Auto noma Latvijā un visā pasaulē

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Vietas, kur sākt savu ceļojumu Latvija

Atklājiet Latvija

Auto noma Latvijā un visā pasaulē

Auto noma Latvijā un visā pasaulē

SIXT auto nomas augsta līmeņa nomas pakalpojumi ļaus jums ērti doties ceļā par jūsu vēlmēm un ceļojuma budžetam atbilstošu cenu.
Latvijā un citās Baltijas valstīs SIXT piedāvā labāko auto nomu tiešsaistē – mūsu autoparkā ir vairāk nekā 1000 dažādu pasažieru un kravas automašīnas - luksus, premium, ekonomiskās, 4x4, bezceļu, pikapi un SUV automašīnas, vieglie kravas automobīļi, kravas autobusi, mikroautobusi un citu veidu automašīnas. SIXT auto nomas autoparkā ir arī biznesa klases automašīnas – BMW, Audi, Mercedes Benz, Lexus, Volkswagen un citu pasaules vadošo automobiļu ražotāju auto, ar kuriem varat doties uz darījuma tikšanos vai izbaudīt izcilu komfortu. Jūsu ērtībām piedāvājam šofera pakalpojumus, limuzīnu servisu, kā arī kravas autofurgonu nomu. Esam vadošais pakalpojumu sniedzējs autoparka ilgtspējas ziņā, piedāvājot plašu hibrīdauto un elektroauto klāstu.
Latvijā SIXT auto nomas punkti atrodas Rīgā, Jūrmalā, Liepājā un Ventspilī.
SIXT auto nomas punkti atrodas visu Baltijas valstu galvaspilsētās – Rīgā, Tallinā un Viļņā, šo pilsētu lidostās un citās pilsētās Jūrmalā, Liepājā, Ventspilī, Tartu, Kauņā, Klaipēdā, Druskininkos, Šauļos, kā arī Palangas lidostā.
Veiciet auto rezervāciju SIXT mājaslapā, mobilajā lietotnē (iOS vai Android) vai kādā no SIXT auto nomas punktiem.
SIXT auto noma Latvijā un Baltijā spēs apmierināt visas jūsu prasības!
SIXT piedāvā vispusīgus pakalpojumus – auto abonēšanu, pilna servisa auto līzingu, ilgtermiņa auto nomu un autoparka pārvaldību.
Vairāk nekā 2000 nomas punkti vairāk nekā 110 pasaules valstīs

Vairāk nekā 2000 nomas punkti vairāk nekā 110 pasaules valstīs

SIXT ir vairāk nekā 2200 starptautiski auto nomas punkti 105 valstīs, un mēs pastāvīgi paplašinām savus pakalpojumus visā pasaulē. Ceļojums ārpus Latvijas var būt biedējošs, toties SIXT draudzīgie darbinieki, kuri pārvalda angļu valodu, visā pasaulē ar prieku palīdzēs jums. SIXT piedāvā premium, luksus un ekonomiskās klases, 4x4 un apvidus automašīnas, pikapus, kabrioletus, sporta automašīnas, SUV, pasažieru autofurgonus, vieglos kravas automobiļus, kravas autobusus, mikroautobusus un citu veidu automašīnas.
Ja meklējat auto nomas iespējas Eiropā, ar prieku palīdzēsim jums doties ceļā, piedāvājot savus pakalpojumus lielākajās valstīs – Vācijā, Itālijā, Francijā, Norvēģijā, Zviedrijā, Grieķijā, Spānijā, Portugālē, Polijā, un lidostās, tostarp Frankfurtē, Minhenē, Bergamo, Romā, Barselonā, Parīzē, Tenerifē, Grankanārijā, un daudzās citās pilsētās visā pasaulē.
Premium autoparks

