Auto noma Ventspils pramju terminalis

 

Norādes uz Ventspils pramju terminalis punktu

Adrese

Darzu 6, Ventspils, 3601, Latvija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
09:00 - 17:00
Brīvdienas
09:00 - 17:00

Mūsu pakalpojumi Ventspils pramju terminalis

Sixt auto noma Ventspilī (Sagaidīšanas serviss)

Sixt auto noma Ventspilī (Sagaidīšanas serviss)

Laipni lūgti Sixt auto nomā Ventspils prāmju terminālī. Ventspilī Sixt nodrošina sagaidīšanas servisu (Meet&Greet). Sagaidīšanas servisa ietvaros Sixt pārstāvis jūs sagaidīs automašīnas rezervācijā norādītajā laikā, lai nodotu nomas automašīnu. Lai mums būtu iespēja ar Jums sazināties, aicinām rezervācijā norādīt kontaktinformāciju – telefonu un e-pastu. Ventspils osta ir viena no Baltija jūras neaizsalstošām ostām un vienlaikus viena no lielākajām Latvijā. Šeit jūs varat noformēt auto nomas līgumu, iepazīties ar nomas nosacījumiem vai arī vienoties par papildu pakalpojumu saņemšanu (GPS navigācija, bērnu sēdeklīši, pilnā apdrošināšana), kā arī saņemt visa veida informāciju saistībā ar auto īres iespējām Ventspils pasažieru ostā.
Izdevīgi piedāvājumi jebkurai situācijai Mūsu klienti ir mūsu pamatvērtība, tāpēc mēs nepārtraukti attīstamies un interesējamies par jaunumiem auto nomas pasaulē. Iepazīties ar nomas auto sarakstu, kas ir pieejami Ventspils ostas filiālē, jūs varat Sixt mājas lapā sadaļā Nomas autoparks. Mūsu autoparks tiek nepārtraukti papildināts, tāpēc, rūpējoties par servisa kvalitāti, mēs nodrošinām noteiktās kategorijas auto pieejamību, kur marka un modelis var atšķirties. Pieteikt nomas auto saņemšanai Ventspils ostā ir ļoti vienkārši - tiešsaistē gan no datora, gan telefona rezervējiet auto Sixt mājas lapā vai aplikācijā. Pieteikumā jums būs iespēja norādīt arī īpašas vēlmes, piemēram, neierobežots nobraukums vai otrā vadītāja tiesības un citus pakalpojumus.
Apkārt Ventspilij ar Sixt rent a car Latvija Izbraucot no ostas centra virzienā jūs sveicinās Ceļojošā govs, kas ir viena no vairāk kā 20 govīm, kas rotā pilsētu. Ļaujieties piedzīvojumam un pamēģiniet atrast tās visas. Viegli nebūs, bet ar Sixt nomas auto no Ventspils ostas jūs to paveiksiet. Vasaras periodā noteikti ir vērts iegriezieties Ventspils akvaparkā vai arī izmēģināt Piedzīvojumu parka atrakcijas. Pastaiga gar Dienvidu molu pievakarē pārsteigs ar vienreizējiem skatiem, vērojot saulrietu un ieklausoties jūras viļņos. Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Ventspils pramju terminalis

Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Ventspils pramju terminalis.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Ventspils pramju terminalis?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Ventspils pramju terminalis?
Ērti rezervējiet ilgtermiņa nomu Ventspils pramju terminalis, ievadot ceļojuma datumus un automašīnas saņemšanas/atgriešanas vietas.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Latest premium additions to the fleet

Nissan Leaf 39kWh
Nissan Leaf 39kWh
VW Multivan Aut.
VW Multivan Aut.
BMW X5 4x4 *GPS* Aut.
BMW X5 4x4 *GPS* Aut.
BMW 5 Series 4x4 Aut. *GPS*
BMW 5 Series 4x4 Aut. *GPS*

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Ventspils pramju terminalis

Vai man, noformējot nomu Ventspils pramju terminalis, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Ventspils pramju terminalis

    Rādīt vairāk