Auto noma Ventspils

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Mūsu pakalpojumi Ventspils

Sixt rent a car - jūsu patīkamākais ceļa biedrs Ventspilī

Sixt rent a car - jūsu patīkamākais ceļa biedrs Ventspilī

Sixt auto noma Ventspilī jūs patīkami pārsteigs ar plašu automobiļu izvēli, kas spēs apmierināt pat visprasīgāko klientu vajadzības. Jūsu ērtībai mēs piedāvājam gan klasiskas vieglās automašīnas, gan ģimenes vai apvidus auto. Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, auto īre Venstpilī nekad nav bijusi tik vienkārša! Mūsu mājas lapā jūs atradīsiet visu nepieciešamu informāciju par auto tehnisko aprīkojumu, cenā iekļautajiem pakalpojumiem un iespējām izvēlēties papildu pakalpojumus atbilstoši jūsu vajadzībām. Pāris klikšķi un jūsu izvēlētāis auto ir rezervēts. Izvēloties maksāt auto saņemšanas brīdī, drošības naudu maksāt nav nepieciešams un pieejama bezmaksas rezervācijas datu maiņa vai pat atcelšana. Ja skaidri zināmi ceļošanas datumi, iespējama priekšapmaksas rezervācija, kas nodrošina zemāku paklapojuma maksu. Izvēloties priekšapmaksu, tiks lūgts norādīt kredītkartes datus. Lūdzu ņemt vērā, ka priekšapmaksas rezervācijām bezmaksas atcelšana privātpersonām nav pieejama. Mēs garantējam tikai noteiktās kategorijas automašīnu pieejamību, bet ne konkrētu marku vai modeli.
Sixt nomas auto Ventspilī Atrodoties ceļojumā vai darba braucienā visērtāk ir pārvietoties ar nomas automašīnu, tādējādi ietaupot laiku un arī naudu. Vai uz dažām stundām, dienu vai pat mēnesi, nomas auto ļaus jums izbaudīt brīvību un neatkarību, iepazīstot Ventspili. Ilggadēja pieredze auto nomas pakalpojumu sniegšanā ļauj piedāvāt labākus nosacījumus un piemeklēt atbilstošu risinājumu jūsu vajadzībām. Visi mūsu automobiļi atrodas teicamā tehniskās stāvoklī un ir ne vecāki par 1,5 gadiem. Nomas autoašīnas tiek nodotas un saņemtas ar pilnu bāku, līdz ar to jūs ērti varat doties braucienā, nedomājot par tūlītēju degvielas uzpildi. Ja ceļojat ar ģimeni un bērniem, esam gatavi nodrošināt bērnu sēdeklīšus, GPS navigācijas sistēmu, lai jums būtu ērtāk sasniegt izvēlēto galamērķi un pilnu KASKO apdrošināšanu jūsu drošībai ceļu satiksmes negadījuma vai bojājumu gadījumā. Ceļojiet ar Sixt auto nomu Ventspilī un izbaudiet ceļojumu!
Latvijas Dubaija jeb Ventspils Ventspilī atrodas otrā lielākā osta Latvijā, kas palīdz pilsētai strauji attīstīties. Ne velti vietējie iedzīvotāji nereti Ventspili sauc par Latvijas Dubaiju. Vairāki mūsdienīgi atpūtas centri un tūristu apskates objekti padara pilsētu par ļoti pievilcīgu gan vietējiem, gan ārzemju tūristiem. Izmantojiet Sixt rent a car Ventspils auto nomas iespējas un dodieties apskatīt Moricsalas dabas liegumu, apmeklējiet Irbenes lokatoru, kur jums būs iespēja uzkāpt pašā antenas augšā. Gardēži noteikti spēs novērtēt neskaitāmos restorānus un viesu namus, kas priecēs ceļotājus ar latviešu nacionālo vai moderno virtuvi. Ceļojot ar bērniem jūs noteikti nelaidiet garām iespēju apmeklēt piedzīvojumu parku, kas atrodas pašā pilsētas centrā, kā arī dosieties pilsētas simbola “govs” meklējumos. Izbaudiet ceļojumu Ventspilī ar Sixt autonomu!
Show more
Labi zināt, nomājot Ventspils
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Ventspils.
Vai es varu izvēlēties citu automašīnas atgriešanas vietu Ventspils?
Ir iespējams iznomāt automašīnu vienā virzienā starp punktiem, lai tās varētu saņemt Ventspils. Var tikt piemērota papildu maksa.
Kas man ir nepieciešams, lai nomātu automašīnu Ventspils?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Ventspils

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Ventspils?
Vai man, noformējot nomu Ventspils, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our stations in Ventspils

Rādīt vairāk