Auto noma
Frankfurtes/Main lidosta
Kļūda
Vacija // Frankfurte // Frankfurtes/Main lidosta
Mainīt datus

Auto noma Frankfurtes/Main lidosta:Sixt auto noma

Nomas punkta informācija
Adrese: Hugo-Eckener-Ring/Mietwagenz.
  60549 Frankfurt am Main DE +49-8966060060
 
Nomas punkta veids: lidosta
GDS - kods: FRA
Darba laiks
Pi. - Sv.06:00 - 24:00
Brīvdienās06:00 - 24:00
 
 24 h atgriešana

Sixt rent a car auto noma Frankfurtes lidostā

Frankfurtes lidostas auto nomas filiālē Jūs gaida pirmklasīgs serviss, izcili auto un izdevīgi nosacījumi. Mēs esam lepni piedāvāt Jums auto jebkuram gadījumam: ekonomiskās klases mašīnu ērtai pārvietošanai pilsētā, luksus klases kabrioletus vai sporta auto kādam īpašam notikumam vai saulainajā vasaras laikā, ietilpīgas apvidus mašīnas un mikroautobusi ērtākai ceļošanai lielā kompānijā. Iznomājot auto no Sixt Frankfurtes filiāles, Jums ir iespēja papildināt auto īres līgumu ar kādu no ekstra opcijām, kas pacels Jūsu pieredzi auto nomā jaunajā līmenī.

Par Frankfurtes lidostu

Starptautiskā lidosta Frankfurte pie Mainas (FRA) ir lielākā Vācijas lidosta un ieņem trešo vietu Eiropā pēc apkalpotu pasažieru skaita. 5 pasažieru termināli, 4 lidjoslas un milzīgs tirdzniecības centrs – viss tas ir pieejams Frankfurtes lidostā. Sixt rent a car auto nomas filiāle atrodas lidostas terminālā 1, tirdzniecības centra 0.līmenī. Ielidojot jebkurā no termināliem, sekojiet līdz norādēm Car Rental Center/Mietwagenzentrum un Jūs ātri nokļūsiet pie mums.

Iepazīstiet Frankfurti kopā ar mums

Pateicoties savai atrašanas vietai, Frankfurte ir kļuvusi par valsts biznesa galvaspilsētu un vistehnoloģiskāko modernu pilsētu. Auto noma no Frankfurtes lidostas ir izcils veids kā sākt savu iepazīšanas ceļojumu ar pilsētu vai vienkārši ceļojot līdz nākamajam galamērķim. Čikagā-pie-Mainas vai Main-hetenā, kā tik to mīļi nesauc iedzīvotāji, Jūs redzēsiet dabisku savienojumu starp moderniem stikla un betona debesskrāpjiem un mājīgām Alt-Zaksenhauzenes ēkām. Bet neļaujiet sevi maldināt, reti kura mājas šeit ir vēcākā par 50 gadiem. Saņemot savu nomas auto Frankfurtes lidostā, dodaties uz Rēmerbergu – pilsētas vēsturisko centru, kur starp omulīgām kafejnīcām un bāriem atrodas lielākais mākslas darbu izstāžu centrs, arheoloģiskais dārzs un Frankfurtes gotiskā katedrāle no sarkanā ķieģeļa ar 95 m augstu torni. Iedvesmojaties no modernās arhitektūras apskatot Eiropas torni (Europaturm), Komercbankas torni un biroju debesskrāpi Messeturm. Nelaidiet garām iespēju aiziet pastaigā pāri Mainai pa gaisa tiltu, kas īpašo šarmu iegūst vakarā ar apgaismojumu.

 

Informācija par auto nomas punktu

Darba laiks

Pi. - Sv.06:00 - 24:00
Brīvdienās06:00 - 24:00

Kontakti/Atrasts un Nozaudēts

Sixt nomas punkts Frankfurtes/Main lidosta FRA Hugo-Eckener-Ring/Mietwagenz. 60549 Frankfurt am Main 50.051381, 8.567991 +49-8966060060

Sixt nomas punkts Frankfurtes/Main lidosta FRA

Hugo-Eckener-Ring/Mietwagenz.
60549 Frankfurt am Main
 
Telefona nr. +49-8966060060

Atrašanās vieta - kā Jūs varat mūs atrast

Ārpus darba laika saņemšana un atgriešana

Iespējama auto nodo¨ana ārpus darba laika..

Auto nomas pakalpojumi šajā nomas punktā

 • Automašīnas un apvidus automašīnas
 • Sporta automašīnas un kabrioleti
 • 4X4
 • Izvēlieties auto, izmantojot savu viedtālruni
 • 24 h atgriešana
 • Express apkalpo¨ana

Jūsu ieguvumi ar Sixt

 • Sixt zemākās cenas garantija
 • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
 • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
 • Miles & More - saņemiet punktus
 • Nekādu slēpto izmaksu
 • Vācijas lielākā un labākā auto noma
 • Nekādas kredītkartes maksas
 • Izcils klientu apkalpošanas serviss