Auto noma Kopenhagen

 

Populārākais Kopenhagen

* Cenas tika aprēķinātas 08.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Kopenhagenas Lidosta, sākot ar 15.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Mūsu pakalpojumi Kopenhagen

Sixt auto noma Kopenhāgenā, Dānijā

Sixt auto noma Kopenhāgenā, Dānijā

Dānijas galvaspilsēta Kopenhāgena ir dinamiska pilsēta, kur veiksmīgi savienotas gadsimtiem senas tradīcijas un mūsdienīga atmosfēra. Sixt rent a car auto noma Kopenhāgenā piedāvā nomas automašīnas no labākajiem auto ražotājiem par izdevīgām cenām pilsētas un tās apkārtnes apceļošanai. Ja vēlaties izīrēt vieglo automašīnu, apvidus auto vai baudīt braucienus pa pilsētas apkārtni kabrioletā, Sixt plašajā nomas automašīnu klāstā Kopenhāgenā Jūs atradīsiet auto, kas vislabāk atbilst Jūsu ceļojuma mērķim un budžetam. Ceļotāju ērtībām Kopenhāgenā atrodas vairāki Sixt auto nomas punkti. Ja ierodieties Kopenhāgenā ar lidmašīnu, tad meklējiet Sixt rent a car auto nomas punktu Kopenhāgenas Starptautiskajā lidostā. Ja Jums nepieciešams nomas auto pilsētas centrā, tad meklējiet atrašanās ziņā sev izdevīgāko Sixt auto nomas filiāli Kopenhāgenas pilsētā. Izīrējiet nomas auto, lai pārvietošanās pa pilsētu un tās apkārtni būtu ērtāka, un pārliecinieties, ka auto īre Kopenhāgenā kopā ar Sixt ir pavisam vienkārša! Sixt auto nomas pakalpojumi Kopenhāgenā Mēs uzskatām, ka auto nomai jābūt vienkāršai, lai, ierodoties Dānijā, Jūs varētu ātri un parocīgi sasniegt izvēlētos ceļojuma galamērķus. Rezervējot Sixt nomas auto Kopenhāgenā, Jums ir iespēja izvēlēties arī kādu no mūsu izdevīgajiem papildus piedāvājumiem. Ja esat Kopenhāgenā pirmo reizi un nepazīstiet apkārtni, iespējams, Jūs vēlēsieties navigāciju, lai justos drošāk. Ja ceļojiet kopā ar bērniem, Jums būs vajadzīgi bērnu autosēdeklīši. Izvēlieties Sixt auto nomas filiāli Kopenhāgenā un noskaidrojiet, kādi auto īres pakalpojumi tur tiek piedāvāti. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs garantējam Jūsu rezervētā nomas auto kategoriju, taču ne konkrētu auto marku un modeli. Iepazīstiet Kopenhāgenu un tās apkārtni, ceļojot ar nomas auto Neatkarīgi no tā, vai esat Kopenhāgenā atpūtas ceļojumā vai biznesa braucienā, izvēlieties Sixt nomas auto, lai pārvietošanās pa pilsētu būtu ērta un patīkama. Apskatiet dāņu rakstnieka Hansa Kristiana Andersena pasakas varones Mazās nāriņas skulptūru, kas ir labi atpazīstams Kopenhāgenas simbols. Iegriezieties hipiju rajonā Kristiānijā, kas ir pilsēta pilsētā. Izpētiet pilsētas jauno rajonu moderno arhitektūru un izmantojiet iespēju, lai pavizinātos ar laivu pa Kopenhāgenas, dažkārt sauktas arī par ziemeļu Venēciju, kanāliem. Jūs varat doties arī uz netālu esošo Tivoli izklaides parku, kurš ir viens no vecākajiem atrakciju parkiem Eiropā. Aplūkojiet kādu no Kopenhāgenas pilīm, piemēram, Amalienborgas pili, kas apmeklētājiem atvērta no jūlija līdz septembrim, vai grezno Rozenborgas pili, kurā ierīkots muzejs. Aizbrauciet līdz Kristiānsborgas pilij, kuras tornis tiek uzskatīts par vienu no iespaidīgākajiem Kopenhāgenas torņiem. Ja apmeklējat Kopenhāgenu vasarā, tad dodieties ar nomas auto uz kādu no pilsētas pludmalēm.
Show more

Labi zināt, nomājot Kopenhagen

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Kopenhagen?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Kopenhagen, jums ir jābūt vismaz 20 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Kopenhagen.
Vai es varu izvēlēties citu automašīnas atgriešanas vietu Kopenhagen?
Ir iespējams iznomāt automašīnu vienā virzienā starp punktiem, lai tās varētu saņemt Kopenhagen. Var tikt piemērota papildu maksa.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Kopenhagen

Kas man ir nepieciešams, lai nomātu automašīnu Kopenhagen?
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Kopenhagen?
Vai man, noformējot nomu Kopenhagen, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?