Auto noma
Liepaja
Kļūda
Latvija // Liepaja // Liepaja
Mainīt datus

Auto noma Liepaja:Sixt auto noma

Nomas punkta informācija
Adrese: Fr. Brivzemnieka iela 38
  3401 Liepaja LV +37-1-67207121
 
Nomas punkta veids: Pilsēta
GDS - kods: LPXC01
Darba laiks
Pi. - Pi.09:00 - 18:00
Se.10:00 - 15:00
 
 

Iepazīstiet Latvijas trešo lielāko pilsētu ar automašīnu, ko piedāvā Sixt auto nomas Liepājā. Ja esat atbraukuši ar vilcienu, tad ceļš no centrālās stacijas līdz mūsu nomas punktam jums aizņems kādas 15 minūtes. Mūs ir ļoti vienkārši atrast, ja par galveno orientieri ņemsiet RTU Liepājas filiāli. Pie mums jūs varēsiet rezervēt auto īres pakalpojumu gan klātienē, gan telefoniski vai arī sūtot pieteikumu mūsu mājas lapā, norādot saņemšanas vietu un laiku. Neatkarīgi no tā, kāds ir jūsu ceļojuma galamērķis, Sixt autonoma jums piedāvās atbilstošāko auto par izdevīgu cenu!

Šis un tas par Liepājas nomas auto

Pateicoties nemitīgai attīstībai un jaunu auto pieejamībai Sixt autoparkā, auto noma Liepājā spēj apmierināt pat prasīgāko klientu vēlmes un vajadzības. Lai kāds būtu jūsu ceļojuma mērķis, pie mums jūs gaida izdevīgs piedāvājums. Ekonomiskās, kompakt vai vidējās klases auto, apvidus vai pilnpiedziņas auto, pasažieru vai kravas mikroautobuss vai pat biznesa un premium klases auto – izvēle ir jūsu ziņā! Atliek vien izvēlēties VW, BMW, Mercedes Benz, Audi, Ford vai Nissan markas automašīnu un doties iepazīt ne vien Liepāju, bet arī tās apkārtni. Papildu auto nomas pakalpojumiem jums būs iespēja saņemt bērnu sēdeklīšus, ja ceļojat kopā ar ģimeni un bērniem, kā arī ērtākai braukšanai arī GPS navigāciju. Jūsu drošībai rekomendējam izvēlēties pilnu apdrošināšanau, kas ļaus izvairīties no neplānotām izmaksām ceļu satiksmes negadījuma vai auto bojājumu gadījumā. Lūdzu ņemt vērā, ka rezervējot auto, jums tiek garantēts noteiktās klases automobilis, bet ne konkrēta marka un modelis. Sixt rent a car – tā ir premium auto noma un lielisks apkalpošanas serviss par izdevīgu cenu!

Pilsēta, kur piedzimst vējš vai dzintaru dzimtene?

Latvijas iedzīvotāji Liepāju dēvē par „pilsētu, kurā piedzimst vējš“. Šī ir ne vien vējainākā Latvijas pilsēta, bet arī vieta, kas slavena ar jūras izskalotajiem dzintariem, kas meistaru rokās pārtop skaistās krellēs. Sixt rent a car auto noma Liepājā dod jums iespēju iepazīt ne tikai pilsētu, bet arī visu Latvijas rietumu novadu. Pāvilosta ar Akmeņraga bāku, Jūrkalne ar stāvkrastiem vai Kuldīga ar lidojošām vimbām un platāko Eiropas ūdenskritumu - tie ir tikai daži ieteikumi jūsu galamērķim, kad būsiet apskatījuši Liepāju. Nomājiet auto Liepājā un dodieties uz kaimiņzemi Lietuvu. Klientu ērtībām piedāvājam vienvirziena auto nomu ar iespēju paņemt auto vienā, bet nodot citā Sixt autonomas punktā. Ceļojiet ar Sixt!

 

Informācija par auto nomas punktu

Darba laiks

Pi. - Pi.09:00 - 18:00
Se.10:00 - 15:00

Kontakti/Atrasts un Nozaudēts

Sixt nomas punkts Liepaja LPXC01 Fr. Brivzemnieka iela 38 3401 Liepaja 56.509455, 21.009550 +37-1-67207121

Sixt nomas punkts Liepaja LPXC01

Fr. Brivzemnieka iela 38
3401 Liepaja
 
Telefona nr. +37-1-67207121

Ārpus darba laika saņemšana un atgriešana

Iespējama auto saņem¨ana ārpus darba laika. Iespējama auto nodo¨ana ārpus darba laika..

Auto nomas pakalpojumi šajā nomas punktā

 • Automašīnas un apvidus automašīnas
 • 4X4
 • Kravas mikroautobusi

Jūsu ieguvumi ar Sixt

 • Sixt zemākās cenas garantija
 • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
 • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
 • Miles & More - saņemiet punktus
 • Nekādu slēpto izmaksu
 • Vācijas lielākā un labākā auto noma
 • Nekādas kredītkartes maksas
 • Izcils klientu apkalpošanas serviss