Auto noma Jurmala

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Mūsu pakalpojumi Jurmala

Klasisks vai elegants brauciens ar Sixt rent a car Jūrmalā

Klasisks vai elegants brauciens ar Sixt rent a car Jūrmalā

Sveicam jūs Jūrmalā, ko mēdz saukt arī ne tikai par Latvijas, bet pat visas Baltijas pērli. Atrodoties pašā Rīgas līča piekrastē, Jūrmala ir kļuvusi par vienu no populārākajm atpūtas vietām pie Baltijas jūras. Nomājiet auto, elektroauto, Vespa motorolleru vai pat velosipēdu Rīgā vai Jūrmalā un dodieties baudīt izslavēto kūrortpilsētu. Auto darba braucienam, ģimenes ceļojumam vai vienkārši brīvā laika pavadīšanai – pie mums jūs gaida vislabākais serviss un auto īres pakalpojumi!
Jūsu drošība un ērtības ir mūsu pamatvērtības Sixt rent a car nomas autoparkā ir tikai jaunas automašīnas, kas ir ne vecākas par 1,5 gadiem. Piedāvājam nomā gan ekonomiskās, gan kompaktklases un arī vidējās klases automašīnas. Biznesa klases braucieniem un klientiem, kuri augstu vērtē komfortu un ērtības piedāvājam arī biznesa un premium klases automašīnas. Tagad arī Latvijā ir iespējams iznomāt trīs lielāko Vācijas premium ražotāju automašīnas – Mercedes, BMW, Audi, ļaujot klientiem izbaudīt pašus jaunākos auto modeļus. Jūsu ērtībām Sixt auto noma dod iespēju paņemt mašīnu vienā vietā, bet atdot citā (vienvirziena noma). Atbilstoši klientu pieprasījumam mēs nodrošinām arī izvēlētās mašīnas piegādi līdz viesnīcai vai pat limuzīnu servisu. Iznomājot auto Sixt Jūrmalas filiālē mēs jums garantējam noteiktās klases automobiļa pieejamību, bet ne konkrētu marku vai modeli. Sixt auto noma sniedz iespēju iznomāt pasažieru automašīnas, tajā skaitā arī elektroauto, velosipēdus Jūrmalā un Rīgā, Vespa motorolleru nomu, kravas auto nomu, pasažieru mikroautobusu nomu un arī limuzīnu servisu jeb šofera pakalpojumus visiem dzīves gadījumiem.
Smilšu pludmales, zvejnieku ciemati un dabas parki... Vai jūs zinājāt, ka Jūrmala ir pazīstama ne tikai ar savām pludmalēm, bet šeit atrodas arī vienā no Latvijas valsts prezidenta oficiālajām rezidencēm? Atrodoties tikai 25 km attālumā no Rīgas un nieka 10 km no Rīgas starptautiskās lidostas (RIX), Jūrmala spēj piedāvāt atpūtas iespējas atbilstoši katra klienta vēlmēm. Jūs noteikti izbaudīsiet nesteidzīgas pastaigas pa Jomas ielu, kas ir garākā gājēju ielā visā pilsētā. Šeit jūs atradīsiet arī lielāko restorānu un kafejnīcu skaitu, kur varēs gan iedzert ko atspirdzinošu kārstākajā vasaras laikā vai arī ieturēt gardu maltīti. Vai pat apmeklēt kādu no koncertiem, ko piedāvā Dzintara koncertzāle. Ar Jūrmalas Sixt nomas piedāvātiem auto jūs ātri un ar komfortu varēsiet tikt līdz Ķemeru dabas parkam un izbaudīt saulrieta pastaigas caur purviem. Izmantojiet nomas auto priekšrocības un dodaties ārpus Jūrmalas cauri neskaitāmiem zvejnieku ciematiem, kas pārsteigs jūsu garšas kārpiņas ar plašu mājās kūpināto zivs piedāvājumu kādā no vietējiem tirdziņiem vai tirgotavām, ko tūristu sezonu laikā izvieto gar ceļa malām. Bigauņciems, Lapmežciems, Apšuciems, Ķesterciems, Engure un Mērsrags un citi – katram no šiem zvejniekciemiem ir savs neatkārtojamais šarms. Un tad, protams, Kolkas rags, kas ir Kurzemes pussalas tālākais ziemeļu punkts. Kolkas rags atdala Baltijas jūru no Rīgas jūras līča. Kolkas bāka celta uz mākslīgi izveidotas salas 6 km garā sēkļa galā. Tā ir vienīga Latvijas sala jūrā. Velkot diogonāles, Kolka atrodas Eiropas centrā. Izbaudiet Jūrmalas pilsētu un Jūrmalciemu piedāvātās atpūtas iespējas ar Sixt!
Show more
Labi zināt, nomājot Jurmala
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Jurmala?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Jurmala, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Jurmala.
Vai es varu izvēlēties citu automašīnas atgriešanas vietu Jurmala?
Ir iespējams iznomāt automašīnu vienā virzienā starp punktiem, lai tās varētu saņemt Jurmala. Var tikt piemērota papildu maksa.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,8
Pamatojoties uz 3 atsauksmēm
Transportlīdzekļa atgriešana
(5,0)
Transportlīdzekļa nodošana
(5,0)
Ceļš uz Sixt
(5,0)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Jurmala

Kas man ir nepieciešams, lai nomātu automašīnu Jurmala?
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Jurmala?
Vai man, noformējot nomu Jurmala, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our stations in Jurmala

Rādīt vairāk