Auto noma Rigas Lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Populārākais Rigas Lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 01.02.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Rigas Lidosta, sākot no 08.02.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Rigas Lidosta punktu

Adrese

Riga International Airport, Riga, 1053, Latvija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
08:00 - 00:00
Brīvdienas
08:00 - 00:00

Out of hours

Out of hours return
Iespejama auto sanemsana un nodosana arpus darba laika. Automasinas nodosana iespejama arpus darba laika bez papildu samaksas.

Mūsu pakalpojumi Rigas Lidosta

Sixt auto noma Rīgas lidostā

Sixt auto noma Rīgas lidostā

Sixt autonoma Rīgas Starptautiskajā lidostā (RIX) jūsu izvēlei piedāvā plašu automobiļu klāstu, sākot no ekonomiskās, kompaktklases, vidējās un biznesa klases automašīnām līdz pat premium klases jeb luksus automašīnām – vienmēr par izdevīgu cenu. Braucieniem ģimenes vai draugu lokā pieejami pasažieru mikroautobusi. Elektro auto cienītājiem auto nomā pieejami BMW i3 un VW eUp! elektroauto. Jūsu ērtībām pieejami transfēra pakalpojumi no vai uz Rīgas lidostu, kā arī šofera pakalpojumi jūsu izvēlētajā maršrutā. Jau otro gadu klientiem ir pieejama arī moto noma – piedāvājam leģendārā motorollera Vespa nomu. Izvēloties automašīnu, papildus varat izvēlēties ekstra pakalpojumus atbilstoši jūsu vajadzībām: neierobežotu nobraukumu, bērnu sēdeklīšus, GPS navigāciju, pilnu apdrošināšana un citus. Vēlamies pievērst jūsu uzmanību, ka mēs garantējam noteiktās klases automašīnas pieejamību, bet ne konkrētu marku un modeli. Pateicoties Sixt, auto īre vēl nekad nav bijusi tik vienkārša!
Baltijas lielākā lidosta – lidosta Rīga Rīgas lidosta atrodas tieši starp Latvijas galvaspilsētu Rīgu un vietējo iedzīvotāju un tūristu iecienīto kūrortpilsētu Jūrmalu. Rīgas lidostair lielākā lidosta visā Baltijas reģionā. Sixt rent a car nomas punkts ir izvietots E terminālī un jums ir iespēja ātri un vienkārši saņemt savu nomas auto lidostā uzreiz pēc ielidošanas Rīgā.Ceļš līdz Rīgas pilsētas centram vai Jūrmalai jums aizņems ne vairāk kā 15-20 minūtes.
Sixt rent a car iesakaRīga izsenis ir tūristu iecienīts galamērķis. Līdz ar tradicionālu Vecpilsētas apskati un jūgendstila arhitektūru Rīgas Klusajā centrā, lielu popularitāti ir ieguvis Kalnciema kvartāts un koka arhitektūra Pārdaugavā, Zaķusala ar augstāko televīzijas torni Eiropā, Latvijas Nacionālās Bibliotēkas apmeklēšana, kur laiks paskrien ne vien novērtējot ēkas arhitektūru un informācijas resursus, bet arī ieturot gardu maltīti. Kad iepazīta Rīga un tās apkārtne, Sigulda, Cēsis, Daugavpils, Liepāja un Ventspils būs ne vien aizraujoši galamērķi, bet arī sniegs iespēju baudīt braukšanas prieku ar Sixt nomas automašīnām. Neatkarīgi no tā, vai plānojat atpūtas vai biznesa braucienu, ar auto īri no Sixt Rīgas lidostā jūs ātri un ērti nokļūsiet līdz savam mērķim! Auto, elektroauto, velo noma, Vespa motorollers, pasažieru mikroautobuss vai pat limuzīns ir jūsu rīcībā.
Show more
Labi zināt, īrējot Rigas Lidosta
Kāds ir pieļaujamais vecums, lai iznomātu automašīnu Rigas Lidosta?
Lai nomātu automašīnu ar SIXT Rigas Lidosta, jums ir jābūt vismaz 19 ar derīgām autovadītāja tiesībām. Dažām automašīnu kategorijām ir augstāks minimālais nomas vecums, un var tikt piemērota nepilngadīga vadītāja maksa.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Rigas Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Rigas Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus
Klientu atsauksmes
4,6
Pamatojoties uz 451 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,7)
Transportlīdzeklis
(4,7)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

Nissan Leaf 39kWh
Nissan Leaf 39kWh
VW Multivan Aut.
VW Multivan Aut.
BMW 5 Series 4x4 Aut. *GPS*
BMW 5 Series 4x4 Aut. *GPS*
Bieži uzdotie jautājumi par īri Rigas Lidosta
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Rigas Lidosta?
Vai man ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes ar īri Rigas Lidosta?
Vai es varu pievienot papildu šoferi manai nomai?