Auto noma Frankfurte

 

Populārākais Frankfurte

* Cenas tika aprēķinātas 26.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Frankfurtes/Main lidosta, sākot ar 02.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Mūsu pakalpojumi Frankfurte

Sixt auto noma Frankfurtē, Vācijā

Sixt auto noma Frankfurtē, Vācijā

Frankfurte pie Mainas gadsimtiem ilgi ir bijusi Vācijas politiskais, tirdzniecības un finanšu centrs, kur atrodas arī Eiropas Centrālā banka. Reizē pilsētai Mainas upes krastos ir arī aizraujošas modernās kultūras un vēstures bagātības, ko ceļotājiem piedāvāt, un nomas automašīna ir viens no ērtākajiem veidiem, kā apskatīt vairāk. Sixt auto noma Frankfurtē piedāvā nomas automašīnas no labākajiem auto ražotājiem par izdevīgām cenām pilsētas un tās apkārtnes apceļošanai. Vai vēlaties izīrēt vieglo automašīnu, apvidus auto vai baudīt ceļojumu, braucot kabrioletā, Sixt rent a car plašajā nomas automašīnu klāstā Jūs atradīsiet automašīnu, kas vislabāk atbilst Jūsu vēlmēm, ceļojuma mērķim un budžetam. Izvēlieties sev izdevīgāko Sixt auto nomas filiāli Frankfurtē, un tur Jūs sagaidīs mūsu laipnie darbinieki, lai palīdzētu ātrāk tikt pie nomas auto stūres. Pārliecinieties, ka auto īre kopā ar Sixt piešķirs Jūsu ceļojumam nepieciešamo elastību un brīvību!
Sixt auto nomas pakalpojumi Frankfurtē Rezervējot Sixt nomas auto Frankfurtē, Jums ir iespēja izvēlēties arī kādu no mūsu izdevīgajiem papildus piedāvājumiem. Ja esat Vācijā pirmo reizi, tad Jums noderēs navigācija, lai orientēšanās apkārtnē būtu vienkārša. Ja ceļojiet kopā ar bērniem, tad Jums būs nepieciešami bērnu autosēdeklīši drošībai. Izvēloties neierobežotu nobraukumu, Jūs varat veikt garākus ceļojumus, lai izpētītu Frankfurtes apkārtni. Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs garantējam Jūsu rezervētā nomas auto kategoriju, taču ne konkrētu auto marku un modeli. Gandrīz visas Sixt auto nomas filiāles Frankfurtē piedāvā arī 24 h nomas auto atgriešanas iespēju, lai Jūs laiku Frankfurtē varētu izmantot visā pilnībā. Neatkarīgi no tā, vai plānojat ierasties Frankfurtē ar lidmašīnu vai ar vilcienu, meklējiet Sixt auto nomas filiāli tuvumā un turpiniet ceļu ar kvalitatīvu un drošu nomas auto!
Ko apskatīt un ko darīt Frankfurtē, ceļojot ar nomas auto Lai arī Frankfurte tika smagi postīta 2. Pasaules kara laikā, pilsēta ir rūpīgi atjaunota un restaurēta. Sāciet Frankfurtes iepazīšanu ar pastaigu pa vecpilsētas centru, Altstadt. Apskatiet Svētā Bartolomeja katedrāli, veco pilsētas rātsnamu Romer un iegriezieties Gētes muzejā, kas atrodas slavenā rakstnieka ģimenes mājā. Ja plānojat lielāko ceļojuma daļu pavadīt pilsētā, Frankfurtē ir daudz muzeju, kurus apskatīt, kā piemēram, mūsdienu mākslas muzejs Museum für Moderne Kunst un dabas vēstures muzejs Naturmuseum Senckenberg. Izmantojiet laiku, lai pastaigātos pilsētas zoodārzā, dabas saliņā pilsētas urbānajā centrā. Vai pavadiet dienu Liebieghaus, majestātiskajā 19. gadsimta villā, kurā atrodas arī iespaidīgais skulptūru muzejs Städtische Galerie Liebieghaus. Ja vēlaties redzēt Vācijas laukus, nomas auto būs ļoti noderīgs. Ar nomas auto izbrauciet ārpus pilsētas uz tuvumā esošo Bad Homburg, lai apskatītu atjaunoto romiešu fortu Saalburg un izbaudītu atpūtu SPA centrā. Lai kurp Jūs izvēlētos doties, ar Sixt nomas auto Jums būs iespēja izmantot laiku, ko pavadīsiet Frankfurtē un tās apkārtnē pilnīgāk!
Show more

Labi zināt, nomājot Frankfurte

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Frankfurte?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Frankfurte, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Frankfurte.
Vai es varu izvēlēties citu automašīnas atgriešanas vietu Frankfurte?
Ir iespējams iznomāt automašīnu vienā virzienā starp punktiem, lai tās varētu saņemt Frankfurte. Var tikt piemērota papildu maksa.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,1
Pamatojoties uz 20714 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,5)
Sixt filiālē
(4,4)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,1)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Frankfurte

Kas man ir nepieciešams, lai nomātu automašīnu Frankfurte?
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Frankfurte?
Vai man, noformējot nomu Frankfurte, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?