Auto noma Rigas Auto piegade

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Rigas Auto piegade punktu

Adrese

Delivery to Hotel, Riga, 1024, Latvija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
08:00 - 20:00
Brīvdienas
08:00 - 20:00

Mūsu pakalpojumi Rigas Auto piegade

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Jūsu ērtībām piedāvājam nomāt auto ne tikai Sixt birojos Rīgas lidostā un pilsētas centrā, bet arī saņemt izvēlēto automašīnu ar piegādi Rīgā jums vēlamā laikā un vietā bez papildu maksas, ja rezervācija tiek veikta Sixt mājas lapā www.sixt.lv. Izvēlieties sev ērtāko piegādes vietu – neatkarīgi no tā, vai tas ir uzņēmuma birojs, mājas vai viesnīca (ar pilnu viesnīcu sarakstu, kur šāda veida serviss ir pieejams, jūs atradīsiet zemāk), kurā dzīvojat, un mēs piegādāsim automašīnu jums vēlamajā laikā. Rezervēt auto īres pakalpojumus vienmēr par izdevīgu cenu varat Sixt mājas lapā vai zvanot uz klientu apkalpošanas tālruni. Auto piegāde (angl. Delivery Service) ļaus ietaupīt jūsu laiku. Vieglie pasažieru auto vai pat elektroauto, plašlietojuma, pilnpiedziņas automašīnas ar manuālo vai automātisko ātrumkārbu, pasažieru un kravas mikroautobusi vai pat limuzīni un VIP klases auto ar benzīna vai dīzeļdegvielas dzinēju – jums ir iespēja izvēlēties sev atbilstošāko automašīnu. Ja jūsu auto ir servisā vai nav pieejams vai arī plānots izbrauciens pa Latviju vai pat dodaties uz ārzemēm, Sixt būs labākais auto īres piedāvājums! Vasaras sezonā piedāvājam gūt jaunu braukšanas pieredzi, nomājot Vespa motorollerus. Sixt – premium auto noma par ekonomisku cenu!
Kādas ir auto nomas ar piegādi klienta izvēlētajā adresē priekšrocības? Izvēloties nomas auto piegādes pakalpojumus, jums ir iespēja izvēlēties jebkuru no Sixt auto īres parkā pieejamajiem auto. Tāpat jums ir pieejami papildu pakalpojumi – gan GPS navigācija ērtākai braukšanai, gan bērnu sēdeklīši, gan pilnā apdrošināšana un iespēja pievienot papildu vadītāju – to visu un vēl vairāk mēs nodrošināsim piegādājot nomas mašīnu Rīgas robežās, turklāt bez papildu maksas, ja rezervēsiet auto Sixt mājas lapā www.sixt.lv. Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs garantējam izvēlētās klases automašīnu, ne konkrētu marku un modeli. Par atsevišķu samaksu ir iespējams vienoties par nomas auto piegādi arī ārpus darba laika. Lūdzu norādiet vēlamo saņemšanas laiku, veicot auto nomas rezervāciju. Par to jums savlaicīgi jābrīdina, piesakot mašīnu. Saņemiet īres auto pie viesnīcas, uzņēmuma biroja durvīm un dodieties ceļā ar Sixt autonomas automašīnu!
Atklājiet sev Rīgu – Latvijas galvaspilsētu Baudiet neatkarību, kādu sniedz ceļošana ar auto, lai kurp jūs arī dotos! Kad būsiet noguruši no lielpilsētas steigas, dodaties uz kādu no Rīgas rajoniem vai pat citām Latvijas pilsētām. Jūrmala, Sigulda, Cēsis, Valmiera, Liepāja, Ventspils un citas Latvijas pilsētas un lauku apvidi pārsteigs gan pieredzējušus Latvijas apceļotājus, gan arī ārzemju tūristus - ar nomas auto piegādi jūs būsiet par vienu soli tuvāk, lai iepazīstu jaunās vietas. Izvēlaties Sixt autonomas piegādes pakalpojumu un ietaupiet laiku!
Show more
Labi zināt, nomājot Rigas Auto piegade
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Rigas Auto piegade?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Rigas Auto piegade, jums ir jābūt vismaz 19 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Rigas Auto piegade.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Rigas Auto piegade?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,8
Pamatojoties uz 42 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(5,0)
Pēc atgriešanas
(5,0)
Sixt filiālē
(5,0)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Rigas Auto piegade

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Rigas Auto piegade?
Vai man, noformējot nomu Rigas Auto piegade, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?