Auto noma Jurmala

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Jurmala punktu

Adrese

Lienes 5 (TIC Majori), Jurmala, 2015, Latvija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
09:00 - 17:00
Brīvdienas
09:00 - 17:00

Mūsu pakalpojumi Jurmala

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Sixt rent a car auto nomas pakalpojumi Jūrmalā ir pieejami tūristu informācijas centrā Majoros. Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, jums vairs nav jādodas uz nomas biroju – veiciet rezervāciju ērti un ātri zvanot uz Sixt apkalpošanas tālruni vai Sixt mājas lapā – vienmēr par izdevīgu cenu. Norādiet vēlamo auto saņemšanas laiku un mēs nodrošināsim izvēlēto auto. Auto saņemšanas brīdi mūsu darbinieki gaidīs jūs pie Jūrmalas Tūrisma informācijas centra (TIC) galvenās ieejas, lai parakstītu dokumentus un nodotu mašīnu.
Sixt rent a car autoparks jebkurai gaumei Neatkarīgi no jūsu ceļošanas ilguma, Sixt autonoma piedāvās izdevīgāko un atbilstošāko mobilitātes risinājumu – vieglā auto, elektroauto, apvidus vai pilnpiedziņas auto noma, pasažieru mikroautobuss vai pat limuzīns ir jūsu rīcībā. Iznomājiet Vespa motorollerus un dodieties galvu reibinošā braucienā cauri Jūrmalai līdz pat Ķemeru purvam, lai vērotu neticami skaistos saules lēktus vai rietus. Ja dodat priekšroku velosipēdam – arī tas ir pieejams. Sixt koplietošanas velo noma ir pieejama gan Rīgā, gan Jūrmalā – pie Majoru Tūrisma informācijas centra (TIC), Dzintaru koncertzāles, Lielupes tilta un Bulduru pludmalē. Rūpējoties par mūsu klientu ērtībām, mēs nodrošinām iespēju saņemt vai nodot Jūrmalas filiālē iznomātu auto ārpus standarta darba laikiem. Šis pakalpojums ir pieejams pēc iepriekšējas vienošanās un par atsevišķu samaksu. Aizpildot pieteikumu jeb rezervāciju mūsu mājas lapā, lūdzam ņemt vērā, ka mēs auto īrei nodrošinām noteiktās klases automobiļu pieejamību, bet ne konkrētu marku vai modeli.
Jūrmala - Latvijas pērles dārgumi Jūrmalas 24 km garo liedagu veido smalkas baltas kvarca smiltis. Vētru laikā krastā tiek izskaloti dzintara gabaliņi un daudz skaistu gliemežvāku. Jūrmala tā ir vieta, kas ir iecienīts galamērķis kā vietējiem iedzīvotājiem, tā ārzemju tūristiem, īpaši vasaras sezonā. Atrodoties tikai 10 km attālumā no starptautiskās lidostas Rīga, Jūrmala ātri ir iekarojusi tūristu iecienītākās atpūtas vietas statusu. Smilšu pludmales, gājējiem paredzētā Jomas iela, priežu meži, Nacionālais parks Ķemeri, Morbergu ģimenes vasarnīcas komplekss un neskaitāmi zvejnieku ciemati ļaus izbaudīt atpūtu ar ģimeni vai draugiem. Jūrmalas pilsētā ir 11 peldvietas – Majori, Dubulti, Bulduri, Lielupe, Dzintari, Pumpuri, Melluži, Asari, Vaivari, Kauguri un Jaunķemeri. Pumpuros var iziet apmācību kaitsērfingā un vindsērfingā. Neatlieciet uz rītdienu un brauciet jau šodien ar Sixt auto nomu Jūrmalā – autonoma, elektromobiļa noma, limuzīnu serviss, pasažieru mikroautobuss, Vespa motorollera noma vai pat velosipēdu noma – izvēlieties atbilstošāko savam ceļojuma plānam un dodieties ceļā jau šodien!
Show more
Labi zināt, nomājot Jurmala
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Jurmala?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Jurmala, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Jurmala.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Jurmala?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,7
Pamatojoties uz 2 atsauksmēm
Transportlīdzekļa atgriešana
(5,0)
Transportlīdzekļa nodošana
(5,0)
Ceļš uz Sixt
(5,0)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Jurmala

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Jurmala?
Vai man, noformējot nomu Jurmala, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?