Auto noma Malmö Sturup Lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Malmö Sturup Lidosta punktu

Adrese

Sturup flyplats Box 24, Malmö Sturup, 230 32, Zviedrija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
07:30 - 18:00
Sestdiena - Svētdiena
10:00 - 15:00
Brīvdienas
11:00 - 14:30

Mūsu pakalpojumi Malmö Sturup Lidosta

Sixt auto noma Malmö Sturup lidostā (Malmö Sturup Airport - MMX), Zviedrijā

Sixt auto noma Malmö Sturup lidostā (Malmö Sturup Airport - MMX), Zviedrijā

Esiet sveicināti Sixt Rent a Car auto īres punktā Malmes Sturup (Malmö Sturup) lidostā Ja jums nepieciešms auto, lai pārvietotos pa Zviedriju, Sixt auto noma Malmes lidostā piedāvā plašu ekonomisko automašīnu izvēli. Ja vēlaties izdevīgi izīrēt pilsētas auto, 4x4, pasažieru mikroautobusu, sporta auto vai kabrioletu, pārliecinieties, ka Sixt auto noma Malmes lidostā piedāvā plašu ekonomisko automašīnu izvēli. Sixt auto noma Malmes lidostā Jūsu ērtībām piedāvā arī tādu papildus pakalpojumu kā 24 stundu auto saņemšana un atgriešana. Jūs varat rezervēt Sixt nomas auto jau iepriekš internetā, izmantojot mūsu vienkāršo rezervācijas pakalpojumu, vai arī izīrēt automašīnu Sixt Rent A Car auto nomas punktā ierodoties Malmes lidostā.
Par Malmes lidostu   Malmes Sturup lidosta (MMX), vairāk pazīstama kā Malmes lidosta, ir viena no lielākajām Zviedrijas lidostām, kas gadā apkalpo vairāk kā 2,000,000 pasažieru. Modernā lidosta, kas tika uzbūvēta 1972. gadā, atrodas apmēram 28 km attālumā no Malmes pilsētas un 26 km no Lundas pilsētas. Ar sabiedrisko transportu no Malmes Sturup lidostas (MMX) uz Malmes pilsētu iespējams nokļūt 40 minūtēs. Izmantojot auto īri, Jums būs iespēja ātrāk pārvietoties uz jūsu galamērķi. Ņemot vērā, ka Malmes Sturup lidosta atrodas ideālā vietā, lai apceļotu ne tikai Malmes pilsētu un tās apkārtni, bet dotos arī uz Kopenhāgenu, izmantojot Sixt auto nomas pakalpojumus, Jums būs iespēja ne tikai ceļot ērtāk, bet arī apskatīt daudz vairāk.
Apskatiet Malmes pilsētu, izmantojot īres auto   Malme, dienvidzviedrijas ekonomiskais un kultūras centrs, ir viena no lielākajām Skandināvijas pilsētām, un ar īres auto Jums būs iespēja izbaudīt vairāk no tā, ko šis Zviedrijas apgabals piedāvā. Izmantojiet Sixt Rent a Car nomas auto un dodieties uz modernās mākslas muzeju Moderna Museet, kur iespējams redzēt vairākus nozīmīgus Dalī, Matisse un citu ievērojamu mākslinieku darbus. Apmeklējiet Sv. Pētera baznīcu, kas ir vecākā ēka Malmē, celta 14. gadsimtā. Vai dodieties atpūsties uz Ribersborg, cilvēku veidotu seklu pludmali, kas atrodas ostas rajonā. Neskatoties uz to, vai vēlaties ceļot ar stilu, vai Jums vienkārši nepieciešams auto par zemu cenu, lai pārvietotos pa apkārtni, Sixt auto nomas piedāvājumā Malmes lidostā Jūs atradīsiet sev atbilstošāko īres auto!
Show more
Labi zināt, nomājot Malmö Sturup Lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Malmö Sturup Lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Malmö Sturup Lidosta, jums ir jābūt vismaz 19 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Malmö Sturup Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Malmö Sturup Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,9
Pamatojoties uz 111 atsauksmēm
Pēc atgriešanas
(5,0)
Ceļš uz Sixt
(5,0)
Transportlīdzekļa atgriešana
(5,0)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Malmö Sturup Lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Malmö Sturup Lidosta?
Vai man, noformējot nomu Malmö Sturup Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?