Mikroautobusu noma - atpūtas un biznesa braucieniem

Sixt mikroautobusu noma – jūsu ģimenes, draugu vai uzņēmuma braucieniem Latvijā un visā pasaulē.

Minivenu noma. Ja plānojat apceļojot Latviju vai pat doties ārzemju braucienā ar ģimeni vai draugiem; organizējat pasākumu uzņēmuma kolektīvam vai vai neaizmirstamu vecmeitu ballīti, Sixt premium klases miniveni ļaus izbaudīt komfortablu braucienu.

REZERVĒT TŪLĪT

Sixt piedāvā 7-vietīgus un 9-vietīgus pasažieru mikroautobusus Latvijā un visā Baltijā. Jūsu izvēlei pieejami minibusi ar automātisko un manuālo ātrumkārbu- VW Caravelle (9 sēdvietas), VW Multivan (7 sēdvietas) , Ford Turneo Custom (9 sēdvietas), Renault Trafic (9 sēdvietas) un citi. Tāpat jums ir iespēja saņemt nomā mikroautobusu visā Eiropā un citur pasaulē.

Svarīgi! Sixt autonomas piedāvātos mikroautobusus atļauts vadīt ar B kategorijas autovadītāja apliecību.

Nepieciešams šoferis? Sixt nodrošina arī šofera pakalpojumus par papildu samaksu, lai jums būtu iespēja izbaudīt braucienu.

REZERVĒT TŪLĪT

Kāpēc nomāt minivenu?

- Izdevīgi. Sixt piedāvā busiņus par izdevīgu cenu, kas ļaus ietaupīt jūsu naudu, un palutināt sevi ar kādu patīkamu pirkumu ceļojuma laikā.

- Ceļojiet kopā! Visbiežāk minivena noma ir nepieciešama, ja plānojat doties atpūtā uz kempingu, sporta spēlēm, tuvākās vai tālākās ekskursijās kopā ar ģimeni, draugiem vai darba kolēģiem. Nomājot minivenu, jums ir iespēja ceļot un pavadīt laiku visiem kopā.

- Daudz vietas. Izvēlieties 7-vietīgu vai 9-vietīgu pasažieru mikroautobusu atkarībā no jūsu plāniem un braucēju skaita. Neizmantotajos papildu sēdekļos jums būs iespēja novietot bagāžu, ja plānojat veikt lielākus pirkumus ceļojuma laikā.

Dodoties ceļojumā, varat ņemt līdzi visu, kas nepieciešams jūsu komfortam, jo ar Sixt minivenu un mikroautobusu varēsiet ērti pārvadāt divas pilna izmēra ceļasomas vai trīs mazāka izmēra bagāžas vienības.

Jaunu Renault Master kravas mikroautobusu noma ar vai bez šofera pakalpojumiem braucieniem Latvijā un visā Eiropā. Kravas busiņa īre ir pieejama rezervējot mājas lapā un zvanot Sixt Klientu centram +371 67207121. Strādājam bez brīvdienām.

KONTAKTI: TĀLR. 67207121, E-PASTS: [email protected]