Auto noma Frankfurtes/Main lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Frankfurtes/Main lidosta punktu

Adrese

Hugo-Eckener-Ring/Mietwagenz., Frankfurt am Main, 60549, Vacija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
06:00 - 00:00
Brīvdienas
06:00 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Frankfurtes/Main lidosta

Sixt rent a car auto noma Frankfurtes lidostā

Sixt rent a car auto noma Frankfurtes lidostā

Frankfurtes lidostas auto nomas filiālē Jūs gaida pirmklasīgs serviss, izcili auto un izdevīgi nosacījumi. Mēs esam lepni piedāvāt Jums auto jebkuram gadījumam: ekonomiskās klases mašīnu ērtai pārvietošanai pilsētā, luksus klases kabrioletus vai sporta auto kādam īpašam notikumam vai saulainajā vasaras laikā, ietilpīgas apvidus mašīnas un mikroautobusi ērtākai ceļošanai lielā kompānijā. Iznomājot auto no Sixt Frankfurtes filiāles, Jums ir iespēja papildināt auto īres līgumu ar kādu no ekstra opcijām, kas pacels Jūsu pieredzi auto nomā jaunajā līmenī.
Par Frankfurtes lidostu Starptautiskā lidosta Frankfurte pie Mainas (FRA) ir lielākā Vācijas lidosta un ieņem trešo vietu Eiropā pēc apkalpotu pasažieru skaita. 5 pasažieru termināli, 4 lidjoslas un milzīgs tirdzniecības centrs – viss tas ir pieejams Frankfurtes lidostā. Sixt rent a car auto nomas filiāle atrodas lidostas terminālā 1, tirdzniecības centra 0.līmenī. Ielidojot jebkurā no termināliem, sekojiet līdz norādēm Car Rental Center/Mietwagenzentrum un Jūs ātri nokļūsiet pie mums.
Iepazīstiet Frankfurti kopā ar mums Pateicoties savai atrašanas vietai, Frankfurte ir kļuvusi par valsts biznesa galvaspilsētu un vistehnoloģiskāko modernu pilsētu. Auto noma no Frankfurtes lidostas ir izcils veids kā sākt savu iepazīšanas ceļojumu ar pilsētu vai vienkārši ceļojot līdz nākamajam galamērķim. Čikagā-pie-Mainas vai Main-hetenā, kā tik to mīļi nesauc iedzīvotāji, Jūs redzēsiet dabisku savienojumu starp moderniem stikla un betona debesskrāpjiem un mājīgām Alt-Zaksenhauzenes ēkām. Bet neļaujiet sevi maldināt, reti kura mājas šeit ir vēcākā par 50 gadiem. Saņemot savu nomas auto Frankfurtes lidostā, dodaties uz Rēmerbergu – pilsētas vēsturisko centru, kur starp omulīgām kafejnīcām un bāriem atrodas lielākais mākslas darbu izstāžu centrs, arheoloģiskais dārzs un Frankfurtes gotiskā katedrāle no sarkanā ķieģeļa ar 95 m augstu torni. Iedvesmojaties no modernās arhitektūras apskatot Eiropas torni (Europaturm), Komercbankas torni un biroju debesskrāpi Messeturm. Nelaidiet garām iespēju aiziet pastaigā pāri Mainai pa gaisa tiltu, kas īpašo šarmu iegūst vakarā ar apgaismojumu.
Show more
Labi zināt, nomājot Frankfurtes/Main lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Frankfurtes/Main lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Frankfurtes/Main lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Frankfurtes/Main lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Frankfurtes/Main lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,1
Pamatojoties uz 12013 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,3)
Transportlīdzeklis
(4,2)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,2)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Frankfurtes/Main lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Frankfurtes/Main lidosta?
Vai man, noformējot nomu Frankfurtes/Main lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?