Auto sēdeklīši jūsu bērnu drošībai un komfortam

Ceļojiet ar ģimeni un bērniem! Bērnu drošībai un komfortam Sixt nodrošina premium klases Cybex bērnu auto krēsliņus mazuļiem un auto sēdekļus lielākiem bērniem, atbilstoši vecumam. Veicot Sixt auto nomas rezervāciju, lūdzu norādiet izvēlēto autokrēsliņu vai auto sēdekli un to nodrošināsim jau saņemot auto. Cybex bērnu autokrēsliņi - tā ir drošība, dizains un funkcionalitāte, ko apliecina iegūtie apbalvojumi Eiropas testos.

Drošai un ērtai ceļošanai ar bērniem!

Izvēlieties bērnam piemērotāko autokrēsliņu:

Zīdaiņu autokrēsliņš (0 - 13 kg). No dzimšanas līdz aptuveni 18 mēnešiem

Zīdaiņu autokrēsliņš nodrošinās drošu un ērtu ceļošanu ģimenēm ar bērniem jau no dzimšanas brīža līdz pat pusotra gada vecumam. Lineārajai sānu sadursmes sistēma garantē visaugstāko drošības līmeni pateicoties augstumā regulējamajam galvas balstam ar integrēto drošības jostu stiprinājuma sistēmu. Krēsliņa funkcionalitāte ļauj noregulēt lēzenāko guļus pozīcijas leņķi, kas samazina elpošanas traucējuma risku priekšlaicīgi dzimušajiem zīdaiņiem un ļoti maziem jaundzimušajiem. XXL izmēra jumtiņš lieliski aizsargā pret sauli un stipru vēju. Jūsu ērtībām krēsliņam ir ceļošanas sistēma kopā ar CYBEX vai ar cita zīmola pastaigu ratiem.

Bērnu autokrēsliņš (9 - 36 kg). No 9 mēnešiem līdz 12 gadiem

Sixt nodrošina ērtu ceļošanu ģimenēm neatkarīgi no bērnu vecuma - Cybex bērnu krēsliņš ir viegli pielāgojams bērniem no 9 mēnešu vecuma līdz pat 12 gadiem. Ērta krēsliņa nolaišanas funkcija un 3 pusguļus pozīcijās nolaižamais galvas balsts pasargā bērna galvu no kritiena uz priekšu vai sāniem, kamēr bērns ir aizmidzis. Individuāli regulējama lineārā sānu sadursmes aizsardzība (L.S.P. Plus Sistēma) garantē maksimālu drošību auto sadursmes gadījumā. ISOFIX savienojuma sistēma nodrošina papildus drošību. Optimizēta ventilācījas sistēma uztur komfortablu ķermeņa temperatūru brauciena laikā bērna komfortam un labsajūtai.

Bērnu autokrēsliņš (15 - 36 kg). No 3 līdz 12 gadiem

Cybex bērnu krēsliņš nodrošinās ērtu, drošu un komfortablu braukšanu bēniem no 3 līdz pat 12 gadiem. Patentētais 12 pozīcijās regulējamais galvas balsts noturēs bērna galvu pareizā stāvoklī arī guļot. Lineārā Sānu sadursmes aizsardzība (L.S.P. System Plus) absorbē sāna trieciena enerģiju ļoti agrīnā stadijā un aizsargā jūtīgās galvas un plecu zonas automašīnas sadursmes gadījumā. Integrētā ventilācijas sistēma nodrošina komfortablu ķermeņa temperatūru pat karstās dienās. ISOFIX savienojuma sistēma piedāvā uzlabotu drošību, stabilitāti un vieglu uzstādīšanu ar vienu klikšķi.

Neatkarīgi no tā, vai plānojat atvaļinājuma vai brīvdienu braucienu Latvijā, ir padomā doties uz kādu no kaimiņvalstīm vai pat ceļojumā uz Eiropu, Sixt auto noma Baltijā nodrošinās Cybex premium kvalitātes bērnu autokrēsliņus. Cybex ir vācu bērnu preču ražotājs, kura ražojumi guvuši atzinību Vācijā rīkotajos drošības testos, tādējādi apliecinot produktu kvalitātes un dizaina apvienojumu. Autokrēsliņi ir pielāgoti bērnu vajadzībām un būs ērti pat bērna guļot - pielāgotais galvas balsts ļauj stabili noturēt bērna galvu, ļaujot baudīt kvalitatīvu miegu. Ceļojiet ar ģimeni un bērniem!

Kāpēc Sixt?

- Viss ceļošanai: izvēlieties piemērotāko automašīnu ceļošanai ar bērniem - piedāvājumā no ekonomiskās klases automašīnām līdz pat pasažieru mikroautobusam.

- 30 nomas punkti visā Latvijā: Rīgā, Jūrmalā, Liepājā, Daugavpilī vai Ventspilī - izvēlieties sev tuvāko Sixt apkalpošanas vietu.

- Lielisks serviss: mēs piedāvājam tikai jaunas automašīnas, lai jūsu ceļojums ir izdevies. Un tas viss - vienmēr par izdevīgu cenu!

SAZINIETIES AR MUMS! TĀLR. +371 67207121, E-PASTS: [email protected]

Sixt ir vadošais mobilitātes pakalpojumu sniedzējs Eiropā, kas dibināts 1912. gadā Minhenē, Vācijā. Šobrīd Sixt ir pieejams vairāk kā 100 pasaules valstīs, 4000 apkalpošanas vietās. Sixt sniedz auto nomas, pilna servisa auto līzinga, autoparku vadības un konsultāciju pakalpojumus, būdams tehnoloģisko inovāciju līderis šajās sfērās.

Sixt Latvija savu darbību uzsāka 2010. gadā, kad autoparku vadības uzņēmums Transporent kļuva par Sixt Rent a Car un Sixt Leasing franšīzes partneri Baltijas valstīs. Jau vairāk kā desmit gadus uzņēmums sniedz auto nomas un līzinga pakalpojumus, apkalpo un konsultē Baltijas lielāko uzņēmumu autoparkus, kā arī uzņēmumus ar nelielu automašīnu skaitu, kopā apkalpojot vairāk nekā 3500 automašīnas. Savukārt īstermiņa auto nomā pieejamas vairāk, kā 400 Audi, BMW, Mercedes, VW, Ford, Toyota, Nissan un citu pasaules vadošo ražotāju automašīnas. Kopš 2015. gada vasaras Rīgā iespējams nomāt Vespa motorollerus. Baltijā ir pieejami Sixt auto nomas biroji Rīgā, Jūrmalā, Daugavpilī, Liepājā, Ventspilī, Tallinā, Tartu, Viļņā, Kauņā, Palangā un Klaipēdā, kā arī šo pilsētu lidostās. Rīgā un Jūrmalā pieejams arī Sixt velo nomas tīkls ar vairāk kā 250 velosipēdiem.