Korporatīvo klientu rezervācijas sistēma

Tikai korporatīvajiem klientiem - vienkārša un ērta auto noma par īpašajām biznesa cenām.

Pieeja korporatīvo klientu cenām

Ilgtermiņa auto noma / pilna servisa auto līzings

Jūsu izvēlētās automašīnas aprīkojam pēc Jūsu vajadzībām un iznomājam uz atrunātu nomas periodu un nobraukumu. Nomas maksa ir nemainīga visā nomas termiņa laikā.

Vairāk

Autoparku vadība

Autoparka vadības ietvaros Sixt Leasing nodrošina sadarbības partneru tīklu visā Baltijā, saņemto pakalpojumu kvalitātes kontroli, datu uzskaiti un visu pārējo nepieciešamo, lai Jūsu automašīnas tiktu apkalpotas saskaņā ar izvēlētajiem pakalpojumiem. Uztici autoparka vadību profesionāļiem!

Vairāk

Autoparku vadības sistēma Online Fleet Control

Pieslēdzoties autoparku vadības sistēmai Online Fleet Control internetā no jebkura datora, jūs saņemat aktuālāko informāciju par uzņēmuma autoparku, automašīnām un to lietotājiem.

Sixt TCO - auto dzīves cikla izmaksas

Sixt TCO jeb auto dzīves cikla izmaksu aprēķins ir metodoloģija, kurā ņemtas vērā visas auto izmaksu pozīcijas auto dzīves cikla laikā (3-5 gadi), lai aprēķinātu vidējās auto izmaksas mēnesī. Salīdziniet dažādu marku un modeļu automašīnas, lai izvēlētos izdevīgāko.

Vairāk

Šofera pakalpojumi

Sixt VIP un biznesa klases limuzīnu serviss. Mēs rūpējamies par Jūsu ērtībām un privātumu, lai Jūs izbaudītu braucienu un nokļūtu tieši laikā īstajā vietā. Uzticams un apmācīts Sixt šoferis Jūs droši aizvedīs uz galamērķi.

Vairāk

Sixt kartes

Piesakieties Sixt kartei un saņemiet vēl labāku piedāvājumu! Īpaši noteikumi Sixt korporatīvajiem klientiem.

Vairāk