Kravas busu noma no SIXT

SIXT - starptautiskā kravas busu noma Nr.1 Latvijā

SIXT auto noma piedāvā noma jaunus un labi aprīkotus kravas mikroautobusus- Ford Transit Custom L2H1, Renault Master L3H2 un VW Crafter Kasten.

Saņemiet kravas busiņu sev tuvākajā SIXT birojā Rīgā (Rīgas lidostā vai Rīgas centrā, Elizabetes 55), Liepājā vai jebkurā Latvijas pilsētā! Nav laika, lai dotos uz SIXT biroju? *Rīgas robežās piegādāsim to BEZ MAKSAS! Strādājam bez brīvdienām. *

Rezervējiet auto [SIXT mājas lapā](https://www.sixt.lv/kravas-auto/), zvaniet +371 67207121, rezervējiet busiņu ērti un vienkārši Sixt App (iPhone; Android).

REZERVĒT ŠEIT

Pārvadājiet kravu ar SIXT!

Situācijās, kad nepieciešams pārvietot lielāka izmēra kravu vai mēbeles, ja plānojat pārvākties, kravas automašīnu noma palīdzēs to izdarīt ērti un vienkārši, bez papildu izmaksām.

Ja nejūtaties komfortabli, braucot ar kravas mikroautobusu, piedāvājam iespēju saņemt šofera pakalpojumus. Nomājot SIXT kravas busu ar šoferi, jums būs pārliecība, ka krava vienmēr tiks nogādāta paredzētajā laikā un vietā.

Nogādājiet savas mēbeles un nepieciešamo kravu galamērķī droši un ērti!

REZERVĒT ŠEIT

Kāpēc nomāt kravas mikroautobusu?

- Ērti. Kravas busu noma ir ideāli piemērota, lai pārvietotu salīdzinoši lielu vai smagu kravu.

- Izdevīgi. Nomājiet kravas busiņu, pārceļoties uz citu mājvietu vai biroju. Izvairieties no papildu izmaksām un stresa, pieņemot darbā palīgu komandu.

- Daudz vietas. Salīdzinoši nelielas kravas automašīnas noma ir labākā izvēle tiem, kas veic remontdarbus objektos vai organizē īpašus pasākumus. SIXT mikroautobusos ir pietiekami daudz vietas materiāliem un citiem priekšmetiem, ko plānots transportēt.

Sixt kravas nomu izmanto:

- Biznesa klienti, kuru lietošanā esošais kravas busiņš ir remontā vai nepieciešams papildu transports uz noteiktu laiku. Aizvietošanas auto, kas vienmēr ir pieejams!

- Mazie uzņēmumi. Bez pārcelšanās un citiem personīgiem pārvadājumiem kravas automašīnu noma ir piemērota arī mazo uzņēmumu komercpārvadājumiem.

- Latvijas uzņēmumi, kam ir bizness ārzemēs vai arī kuru darbība saistīta ar citām valstīm kā Norvēģiju, Zviedriju, Vāciju un citām.

- Pašnodarbinātās personas. Sixt kravas automašīnu noma ideāli piemērota arī tiem, kas ir pašnodarbināti vai kam ir mazais bizness. Kravas automašīnu ikdienā izmanto santehniķi, elektriķi, celtniecības darbinieki un citu profesiju pārstāvji.

- Fotogrāfi un citu radošo jomu pārstāvji var izmanto kravas automašīnu, lai strādātu pie lielākiem projektiem.

- Reklāmas un pasākumu aģentūras, mūziķi un mākslinieki, kas pārvadā ar koncertiem un pasākumiem saistītos rekvizītus un aprīkojumu.

- Autoservisi, kas nodrošina klientiem aizvietošanas jeb servisa auto uz laiku, kamēr viņu auto tiek remontēts.

- Apdrošināšanas kompānijas, kas nodrošina klientiem aizvietošanas auto saskaņā ar apdrošināšanas līgumu.

- Privātpersonas gadījumos, kad nepieciešams pārvākties vai pārvest lielāku kravu no būvmateriālu veikaliem kā K Senukai, Depo, Kurši, IKEA un citiem. Sixt kravas mikroautobuss būs ērtākā un izdevīgākā izvēle kravas pārvadājumiem.

Ar Sixt kravas automašīnu jūs varēsiet ērti plānot veicamos darbus, lai viss tiktu paveikts laikā un nevainojamā kvalitātē.

Ieteikumi kravas mikroautobusa vadīšanai:

Kravas mikroautobusu atļauts vadīt ar B kategorijas vadītāja apliecību. Kravas busiņa vadīšana ir tikpat vienkārša, kā braukšana ar vieglo pasažieru auto, taču ir pāris lietas, ko iesakām ņemt vērā:

  • Pārbaudiet mikroautobusa izmērus un plānotās kravas gabarītus. Pārliecinieties, ka plānotā krava ietilps izvēlētajā mikroautobusā.
  • Ņemiet vērā maksimālo kravnesību. Tas jums ļaus izvairīsieties no pārlieku maza kravas automobiļa nomas.
  • Atcerieties, ka nomas kravas busu modeļiem ir bīdāmās sānu durvis – tās būs noderīgas ērtākai kravas iekraušanai un izkraušanai.
  • Pirms brauciet zem tilta vai pazemes stāvvietā, pārliecinieties, ka mikroautobusa augstums nepārsniedz atļauto. Iepazīstieties ar mikroautobusa izmēriem, pirms uzsākat savu braucienu.
  • Pirms uzsākat braucienu, pārbaudiet, vai ir nepieciešams iegādāties vinjeti Latvijā un Lietuvā, ja plānojat doties uz kaimiņvalsti, samaksājot autoceļu lietošanas nodevu.

Sixt kravas auto noma ir labākā izvēle vietējiem un starptautiskiem pārvadājumiem gan privātpersonām, gan uzņēmumiem.

Nepieciešams pasažieru mikroautobuss? Sixt ir piedāvājums!