaiku pilsdrupām, 18.gadsimta pilis Rundalē un Mežotnē, Dikļu un Bīriņu un Jaunmoku pils – baudiet vēstures elpu šodien! Mākslas cienītājiem noteikti iesakām doties uz Daugavpili, kur apskatāmi pasaulslaavenā mākslinieka Marko Rotko oriģināldarbi. Esot Liepājā, dodaties uz Karostu, kur iespējams ne vien atgriezties vēsturē, bet arī nakšņot viesnīcā, kas iekļauta pasaules neparastāko naktsmāju TOP 10. Un, protams, Rīgas vecpilsēta, kas līdz pat šodienai ir saglabājusi savu šarmu. Ne velti 2014.gadā Rīga ieguva Eiropas Kultūras galvaspilsētas nosaukumu. Lai kāds būtu jūsu ceļojumamērķis, ar Sixt nomas auto Latvijā jūs baudīsiet drošu braukšanu un ērtības. Ceļojiet ar Sixt – jūsu izvēlei auto noma, elektroauto noma, Vespa motorollera noma, velo noma Rīgā un Jūrmalā, kā arī limuzīnu serviss.
Show more
Labi zināt, nomājot Latvija
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Latvija?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Latvija, jums ir jābūt vismaz 19 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Latvija.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Latvija?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,6
Pamatojoties uz 751 atsauksmēm
Transportlīdzeklis
(4,7)
Ceļš uz Sixt
(4,6)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,6)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Latvija

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Latvija?
Vai man, noformējot nomu Latvija, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?

Izpētiet mūsu automašīnu nomas punktus Latvija

Rādīt vairāk

Apskatiet mūsu atrašanās vietas lidostās Latvija

Rādīt vairāk