Auto noma Liepaja Lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Liepaja Lidosta punktu

Adrese

Lidostas iela 8, Liepaja, 3430, Latvija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
09:00 - 18:00
Sestdiena
10:00 - 15:00

Mūsu pakalpojumi Liepaja Lidosta

Sixt auto noma Liepājas lidostā

Sixt auto noma Liepājas lidostā

Sixt auto noma sniedz iespēju ērti iznomāt automašīnu Liepājas lidostā (Liepaja Airport (LPX). Nav svarīgi, vai jūs ceļojat uz Liepāju biznesa nolūkos vai vienkārši baudīt pilsētas burvību, Sixt auto noma nodrošinās jūsu prasībām atbilstošu nomas auto. Jūsu izvēlei pieejami ekonomiskās, kompaktās, biznesa un pat premium automašīnas. Tāpat jums pieejami pasažieru un kravas mikroautobusi. Mūsu autoparks regulāri tiek atjaunots ar automobiļiem no labākajiem pasaules ražotājiem, lai pilnībā apmierinātu mūsu klientu vajadzības. Jums ir iespēja nomā iekļaut arī papildaprīkojumu kā, piemēram, GPS, bērnu sēdeklītis, papildu autovadītājs un daudzus citus, veicot rezervāciju tiešsaitē vai pa tālruni. Lūdzu, ņemiet vērā, ka rezervācija tiek garantēta tikai automašīnas kategorijai, nevis konkrētam modelim.
Liepaja Airport auto noma Liepaja Airport (LPX) ir staptautiska reģionāla lidosta Latvijas rietumos, kas ir sertificēta starptautiskajai gaisa satiksmei un piedāvā lidojumus uz vairāk nekā uz 60 galamērķiem. Izmantojot Sixt auto nomas pakalpojumus lidostā, jums ir iespēja ērti organizēt savu laiku gan darbam, gan atpūtai, sasniedzot pilsētas centru 15 minūtēs.
Ko apskatīt Liepājā ar Sixt nomas auto Liepāja ir trešā lielākā pilsēta Latvijā, dēvēta arī par vēju un dzintara pilsētu. Ar savu Sixt nomas auto jūs varat apmeklēt dažādus tūrisma apskates objektus, ērti pārvietojoties no viena uz otru. Apskatiet Liepājas Ostas promenādē esošo dzintara pulksteni, ļaujieties muzikālam baudījumam koncertzālē “Lielais Dzintars” vai dodieties pastaigā pa “Jūrmalas parku”. Esot Liepājā, obligāts ir Karostas cietuma un Ziemeļu fortu apmeklējums. Lai ko jūs darītu Liepājā, Sixt auto noma nodrošinās Jums komfortu un mobilitāti.
Show more
Labi zināt, nomājot Liepaja Lidosta
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Liepaja Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Liepaja Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Liepaja Lidosta?
Ērti rezervējiet ilgtermiņa nomu Liepaja Lidosta, ievadot ceļojuma datumus un automašīnas saņemšanas/atgriešanas vietas.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Liepaja Lidosta

Vai man, noformējot nomu Liepaja Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Liepaja Lidosta

Rādīt vairāk