Auto noma Weeze/Niederrhein lidosta

 

Populārākais Weeze/Niederrhein lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 03.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Weeze/Niederrhein lidosta, sākot ar 10.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Weeze/Niederrhein lidosta punktu

Adrese

Flughafen-Ring 1, Weeze, 47652, Vacija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
08:00 - 23:30
Brīvdienas
08:00 - 23:30

Mūsu pakalpojumi Weeze/Niederrhein lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Sixt auto nomas piedāvājums Vēzes lidostā (Weeze airport (NRN)) ir jūsu iespēja ceļot apkārt vācu Ziemeļreinas-Vestfālenes reģiona lauku pilsētām jums ērtākajā veidā. Pateicoties Sixt autonomas vairāk nekā 100 gadu ilgai pieredzei, pie mums jūs atradīsiet savam ceļojumam atbilstošāko transportlīdzekli par izdevīgu cenu. Jūs jau šodien varat izvēlēties vajadzīgo automašīnas klasi, izmantojot mūsu mājaslapā pieejamo rezervācijas sistēmu tiešsaistē vai arī Sixt bezmaksas aplikāciju. Saņemot nomas auto Vēzes lidostā, jums ir iespēja papildināt standarta auto īres līgumu ar jums nepieciešamajiem nosacījumiem. Piemēram, izvēlēties neierobežotu nobraukumu, ja jums nav padomā precīzu plānu kurp doties un nevarat paredzēt, cik kilometrus nobrauksiet ceļojuma laikā. Ja esat ģimenes cilvēks ar maziem bērniem – nav problēmu! Ar mūsu bērnu sēdekļiem jūsu bērns/(-i) būs drošībā un pilnībā izbaudīs ceļojumu braucot ērtos bērnu auto krēsliņos. Bet piedāvātā navigaciju sistēma parūpēsies, lai vienmēr jūs izvēlētos pareizo ceļu atbilstoši ceļojuma mērķim.
Par Vēzes lidostu Vēzes lidosta (Weeze airport (NRN)) atrodas Vācijas Ziemeļreinas-Vestfālenes federatīvās Zemes lejas daļā 4 km attālumā no pilsētas. Lielākoties lidosta apkalpo starptautiskos budžeta aviokompāniju reisus. Pateicoties Sixt auto nomas filiālei, tagad ir iespējams saņemt auto arī Vēzes lidostā, kas ir ļoti ērti, ja vēlaties uzreiz pēc lidmašīnas nosēšanās nekavējoties turpināt savu ceļojumu. Jūs viegli atradīsiet mūsu nomas punktu ielidošanas terminālā netālu no bagāžas saņemšanas. Bet, nododot auto un nākot no centrālās ieejas, uzreiz pamanīsiet Sixt spilgto izkārtni termināla kreisajā pusē.
Ko darīt Vēzē? Ja, saņemot savas nomas auto atslēgas, ko nodrošina Sixt rent a car Vēces lidostā, jūs vēlēsieties uzkavēties pilsētā, tad iesākam apmeklēt Karalisko gaisa spēku muzeju (Royal Air Force museum), jo pati Vēze kādreiz ir bijusi to galvenā bāze. Izmantojiet iespēju un dodieties uz tuvumā esošo Keveleru, kur būs iespēja apskatīt svētceļotāju iemīļotu Pateicības baznīcu (Chapel of Grace). Vai arī braukt līdz Klēvei, kur ir saglabājusies viduslaiku pils. Arī vienkārši braukšana apkārt reģionam vai pat līdz Nīderlandei ļaus izbaudīt visu krāšņumu, ar visām priekšrocībām, ko jums sniedz Sixt auto noma no Vēzes lidostas. Ceļojiet ar Sixt nomas auto!
Show more

Labi zināt, nomājot Weeze/Niederrhein lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Weeze/Niederrhein lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Weeze/Niederrhein lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Weeze/Niederrhein lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Weeze/Niederrhein lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,4
Pamatojoties uz 402 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,8)
Transportlīdzeklis
(4,7)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

Defender 110
Defender 110
BMW 4 Series Convertible
BMW 4 Series Convertible
Audi A8
Audi A8
BMW M550 Sedan
BMW M550 Sedan
Audi A4 S tronic
Audi A4 S tronic
VW Golf
VW Golf
Audi A1
Audi A1
Audi A5 Coupé/Sportsback S tronic
Audi A5 Coupé/Sportsback S tronic
BMW 7 Series
BMW 7 Series
Audi A7 S tronic
Audi A7 S tronic

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Weeze/Niederrhein lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Weeze/Niederrhein lidosta?
Vai man, noformējot nomu Weeze/Niederrhein lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Weeze/Niederrhein lidosta

Rādīt vairāk