Auto noma Liepaja

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Liepaja punktu

Adrese

Fr. Brivzemnieka iela 38, Liepaja, 3401, Latvija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
09:00 - 18:00
Sestdiena
10:00 - 15:00

Mūsu pakalpojumi Liepaja

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Iepazīstiet Latvijas trešo lielāko pilsētu ar automašīnu, ko piedāvā Sixt auto nomas Liepājā. Ja esat atbraukuši ar vilcienu, tad ceļš no centrālās stacijas līdz mūsu nomas punktam jums aizņems kādas 15 minūtes. Mūs ir ļoti vienkārši atrast, ja par galveno orientieri ņemsiet RTU Liepājas filiāli. Pie mums jūs varēsiet rezervēt auto īres pakalpojumu gan klātienē, gan telefoniski vai arī sūtot pieteikumu mūsu mājas lapā, norādot saņemšanas vietu un laiku. Neatkarīgi no tā, kāds ir jūsu ceļojuma galamērķis, Sixt autonoma jums piedāvās atbilstošāko auto par izdevīgu cenu!
Šis un tas par Liepājas nomas auto Pateicoties nemitīgai attīstībai un jaunu auto pieejamībai Sixt autoparkā, auto noma Liepājā spēj apmierināt pat prasīgāko klientu vēlmes un vajadzības. Lai kāds būtu jūsu ceļojuma mērķis, pie mums jūs gaida izdevīgs piedāvājums. Ekonomiskās, kompakt vai vidējās klases auto, apvidus vai pilnpiedziņas auto, pasažieru vai kravas mikroautobuss vai pat biznesa un premium klases auto – izvēle ir jūsu ziņā! Atliek vien izvēlēties VW, BMW, Mercedes Benz, Audi, Ford vai Nissan markas automašīnu un doties iepazīt ne vien Liepāju, bet arī tās apkārtni. Papildu auto nomas pakalpojumiem jums būs iespēja saņemt bērnu sēdeklīšus, ja ceļojat kopā ar ģimeni un bērniem, kā arī ērtākai braukšanai arī GPS navigāciju. Jūsu drošībai rekomendējam izvēlēties pilnu apdrošināšanau, kas ļaus izvairīties no neplānotām izmaksām ceļu satiksmes negadījuma vai auto bojājumu gadījumā. Lūdzu ņemt vērā, ka rezervējot auto, jums tiek garantēts noteiktās klases automobilis, bet ne konkrēta marka un modelis. Sixt rent a car – tā ir premium auto noma un lielisks apkalpošanas serviss par izdevīgu cenu!
Pilsēta, kur piedzimst vējš vai dzintaru dzimtene? Latvijas iedzīvotāji Liepāju dēvē par „pilsētu, kurā piedzimst vējš“. Šī ir ne vien vējainākā Latvijas pilsēta, bet arī vieta, kas slavena ar jūras izskalotajiem dzintariem, kas meistaru rokās pārtop skaistās krellēs. Sixt rent a car auto noma Liepājā dod jums iespēju iepazīt ne tikai pilsētu, bet arī visu Latvijas rietumu novadu. Pāvilosta ar Akmeņraga bāku, Jūrkalne ar stāvkrastiem vai Kuldīga ar lidojošām vimbām un platāko Eiropas ūdenskritumu - tie ir tikai daži ieteikumi jūsu galamērķim, kad būsiet apskatījuši Liepāju. Nomājiet auto Liepājā un dodieties uz kaimiņzemi Lietuvu. Klientu ērtībām piedāvājam vienvirziena auto nomu ar iespēju paņemt auto vienā, bet nodot citā Sixt autonomas punktā. Ceļojiet ar Sixt!
Show more
Labi zināt, nomājot Liepaja
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Liepaja?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Liepaja, jums ir jābūt vismaz 19 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Liepaja.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Liepaja?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus
Klientu atsauksmes
4,0
Pamatojoties uz 8 atsauksmēm
Transportlīdzeklis
(5,0)
Sixt filiālē
(4,5)
Ceļš uz Sixt
(4,2)
Bieži uzdotie jautājumi par nomu Liepaja
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Liepaja?
Vai man, noformējot nomu Liepaja, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Liepaja

Rādīt vairāk