Auto noma
Ventspils
Kļūda
Latvija // Ventspils
Mainīt datus

Auto noma Ventspils:Sixt auto nomas rezervācija tie¨saistē

 
 • Ventspils pramju terminalis

  Sixt Auto noma
  Darzu 6
  3601 Ventspils

  Pi. - Sv.09:00 - 17:00
  Brīvdienās09:00 - 17:00

  Pieejamās auto klases: Automašīnas un apvidus automašīnas, 4X4

Sixt rent a car - jūsu patīkamākais ceļa biedrs Ventspilī

Sixt auto noma Ventspilī jūs patīkami pārsteigs ar plašu automobiļu izvēli, kas spēs apmierināt pat visprasīgāko klientu vajadzības. Jūsu ērtībai mēs piedāvājam gan klasiskas vieglās automašīnas, gan ģimenes vai apvidus auto. Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, auto īre Venstpilī nekad nav bijusi tik vienkārša! Mūsu mājas lapā jūs atradīsiet visu nepieciešamu informāciju par auto tehnisko aprīkojumu, cenā iekļautajiem pakalpojumiem un iespējām izvēlēties papildu pakalpojumus atbilstoši jūsu vajadzībām. Pāris klikšķi un jūsu izvēlētāis auto ir rezervēts. Izvēloties maksāt auto saņemšanas brīdī, drošības naudu maksāt nav nepieciešams un pieejama bezmaksas rezervācijas datu maiņa vai pat atcelšana. Ja skaidri zināmi ceļošanas datumi, iespējama priekšapmaksas rezervācija, kas nodrošina zemāku paklapojuma maksu. Izvēloties priekšapmaksu, tiks lūgts norādīt kredītkartes datus. Lūdzu ņemt vērā, ka priekšapmaksas rezervācijām bezmaksas atcelšana privātpersonām nav pieejama. Mēs garantējam tikai noteiktās kategorijas automašīnu pieejamību, bet ne konkrētu marku vai modeli.

Sixt nomas auto Ventspilī

Atrodoties ceļojumā vai darba braucienā visērtāk ir pārvietoties ar nomas automašīnu, tādējādi ietaupot laiku un arī naudu. Vai uz dažām stundām, dienu vai pat mēnesi, nomas auto ļaus jums izbaudīt brīvību un neatkarību, iepazīstot Ventspili. Ilggadēja pieredze auto nomas pakalpojumu sniegšanā ļauj piedāvāt labākus nosacījumus un piemeklēt atbilstošu risinājumu jūsu vajadzībām. Visi mūsu automobiļi atrodas teicamā tehniskās stāvoklī un ir ne vecāki par 1,5 gadiem. Nomas autoašīnas tiek nodotas un saņemtas ar pilnu bāku, līdz ar to jūs ērti varat doties braucienā, nedomājot par tūlītēju degvielas uzpildi. Ja ceļojat ar ģimeni un bērniem, esam gatavi nodrošināt bērnu sēdeklīšus, GPS navigācijas sistēmu, lai jums būtu ērtāk sasniegt izvēlēto galamērķi un pilnu KASKO apdrošināšanu jūsu drošībai ceļu satiksmes negadījuma vai bojājumu gadījumā. Ceļojiet ar Sixt auto nomu Ventspilī un izbaudiet ceļojumu!

Latvijas Dubaija jeb Ventspils

Ventspilī atrodas otrā lielākā osta Latvijā, kas palīdz pilsētai strauji attīstīties. Ne velti vietējie iedzīvotāji nereti Ventspili sauc par Latvijas Dubaiju. Vairāki mūsdienīgi atpūtas centri un tūristu apskates objekti padara pilsētu par ļoti pievilcīgu gan vietējiem, gan ārzemju tūristiem. Izmantojiet Sixt rent a car Ventspils auto nomas iespējas un dodieties apskatīt Moricsalas dabas liegumu, apmeklējiet Irbenes lokatoru, kur jums būs iespēja uzkāpt pašā antenas augšā. Gardēži noteikti spēs novērtēt neskaitāmos restorānus un viesu namus, kas priecēs ceļotājus ar latviešu nacionālo vai moderno virtuvi. Ceļojot ar bērniem jūs noteikti nelaidiet garām iespēju apmeklēt piedzīvojumu parku, kas atrodas pašā pilsētas centrā, kā arī dosieties pilsētas simbola “govs” meklējumos. Izbaudiet ceļojumu Ventspilī ar Sixt autonomu!

 
 

Sixt auto nomas punkti lidostās

Jūsu ieguvumi ar Sixt

 • Sixt zemākās cenas garantija
 • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
 • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
 • Miles & More - saņemiet punktus
 • Nekādu slēpto izmaksu
 • Vācijas lielākā un labākā auto noma
 • Nekādas kredītkartes maksas
 • Izcils klientu apkalpošanas serviss