Tūrisma aģentūras pieeja – auto nomas cenas tūrisma aģentūrām

Auto noma tūrisma aģentūru klientiem internetā - viegli un ērti ar jauno „Rental Agent” sistēmu!

Sixt tūrisma aģentūru partneri saņem īpašas auto nomas cenas un pieeju mūsu tūrisma aģentūru rezervāciju sistēmai. Mūsu jaunā rezervāciju sistēma „Rental Agent” ir izveidota atbilstoši tūrisma aģentūru prasībām.

Rezervējiet auto nomas pakalpojumus aģentūru klientiem 105 pasaules valstīs, 4000 apkalpošnaas vietās viegli un ātri!

Rental Agent” sistēmas galvenās priekšrocības:

vienkāršas un lietotājam draudzīgas aģentūras konta atskaites

rezervācijas apstiprinājuma nosūtīšana klientam uz e-pastu

informācija par tuvāko Sixt auto nomas punkta atrašanās vietu un precīzu virzienu

Kā kļūt par Sixt auto nomas partneri?

Ja jūs vēlaties kļūt par Sixt tūrisma aģentūras partneri, lūdzu, sūtiet pieteikumu uz e-pastu [email protected] vai aizpildiet pieteikuma formu un sūtiet to mums pa faksu +371 67819501 vai e-pastu [email protected]

Veiksmīgus ceļojumus ar Sixt auto nomu!

TŪRISMA AĢENTŪRĀM. VIENKĀRŠA UN ĒRTA AUTO NOMA PAR ĪPAŠAJĀM AĢENTŪRU CENĀM

NEPIECIEŠAMA PAPILDUS INFORMĀCIJA?

Zvaniet: +371 67207121

Rakstiet: [email protected]

Sixt ir tirgus līderis auto nomas pakalpojumu sniegšanā korporatīvajiem un biznesa klientiem (business to business). Mūsu B2B speciālisti nodrošinās, lai 24 stundas dienā 7 dienas nedēļā Jūsu uzņēmums saņemtu visus mobilitātes pakalpojumus. SIXT korporatīvo klientu karte, nodrošinās jūsu uzņēmumam visizdevīgākās auto nomas cenas un nosacījumus. Korporatīvajiem klientiem ir īpaša sadaļa SIXT mājas lapā, kurā uzņēmuma dati tiek atpazīti uzreiz pēc to autentifikācijas. Jūsu darbinieki ātri un kvalitatīvi saņems nepieciešamo transportu, konsultācijas un citus saistītos pakalpojumus. Saņemiet korporatīvo klientu privilēģijas un īpašos piedāvājumus – īpašu uzmanību, dažādus biznesa risinājumus un auto nomas korporatīvās cenas. Mobilais risinājums SIXT Mobility solution ļauj jums viegli paņemt nomā auto uzņēmuma darbiniekiem, kas devušies komandējumā - piemēram, sniedzot jums online piekļuvi globālajam SIXT nomas autoparkam. Izvēlieties auto modeli un iznomājiet to Jūsu firmas darbinieka vajadzībām!