Paldies, ka izvēlējāties SIXT! Priecāsimies par jūsu atsauksmi

Mēs patiesi augstu vērtējam jūsu lojalitāti. Lūdzu, novērtējiet SIXT sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Izbaudījāt SIXT sniegto pakalpojumu servisu? Lūdzu, uzrakstiet atsauksmi un novērtējiet saņemtā pakalpojuma kvalitāti! SIXT komanda vienmēr priecājas saņemt klientu atsauksmes. Būsim pateicīgi, ja Jūs atstāsiet atsauksmi Google vai mūsu Facebook profilā.

Kāpēc tas ir svarīgi? Daloties ar savu pieredzi, Jūs palīdzēsiet pieņemt pareizo lēmumu citiem klientiem, kuri plāno nomāt automašīnu Latvijā vai jebkur citur pasaulē. Tāpat tas mums ļaus uzlabot mūsu pakalpojumu kvalitāti, lai arī turpmāk Jūs saņemtu izcilu klientu apkalpošanas servisu.

Lūdzu, izvēlieties SIXT nomas punktu, par kuru vēlaties atstāt vērtējumu:

Klikšķiniet uz "Novērtējiet mūs", atrodiet SIXT nomas punktu Google, par kuru vēlaties atstāt atsauksmi, un novērtējiet SIXT sniegtā pakalpojuma kvalitāti.

*SIXT klientu atsauksmes - labās mūs iedvesmo, ne tik labās - uzlabot mūsu sniegto servisu. *

  • Loti atsaucīgi, pretimnākoši un saprotoši darbinieki.
  • Jūsu darbības ātrums, atsaucība un pozitīvās meitenes pie telefoniem ir zelta vērtas! Viennozīmīgi labākais klientu serviss ar ko esmu saskārusies pēdējo gadu laikā! Liels jums paldies!
  • Pēc neveiksmīgas rezervācijas citā autonomā, paldies Sixt augstajam apkalpošanas standartam un operatīvajam rezervācijas apstiprinājumam 20min laikā (pie tam automašīnas klasei, kuras pieejamība nebija zināma). Kā arī jauka apkalpošana automašīnas saņemšanas brīdī, paldies Ramonai!
  • Lieliska klientu apkalpošana! Apmierina gan attieksme, gan izpildes laiks un kvalitāte. Paldies!
  • Ļoti kompetenti darbinieki, kas ātri sniedz atbildes uz mani interesējošiem jautājumiem un atrisina problēmas, ja tāds ir radušās.

Kāpēc klienti dod priekšroku SIXT pakalpojumiem?

- augsti klientu apkalpošanas standarti;

- izdevīgas cenas par jaunu automašīnu nomu;

- plaša nomas auto izvēle, sākot no ekonomiskiem auto līdz pat premium klasei.

REZERVĒT NOMAS AUTO