Auto noma Marupe District

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Mūsu pakalpojumi Marupe District

Starptautiskā lidosta Rīga - jūsu ceļojuma sākumpunkts

Starptautiskā lidosta Rīga - jūsu ceļojuma sākumpunkts

Kas var būt labāks par ceļojuma sākumu Latvijas galvaspilsētā Rīgā? Izvēloties Sixt rent a car auto nomu Rīgas lidostā, jums paveras plašas iespējas iepazīt gan Rīgu, gan Jūrmalu, gan citas tūristu iecienītas vietas Latvijā vai pat visā Baltijā. Lielāka tūristu daļa pirmo iespaidu par valsti iegūst pēc lidmašīnas nosēšanās Rīgas lidostā. Lidosta Rīga atrodas Mārupes novadā, kas ir ļoti mierīgs un kluss privātmāju rajons. Sixt auto nomas biroju jūs atradīsiet lidostas E terminālā. Spilgti oranžās Sixt krāsas ir viegli pamanāms citu pakalpojumu sniedzēju vidū. Gaidīsim jūs Sixt nomas birojā, lai nodrošinātu vēlmēm un vajadzībām piemērotāko auto – vieglo pasažieru, elektroauto vai pat pasažieru mikroautobusu. Transfēram pieejami limuzīnu servisa pakalpojumi par izdevīgu cenu.
Ierodoties Rīgas lidostā Sixt auto īres pieejamie pakalpojumi lidostā ļaus jums izbaudīt stilu un komfortu ceļā uz Rīgas centru vai Jūrmalu. Mūsu plašajā nomas auto piedāvājumā jūs atradīsiet gan ikdienas auto, gan apvidus transporta līdzekļus, dabas mīlētāji noteikti novērtēs iespēju iznomāt elektrisku auto vai pat Vespa motorolleru. Jūsu izvēlei pieejami Mercedes, BMW, Audi, Volkswagen, Toyota, Ford un Nissan un citu vadošo auto ražotāju automašīnas, kas ir ne vecākas par 1,5 gadiem. Lai kāds arī būtu jūsu ceļojuma mērķis un kādai mašīnai jūs dotu priekšroku, mēs spēsim apmierināt pat visprasīgākā klienta vēlmes un vajadzības. Veicot mašīnas rezervāciju mūsu mājas lapā, lūdzam atcerēties, ka mēs nodrošinām noteiktās klases transporta līdzekļa pieejamību, ne konkrētu marku vai modeli. Gadījumā, ja jūsu ceļojuma mērķis ir biznesa tikšanās Rīgas centrā vai Jūrmalā, rekomendējam izvēlēties Sixt limuzīnu servisa pakalpojumus, kas ļaus ērti noteiktajā laikā ierasties norunātajā vietā.
Atklājiet Latvijas galvaspilsētu Rīgu un visu Baltiju ar Sixt nomas auto! Ar Sixt nomas auto ceļš no Rīgas lidostas līdz Latvijas galvaspilsētai Rīgai, Baltijas pērlei - Jūrmalai vai jebkurai citai Latvijas pilsētai izcelsies ar komfortu un drošību, jo pie mums jums būs iespēja saņemt automašīnu, kas ir lieliskā tehniskā kārtībā. Rīga jūs patīkami pārsteigs ar arhitektūras dažādību, kur vienlaikus jūs varat atrast gan viduslaikmeta, jūgendstila, modernās monolīta vai pat koka arhitektūra mājas, kas kopumā pilsētai piešķir neaizmirstamu šarmu. Melngalvju nams, Pēterbaznīcas tornis, Domu baznīca un neskaitāmās šauras bruģētas ieliņas iekaāros jebkura apmeklētāja sirdi. Izmantojiet iespēju un apmeklējiet Brīvdabas muzeju, kur jūs varēsiet iepazīties ne tikai ar seno latviešu tradīcijas, bet arī nogaršot vietējos gardumus. Bet, ja paveiksies, varēsiet izbaudīt arī kāda gadatirgus atmosfēru vai pat koncertu. Rezervējiet sev mašīnu jau šodien un pilnībā izbaudiet savu ceļojumu ar Sixt! Vieglais auto vai pat elektro auto, pasažieru mikroautobuss, Vespa motorollers vai pat limuzīns ir jūsu rīcībā!
Show more
Labi zināt, nomājot Marupe District
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Marupe District?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Marupe District, jums ir jābūt vismaz 19 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Marupe District.
Vai es varu izvēlēties citu automašīnas atgriešanas vietu Marupe District?
Ir iespējams iznomāt automašīnu vienā virzienā starp punktiem, lai tās varētu saņemt Marupe District. Var tikt piemērota papildu maksa.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,6
Pamatojoties uz 479 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,7)
Transportlīdzeklis
(4,7)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,7)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Marupe District

Kas man ir nepieciešams, lai nomātu automašīnu Marupe District?
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Marupe District?
Vai man, noformējot nomu Marupe District, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our stations in Marupe District

Rādīt vairāk