Auto noma Kopenhagenas Lidosta

 

Populārākais Kopenhagenas Lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 03.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Kopenhagenas Lidosta, sākot ar 10.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Kopenhagenas Lidosta punktu

Adrese

Lufthavnsboulevarden 5, Kastrup, 2770, Danija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
07:00 - 23:00
Brīvdienas
07:00 - 23:00

Mūsu pakalpojumi Kopenhagenas Lidosta

Laipni lūgti Sixt rent a car auto nomas filiālē Kopenhāgenas lidostā, Dānijā

Laipni lūgti Sixt rent a car auto nomas filiālē Kopenhāgenas lidostā, Dānijā

Meklējat iespēju turpināt savu ceļojumu bez liekas kavēšanās? Sixt auto nomā Kopenhāgenas lidostā jums pieejami ikdienas ekonomiski pilsētas auto, ietilpīgi apvidus automobiļi, sportiskie kabrioleti un daudzi citi modeļi – nomas autoparks tiek nemitīgi papildināts, rūpējoties par katra mūsu klienta vajadzībām un vēlmēm. Pateicoties tehnoloģijām, jūs varat pieteikt sev vēlamo auto jau laicīgi plānojot ceļojumu vai pat pēdējā brīdī, veicot auto īres rezervāciju Sixt mājaslapā vai mobilajā aplikācijā, izvēloties auto saņemšanu Kopenhāgenas lidostā. Papildus jūs varat pieteikt bērnu sēdeklīti, ja ceļojat ar maziem bērniem vai arī GPS navigāciju komfortablai braukšanai.
Ko jūs nezinājāt par Kopenhāgenas lidostu Kopenhāgenas jeb arī Kastrup lidosta (Copenhagen Airport (CPH)) ir vienlaikus viena no vecākajām Eiropas lidostām, gan lielākā starptautiskā lidosta Skandināvijā. Tā atrodas 8 km attālumā no pilsētas centra, kur katru gadu vairāk nekā 25 miljonu pasažieru uzsāk vai turpina savu ceļojumu. Piesakot Sixt nomas auto saņemšanai Kopenhāgenas lidostā, jūs to ērti varēsiet saņemt Sixt nomas birojā, kas atrodas starp termināliem 2 un 3, ielidošanas termināla kreisajā pusē.
Dānijas burvīgums ar Sixt rent a car Kopenhāgena ir slavenā Hansa Kristiāna Andersena dzimtene, tāpēc jūs noteikti sāksiet savu iepazīšanos ar pilsētu ar Nāriņas pieminekļa meklēšanu. Izmantojot auto nomas pakalpojumus no mūsu lidostas filiāles, jūs ērti un ātri varēsiet pārvietoties no viena galamērķa līdz otram. Pilsētas centrs ļaus jums izbaudīt krāsainās māju fasādes un nesteidzīgas pastaigas gar neskaitāmiem pilsētas kanāliem, kuru maliņās ir izvietotas mājīgas kafejnīcas un restorāni. Ar mūsu nomas auto jūs varat turpināt savu ceļojumu uz ainavisko Andersena pilsētu Odenzē, vai arī pa tiešo no Kopenhāgenas lidostas doties prom no lielās pilsētas burzmas uz burvīgu renesanses Olborgu. Un, protams, nevar taču aizmirst par leģendāro Legoland un Tivoli atrakciju parkiem, kas iekaros ne tikai bērnu sirdis. Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Kopenhagenas Lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Kopenhagenas Lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Kopenhagenas Lidosta, jums ir jābūt vismaz 20 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Kopenhagenas Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Kopenhagenas Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,4
Pamatojoties uz 2846 atsauksmēm
Transportlīdzeklis
(4,7)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,5)
Ceļš uz Sixt
(4,5)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes Benz V300L
Mercedes Benz V300L

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Kopenhagenas Lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Kopenhagenas Lidosta?
Vai man, noformējot nomu Kopenhagenas Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?