Auto noma Liepaja

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Mūsu pakalpojumi Liepaja

Sixt rent a car – tā ir auto noma ar komfortu un stilu

Sixt rent a car – tā ir auto noma ar komfortu un stilu

Nemitīgi paplašinoties un meklējot jaunas iespējas būt tuvāk mūsu klientiem, Sixt rent a car pakalpojumi tagad ir pieejami arī Liepājā. Pateicoties izdevīgai atrašanas vietai Baltijas jūras piekrastē, Latvijas trešā lielākā pilsēta zina, kā pievilināt ne tikai tūristus, bet arī uzņēmējus. Auto noma Liepājā dod jums iespēju ne tikai brīvi pārvietoties pilsētās robežās ar patīkamu komfortu, bet arī nodrošina palīdzību neparedzamās situācijās. Netērējiet laiku un rezervējiet sev mašīnu jau šodien! Tikai pāris klikšķi, un jūs esat gatavi savam ceļojumam vai darba braucienam. Lūdzam ņemt vērā, ka rezervēšanas laikā mēs nodrošinām noteiktās klases auto pieejamību, bet ne marku un modeli.
Liepājas auto īres piedāvājums Vislabākais veids, kā iepazīt pilsētu vai pat apceļot visu Latviju ir iznomāt automašīnu Liepājā, veicot rezervāciju Sixt mājas lapā vai dodoties uz Sixt biroju aģentūrā “Ap Sauli”. Mūsu tehniskais nodrošinājums un plašais automobiļu klāsts dod jums iespēju veikt atbilstošās mašīnas rezervēšanu jebkurā diennakts laikā. Vai jums ir vajadzīgs ģimenes auto brīvdienu atpūtai vai arī kravas auto, pārceļojoties uz jaunu mītni, viss ir iespējams ar Sixt auto nomu Liepājā. Mašīna uz pāris stundām, uz diennakti vai uz mēnesi – mēs vienmēr esam gatavi jums palīdzēt!
Pilsēta, kur piedzimst vējš... Kas var būt labāks par iespēju izbaudīt Liepājas piekrastes braucot pie nomas auto stūres. Dodieties Ventspils virzienā un apskatiet slavenos Kurzemes stāvkrastus, kuru augstums sniedzas līdz pat 15 metriem. Vasaras laikā jūs noteikti pamanīsiet šeit daudzus ūdens sporta piekritējus, kuri cels augšā savus kaitus un sērfinga dēļus, lai kārtējo reizi izaicinātu māti-dabu. Izmantojiet Sixt Liepājas auto nomas iespējas pilsētas iepazīšanai un izbaudiet izcilu koka arhitektūru. Noteikti iesakām doties uz jauno koncertzāli „Lielais dzintars”, kas ir Liepājas reģiona kultūras un paasākumu centrs. „Lielais dzintars” koncertzālē darbojas trīs koncertzāles un to papildina citu publisku pasākumu telpas Civita Nova, kā arī kafejnīca un restorāns. Ja esat aktīvākas atpūtas piekritējs, dodieties uz Karostu. Tas ir vienīgais kara cietums Eiropā atvērts tūristu apmeklējumiem. Šeit jums būs iespēja ne tikai apskatīt senu cietuma ēku, bet arī iejusties ieslodzītā lomā. Un, ja neesat no bailīgajiem un nebīstaties no spokiem, varat tur pat pārnakšņot. Gardēžiem iesākam apmeklēt kādu no vietējiem restorāniem un nogaršot “Liepājas menciņas”, kas ir atzītas par Liepājas oficiālo ēdienu un, ārpus tās, nekur nav pieejams. Un kas varētu būt labāks par dienas noslēgumu lielākajā Liepājas baseinu un SPA centrā, kas parūpēsies par perfektu atpūtu jebkura gadalaikā. Ar Sixt automobiļiem jūsu atpūtas iespējām nav ierobežojumu! Rezervējiet auto Sixt mājas lapā vai tūrisma aģentūrā “Ap Sauli”, kur atrodas Sixt Liepājas birojs.
Show more
Labi zināt, nomājot Liepaja
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Liepaja?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Liepaja, jums ir jābūt vismaz 19 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Liepaja.
Vai es varu izvēlēties citu automašīnas atgriešanas vietu Liepaja?
Ir iespējams iznomāt automašīnu vienā virzienā starp punktiem, lai tās varētu saņemt Liepaja. Var tikt piemērota papildu maksa.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Liepaja

Kas man ir nepieciešams, lai nomātu automašīnu Liepaja?
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Liepaja?
Vai man, noformējot nomu Liepaja, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our stations in Liepaja

Rādīt vairāk