AUTO NOMA KOPRORATĪVAJIEM KLIENTIEM

Vienkārša un ērta auto noma par īpašajām biznesa cenām.

Vēlaties kļūt par Sixt korporatīvo klientu?

Zvaniet: +371 67207121

Rakstiet: [email protected]

SIXT ir tirgus līderis auto nomas pakalpojumu sniegšanā korporatīvajiem un biznesa klientiem (business to business). Mūsu B2B speciālisti nodrošinās, lai 24 stundas dienā 7 dienas nedēļā Jūsu uzņēmums saņemtu visus mobilitātes pakalpojumus. SIXT korporatīvo klientu karte, nodrošinās jūsu uzņēmumam visizdevīgākās auto nomas cenas un nosacījumus. Korporatīvajiem klientiem ir īpaša sadaļa SIXT mājas lapā, kurā uzņēmuma dati tiek atpazīti uzreiz pēc to autentifikācijas. Jūsu darbinieki ātri un kvalitatīvi saņems nepieciešamo transportu, konsultācijas un citus saistītos pakalpojumus. Saņemiet korporatīvo klientu privilēģijas un īpašos piedāvājumus – īpašu uzmanību, dažādus biznesa risinājumus un auto nomas korporatīvās cenas. Mobilais risinājums SIXT Mobility solution ļauj jums viegli paņemt nomā auto uzņēmuma darbiniekiem, kas devušies komandējumā - piemēram, sniedzot jums online piekļuvi globālajam SIXT nomas autoparkam. Izvēlieties auto modeli un iznomājiet to Jūsu firmas darbinieka vajadzībām!

Uzņēmumam ir nepieciešama auto noma Latvijā un ārzemēs?

Sixt nodrošina auto nomu jūsu biznesam Latvijā un 105 valstīs vairāk kā 4000 vietās visā pasaulē. Sixt autoparkā jums ir pieejamas jaunas ekonomiskās, vidējās, biznesa un premium klases automašīnas – BMW, Mercedes, Volkswagen, Toyota un citu pasaules vadošo ražotāju auto. Premium auto noma, ekonomiska cena!

Korporatīvo klientu priekšrocības:
  • korporatīvās cenas auto nomai Latvijā un ārzemē;
  • pēcapmaksas rēķins par saņemtajiem pakalpojumiem reizi mēnesī vai pakalpojumu apmaksa ar bankas kredītkarti;
  • norēķinoties ar Sixt Korporatīvo karti, netiek ieturēts drošības depozīts;
  • elastīgi noteikumi - iespēja mainīt un atcelt rezervācijas bez soda sankcijām;
  • mobilitāte – rezervēšana internetā, zvanot pa tālruni, Sixt nomas birojos vai Jūsu ceļojumu aģentūrā;
  • Sixt Latvija atbalsts latviešu, krievu vai angļu valodā nomājot auto Latvijā vai ārzemēs.
Papildu pakalpojumi jūsu biznesam:
  • Aizvietošanas auto – gadījumos, kad uzņēmuma automašīna atrodas autoservisā vai nepieciešams īpašs auto.
  • Pasākumu apkalpošana – pilns transporta nodrošinājums no VIP transfēriem līdz grupu pārvadāšanai ar autobusiem.

Šofera pakalpojumi: Sixt VIP un biznesa klases limuzīnu serviss. Mēs rūpējamies par Jūsu ērtībām un privātumu, lai Jūs izbaudītu braucienu un nokļūtu tieši laikā īstajā vietā. Uzticams un apmācīts Sixt šoferis Jūs droši aizvedīs uz galamērķi.

Vairāk

Ilgtermiņa auto noma / pilna servisa auto līzings: Jūsu izvēlētās automašīnas aprīkojam pēc Jūsu vajadzībām un iznomājam uz atrunātu nomas periodu un nobraukumu. Nomas maksa ir nemainīga visā nomas termiņa laikā.

Vairāk