SIXT atbalsta projekti

Drying Little Tears | Regine Sixt Aid Foundation

Regine Sixt Children´s Aid Foundation

Jau no 2006. gada Bērnu slimnīcas fonds sadarbībā ar vadošo pilna servisa līzinga un autoparku vadības pakalpojumu sniedzēju Sixt Leasing īsteno projektu „Braucam mājās!”, kas tiek realizēts Sixt Leasing sociālās atbildības programmas „Drying little tears” ietvaros.

Projekta ietvaros bērni, kuriem ārsts ļauj uz nedēļu vai nedēļas nogali atstāt slimnīcu, tiek nogādāti mājās, izmantojot atsevišķu mašīnu ar vienmēr vienu un to pašu bērnu jau iemīļoto šoferi. Bērniem un viņu vecākiem šī iespēja ir ļoti nozīmīga, jo no attālākām Latvijas vietām bez šī projekta atbalsta daudziem būtu neiespējami tikt mājās slimības laikā, kas bieži vien noris pat vairākus gadus. Projekta ietvaros jau vairāk kā gadu mājup nogādājam arī bērnus pēc nopietnām operācijām, kuriem ārsts nerekomendē mājup doties, izmantojot sabiedrisko transportu. Vidēji gadā mājup tiek nogādāti 17 bērni kopumā 30 reizes.

2011. gadā Sixt Leasing kļuva par Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra atbalstītāju. Projekta ietvaros Sixt nodrošina limuzīnu servisa un šofera pakalpojumus Rīgas Krievu teātra viesmākslinieku transfēram un ekskursijām pa Latviju viesizrāžu laikā.

Būdams starptautisks uzņēmums, Sixt augstu vērtē kā pašmāju, tā ārzemju kultūru, un priecājas būt klāt brīžos, kad kultūras un radošajie pārstāvji viesojas Latvijā. Sixt nodrošina limuzīnu servisa pakalpojumus Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra viesmākslinieku transfēram no lidostas uz viesnīcu, kā arī nodrošina automašīnas ekskursijām pa Latviju viesizrāžu laikā. Krievijas teātru zvaigznes saņems tādu pakalpojumu kvalitāti Latvijā, kādu Sixt klienti ir raduši saņemt visā pasaulē!