Nomāt auto

Rokas vadība cilvēkiem ar kustību traucējumiem

Cilvēkiem ar kustību traucējumiem pārvietošanās un ceļošana pa Latviju vai Baltiju ir kļuvusi daudz pieejamāka. Nomājiet auto no Sixt un aprīkosim auto ar rokas vadību bez papildu samaksas! Piedāvājums spēkā auto nomai Baltijā. Lūdzu ņemtiet vērā, ka ar rokas vadību var aprīkot automašīnas tikai ar automātisko ātrumkārbu.

Svarīgi! Ņemiet vērā, ka rokas vadību automātiski rezervēt šobrīd nav iespējams! Lai to rezervētu, lūdzu, zvaniet +371 67207121 vai rakstiet [email protected] 

Šobrīd ir pieejama viena veida rokas vadība, tādēļ aicinām Jūs izvērtēt savas spējas vadīt auto ar šādu rokas vadību. Noskatieties video par to, kāda ir rokas vadība un kā tā darbojas.

Pakalpojums ir pieejams personām ar kustību traucējumiem, bet kuras var vadīt automašīnu ar rokas vadību un kurām ir derīga autovadītāja apliecība. Rokas vadība ir vienlaikus modernākā un vieglāk lietojamā ierīce, kas ļauj ātri un vienkārši sagatavot automašīnu vadīšanai ar roku palīdzību. Pateicoties rokas vadībai, braucējs, kuram ir apgrūtināta automašīnas vadīšana ar kāju palīdzību, spēj automašīnu vadīt ar roku palīdzību regulējot gāzes un bremžu pedāļus. Gadījumā, ja vēlēsieties auto vadību nodot personai bez kustību traucējumiem, iekārta ir viegli noņemama.

Sixt auto noma nodrošina:

  • dažādu marku un modeļu automašīnas ar automātisko ātrumkārbu, kas aprīkojamas ar rokas vadību
  • zinošu un apmācītu personālu, kas aprīkos automašīnu un palīdzēs tajā iekāpt
  • auto piegādi uz jums vēlamo vietu vēlamajā laikā
  • pilnu instruktāžu
  • 24/7 palīdzību pa tālruni un, ja nepieciešams, arī klātienē

Mēs parūpēsimies, lai Jūsu brauciens būtu drošs un patīkams!