Auto noma
Weeze
Kļūda
Vacija // Weeze
Mainīt datus

Auto noma Weeze:Sixt auto nomas rezervācija tiešsaistē

Ierodoties Vēzelē, nomas automašīna ir ātrākais un ērtākais veids, lai turpinātu ceļu. Sixt auto noma Vēzelē piedāvā dažādu modeļu nomas automašīnas no labākajiem auto ražotājiem par ekonomiskām cenām. Jūs varat izvēlēties no mūsu plašā nomas automašīnu klāsta to, kas vislabāk atbilst Jūsu vēlmēm un budžetam.

 
 • Weeze/Niederrhein lidosta
  Flughafen-Ring 1
  47652 Weeze

  Pi.13:00 - 21:00
  Tr.13:00 - 21:00
  Ce. - Pi.12:00 - 20:00
  Sv.10:00 - 18:00
  Brīvdienās12:00 - 16:00
  Rezervēt šajā nomas punktā

 • Weeze/Niederrhein lidosta

  Sixt Auto noma
  Flughafen-Ring 1
  47652 Weeze

  Pi.13:00 - 21:00
  Tr.13:00 - 21:00
  Ce. - Pi.12:00 - 20:00
  Sv.10:00 - 18:00
  Brīvdienās12:00 - 16:00

  24 h atgriešana

  Pieejamās auto klases: Automašīnas un apvidus automašīnas, Sporta automašīnas un kabrioleti, 4X4

Sixt auto noma Vēzelē, Vācijā

Vai tā būtu vieglā automašīna, apvidus auto, sporta auto, kabriolets vai 4X4, mēs vēlamies nodrošināt tieši Jūsu ceļojuma galamērķim piemērotāko nomas automašīnu. Sixt auto nomas filiāle atrodas Vēzeles lidostā, kas ir parocīga vieta, lai uzsāktu šī Vācijas reģiona apceļošanu un izpēti. Izmantojiet arī mūsu piedāvāto 24 h nomas auto atgriešanas pakalpojumu, lai izbaudītu laiku Vēzelē un tās apkārtnē pilnībā!

Sixt auto nomas pakalpojumi Vēzelē

Sixt auto noma Vēzelē nodrošina laipnu un ātru apkalpošanu. Mūsu darbinieki parūpēsies par to, lai Jūsu auto īres pieredze būtu nevainojama. Vai esat Vēzelē, lai baudītu bezrūpīgas brīvdienas, vai arī darba komandējumā, ar Sixt nomas auto Jūs paspēsiet gan apskatīt, gan izdarīt daudz vairāk. Darījumu cilvēki bieži dod priekšroku ekonomiskām vieglajām automašīnām, savukārt tie, kuri ierodas Vācijā brīvdienās, vēlas baudīt braucienus kabrioletā vai sporta automašīnā. Ģimenes ceļojumiem ērtāki būs ietilpīgākie apvidus auto. Rezervējot Sixt nomas auto Vēzelē, Jums ir iespēja izvēlēties arī kādu no mūsu izdevīgajiem papildus piedāvājumiem, kā piemēram, bērnu autosēdeklīšus, navigāciju vai papildus apdrošināšanu. Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs varam garantēt Jūsu izvēlētās automašīnas kategoriju, bet ne konkrētu marku un modeli.

Iepazīstiet Vēzeli un tās apkārtni, braucot ar nomas auto

Skaistajā Vēzeles pilsētā katrs ceļotājs atradīs kaut ko sev. Vēzles ainaviskā atrašanās vieta iepriecinās dabas mīļotājus. Apkārtnē ir vairākas dabas takas gan pastaigām, gan riteņbraucieniem, kopumā veidojot 200 kilometrus garu dabas taku pastaigu tīklu. Tie, kuriem patīk aktivitātes uz ūdens, var doties laivu braucienā pa upi, kas plūst arī cauri pilsētai. Apskatiet Vēzeles pili (Schloss Wissen) un tās kapelu. Ar nomas auto Jūs varat doties arī uz Vēzeles dzīvnieku parku, kur iespējams ne tikai aplūkot dažādus dzīvniekus, bet arī izbaudīt skaistas pastaigas parkā. Ja vēlaties lielpilsētas dzīvīgumu, tad dodieties ar nomas auto no Vēzeles uz Disedorfu. Pēc īsa brauciena Jūs jau staigāsiet pa Vācijas modes galvaspilsētas ielām. Apceļojiet Vēzeli un tās apkārtni ar nomas auto un pārliecinieties, ka kopā ar Sixt auto noma ir ne tikai izdevīga, bet arī vienkārša.

 
 

Jūsu ieguvumi ar Sixt

 • Sixt zemākās cenas garantija
 • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
 • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
 • Miles & More - saņemiet punktus
 • Nekādu slēpto izmaksu
 • Vācijas lielākā un labākā auto noma
 • Nekādas kredītkartes maksas
 • Izcils klientu apkalpošanas serviss