Auto noma
Jurmala
Kļūda
Latvija // Jurmala
Mainīt datus

Auto noma Jurmala:Sixt auto nomas rezervācija tie¨saistē

 
 • Jurmala Lidosta

  Sixt Auto noma
  Smarde parish
  3129 Engure Region

  Pi. - Sv.09:00 - 17:00
  Brīvdienās09:00 - 17:00

  Pieejamās auto klases: Automašīnas un apvidus automašīnas, 4X4

 • Jurmala

  Sixt Auto noma
  Lienes 5 (TIC Majori)
  2015 Jurmala

  Pi. - Sv.09:00 - 17:00
  Brīvdienās09:00 - 17:00

  Pieejamās auto klases: Automašīnas un apvidus automašīnas, 4X4

 • Jurmala/Delivery Service

  Sixt Auto noma
  Delivery to Hotel
  2014 Jurmala

  Pi. - Sv.09:00 - 17:00
  Brīvdienās09:00 - 17:00

  Pieejamās auto klases: Automašīnas un apvidus automašīnas, 4X4

Klasisks vai elegants brauciens ar Sixt rent a car Jūrmalā

Sveicam jūs Jūrmalā, ko mēdz saukt arī ne tikai par Latvijas, bet pat visas Baltijas pērli. Atrodoties pašā Rīgas līča piekrastē, Jūrmala ir kļuvusi par vienu no populārākajm atpūtas vietām pie Baltijas jūras. Nomājiet auto, elektroauto, Vespa motorolleru vai pat velosipēdu Rīgā vai Jūrmalā un dodieties baudīt izslavēto kūrortpilsētu. Auto darba braucienam, ģimenes ceļojumam vai vienkārši brīvā laika pavadīšanai – pie mums jūs gaida vislabākais serviss un auto īres pakalpojumi!

Jūsu drošība un ērtības ir mūsu pamatvērtības

Sixt rent a car nomas autoparkā ir tikai jaunas automašīnas, kas ir ne vecākas par 1,5 gadiem. Piedāvājam nomā gan ekonomiskās, gan kompaktklases un arī vidējās klases automašīnas. Biznesa klases braucieniem un klientiem, kuri augstu vērtē komfortu un ērtības piedāvājam arī biznesa un premium klases automašīnas. Tagad arī Latvijā ir iespējams iznomāt trīs lielāko Vācijas premium ražotāju automašīnas – Mercedes, BMW, Audi, ļaujot klientiem izbaudīt pašus jaunākos auto modeļus. Jūsu ērtībām Sixt auto noma dod iespēju paņemt mašīnu vienā vietā, bet atdot citā (vienvirziena noma). Atbilstoši klientu pieprasījumam mēs nodrošinām arī izvēlētās mašīnas piegādi līdz viesnīcai vai pat limuzīnu servisu. Iznomājot auto Sixt Jūrmalas filiālē mēs jums garantējam noteiktās klases automobiļa pieejamību, bet ne konkrētu marku vai modeli. Sixt auto noma sniedz iespēju iznomāt pasažieru automašīnas, tajā skaitā arī elektroauto, velosipēdus Jūrmalā un Rīgā, Vespa motorolleru nomu, kravas auto nomu, pasažieru mikroautobusu nomu un arī limuzīnu servisu jeb šofera pakalpojumus visiem dzīves gadījumiem.

Smilšu pludmales, zvejnieku ciemati un dabas parki...

Vai jūs zinājāt, ka Jūrmala ir pazīstama ne tikai ar savām pludmalēm, bet šeit atrodas arī vienā no Latvijas valsts prezidenta oficiālajām rezidencēm? Atrodoties tikai 25 km attālumā no Rīgas un nieka 10 km no Rīgas starptautiskās lidostas (RIX), Jūrmala spēj piedāvāt atpūtas iespējas atbilstoši katra klienta vēlmēm. Jūs noteikti izbaudīsiet nesteidzīgas pastaigas pa Jomas ielu, kas ir garākā gājēju ielā visā pilsētā. Šeit jūs atradīsiet arī lielāko restorānu un kafejnīcu skaitu, kur varēs gan iedzert ko atspirdzinošu kārstākajā vasaras laikā vai arī ieturēt gardu maltīti. Vai pat apmeklēt kādu no koncertiem, ko piedāvā Dzintara koncertzāle. Ar Jūrmalas Sixt nomas piedāvātiem auto jūs ātri un ar komfortu varēsiet tikt līdz Ķemeru dabas parkam un izbaudīt saulrieta pastaigas caur purviem. Izmantojiet nomas auto priekšrocības un dodaties ārpus Jūrmalas cauri neskaitāmiem zvejnieku ciematiem, kas pārsteigs jūsu garšas kārpiņas ar plašu mājās kūpināto zivs piedāvājumu kādā no vietējiem tirdziņiem vai tirgotavām, ko tūristu sezonu laikā izvieto gar ceļa malām. Bigauņciems, Lapmežciems, Apšuciems, Ķesterciems, Engure un Mērsrags un citi – katram no šiem zvejniekciemiem ir savs neatkārtojamais šarms. Un tad, protams, Kolkas rags, kas ir Kurzemes pussalas tālākais ziemeļu punkts. Kolkas rags atdala Baltijas jūru no Rīgas jūras līča. Kolkas bāka celta uz mākslīgi izveidotas salas 6 km garā sēkļa galā. Tā ir vienīga Latvijas sala jūrā. Velkot diogonāles, Kolka atrodas Eiropas centrā. Izbaudiet Jūrmalas pilsētu un Jūrmalciemu piedāvātās atpūtas iespējas ar Sixt!

 
 

Sixt auto nomas punkti lidostās

Jūsu ieguvumi ar Sixt

 • Sixt zemākās cenas garantija
 • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
 • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
 • Miles & More - saņemiet punktus
 • Nekādu slēpto izmaksu
 • Vācijas lielākā un labākā auto noma
 • Nekādas kredītkartes maksas
 • Izcils klientu apkalpošanas serviss