Kāzu auto noma - premium un biznesa klases automašīnas jūsu svinībām

Auto noma kāzām. Jūsu izvēlei pēdējās paaudzes biznesa un premium klases automašīnas kā BMW, Mercedes Benz, Jaguar, Audi un citas.

Kāzu tērpi, fotogrāfs, svinību vieta un vēl neskaitāmas detaļas veidos jūsu kāzu dienu. Mēs neesam profesionāli kāzu rīkotāji, bet tas, ko mēs zinām un varam - nodrošināt labāko kāzu automašīnu jūsu svinībām. Jūsu viesiem nodrošināsim komfortablos mikroautobusus, ko vadīt atļauts ar B kategorijas vadītāja apliecību. Mēs būsim pagodināti nodrošināt labāko servisu un jaunākās automašīnas jūsu kāzu dienā!

Jūsu ērtībām ir pieejami šofera pakalpojumi izvēlētajā laikā un apjomā. Mūsu profesionālie un apmācītie autovadītāji nodrošinās drošu un patīkamu braucienu.

REZERVĒT TŪLĪT

VIP un biznesa klases automašīnas

Izvēlieties VIP klases automašīnas nomu un sajūtiet jūsu īpašās dienas burvību arī ceļā, ne tikai ceremonijas laikā vai svinību telpās. Skaists un ērts automašīnas salons, līgana, limuzīnam atbilstoša auto gaita, perfekta audio sistēma kāzu dienai izvēlētās mūzikas baudīšanai. Sīkumi ir svarīgi!

Mēs piedāvājam tikai jaunas automašīnas, kas ir ne vecākas par 6 mēnešiem, lai mūsu klienti varētu bezrūpīgi baudīt braucienu. Serviss, kvalitātes un drošība – tās ir vērtības, ko novērtē Sixt klienti.

Izvēlieties pēdējās paaudzes VIP un biznesa klases automašīnu kā BMW 5. sērijas, Mercedes Benz E-klases, Jaguar XE vai F-Pace, VW Passat automašīnu kā savu kāzu auto. Pēc jūsu izvēles nodrošināsim šofera pakalpojumus nevainojamam braucienam.

Komfortabli mikroautobusi kāzu viesiem

Ja jūsu kāzu dienā aicināti viesi un nepieciešams transports, Sixt piedāvā mikroautobusu nomu nokļūšanai visos plānotajos svētku pieturas punktos. Jūsu kāzu viesi novērtēs un ar labām domām atminēsies kopīgo ceļu. Turklāt viņi visur varēs nokļūt laikā un ievērojot visas vajadzīgās pieturvietas.

Svarīgi! Sixt nodrošina mikroautobusu nomu, ko vadīt atļauts ar B kategorijas auto vadītāja apliecību.

REZERVĒT TŪLĪT

Kāpēc nomāt kāzu automašīnu?

- Izdevīgi. Kāzu auto noma ir izdevīgāka kā taksometru pakalpojumi - auto varat izmantot visu nomas laiku un uzreiz ir zināma autonomas pakalpojuma cena. Izvēloties nomas auto, šofera pienākumus jūs varat uzticēt kādam radiniekam vai tuvam, labam draugam un tādējādi kāzu dienā pavadīt vairāk laika kopā.

- Plānojiet savu laiku! Izvēloties kāzu auto nomu, jūs varēsiet visur nokļūt ērti, droši un bez kavēšanas.

- Jaunas automašīnas un nevainojams serviss. Sixt nodrošina tikai jaunas automašīnas. Izvēlieties sev atbilstošāko auto un izbaudiet braucienu. Mēs parūpēsimies par pārējo!

Ja tieši šobrīd plānojat savu kāzu dienu, mēs vēlamies jūs apsveikt un novēlēt to piedzīvot tieši tādu, kādu būsiet izsapņojuši!

Mēs būsim pagodināti nodrošināt labāko servisu un jaunākās automašīnas jūsu kāzu dienai!

Gadījumā, ja jums ir radušies jautājumi un vēlaties uzzināt vairāk par iespējām nomāt kāzu auto, mikroautobusus vai citu papildu transportu, droši rakstiet [email protected] vai zvaniet +371 67207121.

Auto noma ārzemēs jūsu kāzu ceļojumam

Un tas nav viss! Dodoties kāzu ceļojumā vai medusmēnesī, izvēlaties pārbaudītas vērtības – Sixt nodrošina auto nomu ne vien Latvijā, bet visā pasaulē – *105 pasaules valstīs, 4000 apkalpošanas vietās. *

Ekonomiskās klases, vidējās un biznesa klases auto noma vai pat minibusu, kabrioletu un luksus klases auto noma - vienmēr par izdevīgu cenu!