Premium autoparks

Budžeta klases brauciens vai ceļojums pirmajā klasē – SIXT ir ideāli auto nomas piedāvājumi ikvienam. Jūs varat izvēlēties no plaša autoparka, kurā ir populārāko marku automašīnas, piemēram, Audi, BMW, Mercedes-Benz, VW, Toyota, Ford, Opel, Nissan un daudzi citi. Piedāvājam automašīnas ar dažādām virsbūvēm un dažādu sēdvietu skaitu.
Dodieties izbraukumā ar stilu, nomājot kabrioletu vai luksus klases automašīnu. Savukārt, ja ceļojat grupā vai ar lielu bagāžas daudzumu, izvēlieties SUV, pasažieru furgonu vai mikroautobusu.
Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Ja vēlaties, papildus auto nomai varat izvēlēties arī dažādus pakalpojumus, piemēram, GPS sistēmu, lai viegli orientētos nepazīstamās vietās, vai bērnu auto sēdeklīti mazo līdzbraucēju drošībai. Jūs varat paņemt automašīnu jums ērtā vietā, un gadījumā, ja nepieciešama palīdzība, varat sazināties ar klientu apkalpošanas dienestu, kas ir pieejams 24/7 un ar prieku jums palīdzēs.
Piesakieties bezmaksas SIXT auto nomas lojalitātes kartei un saņemiet vēl izdevīgākus piedāvājumus! Ātri un vienkārši piesakieties auto nomai, saņemiet atlaides auto nomas pakalpojumiem, piesakoties auto nomai uzrādiet jūsu lidsabiedrības un viesnīcas klientu kartes, lai iegūtu papildu punktus un izbaudītu īpašus piedāvājumus.
Jūsu ērtībām SIXT piedāvā arī šofera pakalpojumus.
SIXT auto nomas mobilitātes pakalpojumus varat rezervēt tiešsaistē, lietotnē, pa tālruni vai auto nomas punktā un paņemt automašīnu jūsu izvēlētā valstī.
Aizmirsti par rindām nomas punktā

Aizmirsti par rindām nomas punktā

SIXT auto nomas punkti atrodas visu Baltijas valstu galvaspilsētās – Rīgā, Tallinā un Viļņā – šo pilsētu lidostās un citās pilsētās Latvijā (Jūrmalā un Liepājā, Ventspilī), Igaunijā (Tartu) un Lietuvā (Kauņā, Klaipēdā, Druskininkos, Šauļos un Palangā).
Lai brīvi ceļotu Baltijas valstīs, piedāvājam auto nomu vienā virzienā – gan starp dažādiem auto nomas punktiem pilsētā, gan tāliem braucieniem. Ja vēlaties no SIXT nomāt auto vienā virzienā, ieteicams sazināties ar auto nomas punktu, kurā vēlaties paņemt automašīnu, un precizēt nosacījumus.
Ar SIXT iepazīstiet Latviju un tās skaistākās vietas – Rīgas vecpilsētu, Siguldu, Cēsis, Liepāju un daudzas citas!
Show more

Klientu atsauksmes

4,6
Pamatojoties uz 751 atsauksmēm
Transportlīdzeklis
(4,7)
Ceļš uz Sixt
(4,6)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,6)

Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem

Kādi ir SIXT auto nomas nosacījumi?
Kur es varu atrast SIXT auto nomu?
Kāda ir SIXT automašīnu nomas maksa?
Kāda ir luksus klases automašīnas nomas maksa?
Vai, nomājot auto no SIXT, nepieciešams iemaksāt depozīta maksu?
Vai man ir nepieciešama kredītkarte, lai nomātu auto no SIXT?
Kādi norēķinu veidi ir pieejami?
Kādas auto nomas papildu iespējas SIXT piedāvā?
Vai es varu pievienot otru vadītāju, nomājot auto no SIXT?
Vai SIXT piedāvā atlaides?
Vai ir iespējama auto noma vienā virzienā?

Izpētiet mūsu automašīnu nomas punktus Latvija

Rādīt vairāk

Apskatiet mūsu atrašanās vietas lidostās Latvija

Rādīt vairāk