Auto noma Jurmala Lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Jurmala Lidosta punktu

Adrese

Smarde parish, Engure Region, 3129, Latvija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
09:00 - 17:00
Brīvdienas
09:00 - 17:00

Mūsu pakalpojumi Jurmala Lidosta

Sixt auto noma lidostā “Jūrmala”

Sixt auto noma lidostā “Jūrmala”

Sixt rent a car lidostā “Jūrmala”, kas atrodas 20 minūšu braucienā no Jūrmalas un 10 minūšu braucienā no Tukuma, piedāvā saviem klientiem plašu automobiļu izvēli auto nomai. Jūrmalas lidosta ir atjaunots bijušais armijas lidlauks, kas mūsdienās tiek izmantots nelielu lidmašīnu vajadzībām. Jūsu ērtībai mēs piedāvājam ekonomiskās, kompakt un vidējās klases, kā arīapvidus automašīnas, kas ļaus izbaudīt izcilu braucienu jūsu izvēlētajā maršrutā. Auto īres līgumu pie mums ir iespējams noformēt jau no 19 gadu vecuma, un ar vismaz 1 gadu vadītāja stāžu. Izvēloties nomas auto lidostā “Jūrmala” ir svarīgi atcerēties, ka mēs nodrošinām noteiktās klases automašīnas pieejamību, bet ne konkrētu marku un modeli. Pateicoties Sixt, iznomāt auto Latvijā vēl nekad nav bijis tik vienkārši!
Lielāka iekšzemes lidosta “Jūrmala” Kādreizējais Tukuma lidlauks mūsdienās ir pārtapis par modernu mazo privāto lidmašīnu lidostu. Ņemot vērā augušo tūristu skaitu, tiek izvērtēta iespēja nākotnē apkalpot arī pasažieru lidmašīnas. Pateicoties iespējām iznomāt Sixt automašīnu lidostā “Jūrmala”,šis ir lielisks starta punkts jūsu ceļojumam pa Latviju vai pat visu Baltiju. Tukums ir tikai 10 minūšu braucienā, līdz Jūrmalas pludmalēm vai Milzkalnu sporta kompleksam ir 20 minūšu brauciens, bet ceļš līdz Rīgai aizņems nepilnu stundu.
Ar Sixt rent a car apkārt Kurzemei Iespēja iznomāt auto lidostā “Jūrmalā” ļauj jums ātri un ērti nokļūt līdz Kurzemes novada interesantākajām vietām. Dodīeties uz Kandavu, kur jums būs iespēja apskatīt Kandavas vecpilsētu un pārbraukt veco Kandavas tiltu. Braucot tālāk jūs nokļūsiet Sabilē, kur atrodas Eiropas ziemeļu vīnu darītavas un katru gadu tiek svinēti Vīna svētki. Dodaties tuvāk piekrastei un, izbraucot cauri neskaitāmiem zvejnieku ciematiem, noteikti izmantojiet iespēju nogaršot vietējus zivju gardumus, kuru smarža rosina pat tikko paēdušā cilvēka apetīti. Lai kāds būtu jūsu ceļojuma mērķis, Sixt būs jūsu ērtākais un izdevīgākais auto nomas partneris Latvijā!
Show more
Labi zināt, nomājot Jurmala Lidosta
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Jurmala Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Jurmala Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Jurmala Lidosta?
Ērti rezervējiet ilgtermiņa nomu Jurmala Lidosta, ievadot ceļojuma datumus un automašīnas saņemšanas/atgriešanas vietas.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

5,0
Pamatojoties uz 1 atsauksmēm
Transportlīdzekļa nodošana
(5,0)
Transportlīdzeklis
(5,0)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Jurmala Lidosta

Vai man, noformējot nomu Jurmala Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Jurmala Lidosta

Rādīt vairāk