Auto noma Jurmala/Delivery Service

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Jurmala/Delivery Service punktu

Adrese

Delivery to Hotel, Jurmala, 2014, Latvija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
09:00 - 17:00
Brīvdienas
09:00 - 17:00

Mūsu pakalpojumi Jurmala/Delivery Service

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Kas var būt labāks par iespēju būt neatkarīgam un pārvietoties brīvi uz jebkuru galamērķi? Sixt auto noma Jūrmalā piedāvā jums vienreizēju iespēju rezervēt  automobili savam braucienam, neizejot no viesnīcas. Tieši tā - arī Jūrmalā mūsu auto īres pakalpojums ir pieejams saņemšanai jebkurā no pilsētas viesnīcām. Nepieciešamības gadījumā par papildu samaksu ir iespējams vienoties par iznomāta auto saņemšanu vai nodošanu ārpus Jūrmalas nomas punkta standarta darba laikiem.
Mūsu auto – jūsu ērtība un drošība   Sixt rent a car pakalpojumu Latvijā un citur pasaulē atšķir plašais autonomas piedāvājums, kas ir pieejams jums - mūsu klientiem. Jauni auto, izdevīga cena un lieliska apkalpošana – tāds ir mūsu solījums. Tā Sixt auto nomas filiālē Jūrmalā jums pieejami ekonomiskās klases auto ikdienas izbraucieniem, Toyota Avensis vai VW Passat biznesa vai ērtiem atpūtas braucieniem, bet aktīvākās atpūtas piekritēji novērtēs Toyota RAV4 vai Nissan Qashqai ietilpību un braukšanas dinamiku. Premium un biznesa klases braucieniem pieejami visi trīs vadošie Vācijas ražotāju auto – BMW 3. un 5. sērijas auto, Mercedes Benz GLC, E klases auto un Audi A4. Veicot automašīnas rezervāciju, lūdzam atcerēties, ka mēs garantējam noteiktās klases pieejamību, bet ne konkrētu marku vai modeli. Piesakiet savu auto īri Jūrmalā jau šodien, zvanot uz Sixt apkalpošanas tālruni vai veicot rezervāciju Sixt mājas lapā – vienmēr par izdevīgu cenu!
Jūrmalas baltās smilti, priežu meži un bezgalīga dabas bauda   Jūrmalas kūrorts jau sen ir ieņēmis savu vietu Baltijas kūrortu vidū. Tā ir iemīļota atpūtas vieta ne tikai Latvijas iedzīvotājiem, bet arī kaimiņvalstu saules un jūras cienītājiem. Ar Sixt Jūrmalā iznomātiem auto jūs ātri un ērti varēsiet aizbraukt līdz Rīgai un izbaudīt pilsētas burzmu, doties nesteidzīgā braucienā uz kādu no zvejnieku ciematiem un nogaršot vietējas jūras veltes vai doties tālāk uz Sabiles pusi un apmeklēt vietējas vīnu darītavas. Vasaras sezonā iesakām Vespa motorollera nomu, kas sniegs pilnīgi atšķirīgu braukšanas pieredzi. Pilsētas apskates braucieniem varat iznomāt arī Sixt velosipēdu kādā no koplietošanas velonomas punktiem Majoros, Dzintaros, pie Lielupes tilta. Neatkarīgi no tā, kāda ir jūsu izvēle – vieglais auto, elektroauto, pasažieru mikroautobuss, limuzīnu serviss vai pat Vespa un velo noma – Sixt jums piedāvās atbilstošāko lieliskam atvaļinājuma vai biznesa braucienam.
Show more
Labi zināt, nomājot Jurmala/Delivery Service
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Jurmala/Delivery Service.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Jurmala/Delivery Service?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Jurmala/Delivery Service?
Ērti rezervējiet ilgtermiņa nomu Jurmala/Delivery Service, ievadot ceļojuma datumus un automašīnas saņemšanas/atgriešanas vietas.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Jurmala/Delivery Service

Vai man, noformējot nomu Jurmala/Delivery Service, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?