Auto noma Riga

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Mūsu pakalpojumi Riga

Sixt – jūsu uzticamais auto nomas partneris

Sixt – jūsu uzticamais auto nomas partneris

Plānojot biznesa vai atpūtas braucienu, pateicoties Sixt rent a car jums ir iespēja izbaudīt laiku Latvijas galvaspilsētā Rīgā. Jūsu izvēlei pieejama: auto noma (no ekonomiskās klases līdz pat premium klases automašīnas), elektroauto noma (BMW i3 un VW e-up!) citādai braukšanas pieredzei, pasažieru mikroautobusa noma gadījumos, kad braucat ar draugiem vai ģimeni, Vespa motorollera noma, koplietošanas velo noma Rīgā un Jūrmalā un pat limuzīnu serviss. Jūsu ērtībām Sixt auto noma Rīgā piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu - no nomas auto saņemšanas Rīgas lidostā, pašā pilsētas centrā (blakus viesnīcai Radisson BLU Latvija) līdz pat izvēlētā auto piegādei noteiktā adresē. Izbaudiet ceļojumu kopā ar Sixt!
Auto nomas iespējas Rīgā Sixt auto nomas pakalpojumi un mūsu darbinieku zināšanas Rīgas birojos spēj apmierināt pat prasīgāko ceļotāju vēlmes un vajadzības. Neatkarīgi no jūsu budžeta, ceļojuma mērķa, braukšanas paradumiem vai arī personīgām vajadzībām, mums noteikti būs atbilstošākais auto nomas piedāvājums Rīgā. Veiciet auto nomas rezervēšanu mūsu mājas lapā, norādot datumus un automašīnas klasi. PapilduPievienojiett papildus ekstras un pakalpojumus ērtai un drošai ceļošanai - GPS navigāciju, apdrošināšanu, bērnu sēdeklīti, papildu vadītāju un citus. Atgādinām, ka mēs garantējam noteiktās klases mašīnas pieejamību, bet ne konkrētu marku un modeli.
Apceļojiet lielāko Baltijas valstu pilsētu Rīgu ar Sixt Latvijas galvaspilsētas Rīgas arhitektūra, infrastruktūra un apskates objekti ļauj Rīgu iepazīt kā dinamisku un kosmopolītisku Eiropas pilsētu . Izmantojiet Sixt auto nomas pakalpojumus Rīgā un dodieties iepirkties uz Centrāltirgu, kas ir izvietots vecajos “cepelīnu” (gaisa kuģu) angāros un līdz ar Vecpilsētu tiek pieskaitīts pie UNSECO pasaules mantojuma. Ļaujieties jūgendstila valdzinājumam un apmeklējiet Rīgas Kluso centru – Alberta, Antonijas, Strēlnieku ielas, kur iespējams ne vien baudīt arhitektūras sniegumu, bet arī ļauties gastronomiskiem ceļojumiem, dodoties uz kādu no restorāniem. Citādai pieredzei dodaties uz Rīgas guļamrajoniem, kur cita pie citas slejas pagājušā gadsimtā celtās daudzdzīvokļu mājas. Rīgā ir tik daudz interesantu salu – Zaķusala ar augstāko televīzijas torni Eiropā, Lucavsala – brīnišķīga vieta atpūtai ar ģimeni, Ķīpsala ar unikālu koka arhitektūru. Dodieties ārpus Rīgas! Ar nomas auto ceļš no Rīgas līdz balto smilšu pludmalei – Jūrmalai jums aizņems tikai piecpadsmit minūtes, kur jūs varēsiet gan izbaudīt sauli un peldi vai nesteidzīgās pastaigas gar jūru, kā arī ļauties SPA valdzinājumam kādā no viesnīcām vai viesu namiem gada aukstākajā laikā. Protams, ar Sixt rent a car iznomātu auto jums pavēras plašas iespējas apceļot arī visu Latviju. Daugavpils, Liepāja, Ventspils, Cēsis un Sigulda – Latvijas lielākās pilsētas katra ar savu raksturu un piedāvājumu atpūtai. Lai kāds arī būtu jūsu ceļojuma plāns, mēs noteikti spēsim to papildināt ar komfortu, stilu un drošību, kas ļaus padarīt jūsu braukšanas pieredzi neaizmirstamu. Ceļojiet ar Sixt - auto, Vespa motorollers, velo noma vai pat limuzīns ir jūsu rīcībā!
Show more
Labi zināt, nomājot Riga
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Riga?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Riga, jums ir jābūt vismaz 19 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Riga.
Vai es varu izvēlēties citu automašīnas atgriešanas vietu Riga?
Ir iespējams iznomāt automašīnu vienā virzienā starp punktiem, lai tās varētu saņemt Riga. Var tikt piemērota papildu maksa.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,4
Pamatojoties uz 722 atsauksmēm
Transportlīdzeklis
(4,8)
Sixt filiālē
(4,8)
Ceļš uz Sixt
(4,6)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Riga

Kas man ir nepieciešams, lai nomātu automašīnu Riga?
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Riga?
Vai man, noformējot nomu Riga, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?