Auto noma Egelsbach lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Egelsbach lidosta punktu

Adrese

Flugplatz, Egelsbach, 63329, Vacija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
08:00 - 19:00

Mūsu pakalpojumi Egelsbach lidosta

Sveicām jūs Sixt rent a car auto nomas punktā Egelsbahas lidostā

Sveicām jūs Sixt rent a car auto nomas punktā Egelsbahas lidostā

Izmantojot Egelsbahas lidostu, tagad ikvienam pasažierim un apmeklētājam ir iespēja tikt pie nomas auto ar Sixt piedāvāto meet and greet sagaidīšanas servisu. Mēs zinām, kā apmierināt pat visprasīgāko klientu vajadzības. Pie mums Jūs iegūstat drošību par auto tehnisko stāvokli, izcilu servisu neatkarīgi no auto īres ilguma un veida, un tas viss par izdevīgām cenām, kas neiztukšos jūsu makus. Izmantojiet modernās tehnoloģijas un piesakiet nomas auto saņemšanu Egelsbahas lidosta caur mūsu online rezervācijas sistēmu, vai sazinoties ar mums telefoniski. Priecāsimies Jums palīdzēt!
Daži fakti par Egelsbahas lidostu Egelsbahas lidosta (QEF) jeb pilnā nosaukumā Frankfurtes Egelsbahas lidosta apkalpo tikai privātās lidmašīnas. Šeit ir divas pacelšanas un nolaišanas joslas, vienā asfaltēta, otrā – zāliens, ko izmanto vieglās lidmašīnas. Ņemot vērā pieprasījumu, Sixt rent a car piedāvā saviem klientiem sagaidīšanās servisu. Veicot nomas auto rezervāciju, norādiet kā saņemšanas vietu Egelsbahas lidostu, ievadiet kredītkartes detaļas e-pasta adresi un telefona numuru, un mūsu darbinieki gaidīs Jūs ar izvēlēto auto Jūsu norādītājā laikā pie izejas no lidostas.
Iepazīstiet Egelsbahu un Vācijas Ofenbahas reģionu Izmantojot auto nomas pakalpojumu, ko mēs nodrošinām Egelsbahas lidostā, Jūs uzreiz varat sākt savu ceļojumu. Šī nelielā Vācijas pilsēta pievilina ne tik daudz ar īpašām apskates vietām, bet gan ar savu vēsturi, ko var izsekot līdz pat 13. gadsimtam. Par vienu no lielākajiem apskates punktiem šeit ir kļuvusi komunikāciju antena, kura pārsteidz ar savu skatu ikvienu, kas to redz pirmo reizi. Izbraucot cauri visai pilsētai, Jūs būsiet patīkami pārsteigti par vietējo arhitektūru, kur liekās, ka laiks šeit, ir apstājies. Auto noma Egelsbahas lidostā ir teicams sabiedrotais, ja vēlaties tālāk doties uz Frankfurti, kur Jūs gaida visas lielpilsētas priekšrocības un modernā arhitektūra.
Show more
Labi zināt, nomājot Egelsbach lidosta
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Egelsbach lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Egelsbach lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Egelsbach lidosta?
Ērti rezervējiet ilgtermiņa nomu Egelsbach lidosta, ievadot ceļojuma datumus un automašīnas saņemšanas/atgriešanas vietas.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,6
Pamatojoties uz 10 atsauksmēm
Transportlīdzekļa nodošana
(4,9)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,9)
Sixt filiālē
(4,8)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Egelsbach lidosta

Vai man, noformējot nomu Egelsbach lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?