Auto noma Riga/Radisson BLU Latvija

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Riga/Radisson BLU Latvija punktu

Adrese

Elizabetes iela 55, Riga, 1010, Latvija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
08:00 - 18:00
Sestdiena - Svētdiena
09:00 - 15:00
Brīvdienas
09:00 - 15:00

Out of hours

Out of hours pick-up
Sis pakalpojums ir pieejams pec pieprasijuma. Veicot auto nomas rezervaciju, ludzu, noradiet adresi, bankas norekinu kartes informaciju, e-pasta adresi un mobilo telefonu. Iespejama auto nodosana arpus darba laika bez maksas.
Out of hours return
Arpus darba laika jums ir iespeja nodot automasinu bez papildu maksas. Ludzu, novietojiet automasinu SIXT centra stavvieta Dzirnavu iela 87 un atslegas kopa ar automasinas dokumentiem nododiet viesnicas Radisson BLU Latvija recepcija, atstajot tam paredzetaja atslegu nodosanas kaste.

Mūsu pakalpojumi Riga/Radisson BLU Latvija

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Latvijas galvaspilsētai Rīgai raksturīga jūgendstila arhitektūra, šaurās bruģētas Vecpilsētas ielas, Klusais centrs ar jūgendstila arhitektūru un dažādās Rīgas apkaimes – katra ar savu vēsturi un stāstu. Saņemiet nomas auto kādā no deviņiem Sixt nomas birojiem un apceļojiet Rīgu ērti un ar komfortu. Nomas punkti izvietoti kā Rīgas centrā, tā arī Rīgas mikrorajonos jeb apkaimēs – Mežciemā, Imantā, Rīgas autoostā un dzelzceļa satcijā, kā arī Pasažieru ostā un, protams, Rīgas lidostā. Neatkarīgi no tā, vai ielidojiet ar lidmašīnu, iebraucat ar vilcienu vai prāmi, Sixt rent a car nomas auto ļaus ērti nokļūt izvēlētajā galamērķīi!
Izveidojiet savu ceļojuma plānu ar Sixt rent a car! Sixt Rīgā piedāvā ne vien vieglo auto nomu, elektro auto nomu, pilnpiedziņas automašīnas un premium jeb VIP klases automobiļus, bet arī vasaras sezonā izpētīt tūristiem nepieejamās vietas varat ar Vespa motorolleri vai Sixt velo nomas koplietošanas velosipēdu. Savu auto Sixt auto īres piedāvājumā atradīs pat visprasīgākie klienti – BMW 3. un 5. sērijas auto, Mercedes Benz E klases un GLC automašīnas biznesa braucieniem, Audi A4, Toyota RAV4 un, protams, pieejamie VW Golf, Ford Focus un Ford Fiesta. Ja ceļojat kopā ar ģimeni vai draugiem, piedāvājam arī pasažieru mikroautobusu. Ērtai nokļūšanai no vai uz Rīgas lidostu vai uz klienta izvēlēto adresi, piedāvājam Sixt limuzīnu servisa pakalpojumus. Jebkura jūsu vēlme ir īstenojama ar auto īres piedāvājumiem Rīgas nomas birojos. Piesakiet sev vēlamo auto jau šodien Sixt mājas lapā vai zvanot un dodieties ceļā! Lūdzu ņemt vērā, ka, apstiprinot rezervāciju, mēs nodrošinām noteiktās klases mašīnas pieejamību, bet ne konkrētu marku vai modeli.
Rīga - mazā Parīze Pateicoties Latvijas galvaspilsētas īpašajam šarmam, Rīgu mēdz saukt arī par mazo Parīzi. Šeit jūs sagaida tikpat daudz vai pat vairāk arhitektūras pieminekļu, atjaunotās parku zonas, atpūtas pie ūdens un vairāki franču, itāļu un, protams, latviešu virtuves restorāni, pie kuriem jūs ātri un ar komfortu tiksiet ar vienu no mūsu auto nomas mašīnām, Vespa motorolleriem vai Sixt velonomas divriteņiem. Ja vēlaties tuvāk iepazīt vietējo iedzīvotāju vēsturi, ir vērts doties ārpus pilsētas centra, piemēram, uz Brīvdabas muzeju. Ar Rīgas filiālē iznomāto auto, ceļā pavadīsiet ne vairāk kā pusstundu, atkarībā no satiksmes. Vai dodaties uz Televīzijas torni Zaļusalā, kur varēsiet vērot pilsētu no putnu lidojuma augstuma, Latvijas Nacionālo bibliotēku, Kalnciema kvartālu, Mežaparku, Mangaļsalu, Vecāķiem vai citu Rīgas apkaimi, Sixt piedāvās atbilstošāko mobilitātes risinājumu!
Show more
Labi zināt, nomājot Riga/Radisson BLU Latvija
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Riga/Radisson BLU Latvija?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Riga/Radisson BLU Latvija, jums ir jābūt vismaz 19 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Riga/Radisson BLU Latvija.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Riga/Radisson BLU Latvija?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,5
Pamatojoties uz 171 atsauksmēm
Apkalpošana nomas laikā un pēc tās
(5,0)
Ceļš uz Sixt
(4,8)
Transportlīdzeklis
(4,7)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Riga/Radisson BLU Latvija

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Riga/Radisson BLU Latvija?
Vai man, noformējot nomu Riga/Radisson BLU Latvija, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?