Auto noma Kelne/Bonn lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Kelne/Bonn lidosta punktu

Adrese

Kennedystr./Mietwagenzentrum, Köln, 51147, Vacija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
07:30 - 22:00
Brīvdienas
07:30 - 22:00

Mūsu pakalpojumi Kelne/Bonn lidosta

Sixt rent a car auto nomas piedāvājums Ķelnes/Bonnas lidostā

Sixt rent a car auto nomas piedāvājums Ķelnes/Bonnas lidostā

Ielidojot Ķelnes/Bonnas lidostā, Jums ir iespēja uzreiz turpināt savu ceļojumu, izmantojot mūsu nomas auto. Pateicoties mūsu ilggadējai pieredzei, mēs zinām, kāda tipa automobilis būs visvairāk atbilstošs Jūsu braucienam. Rūpējoties par katru mūsu klientu, mūsu autoparkā Jūs atradīsiet gan ekonomiskās klases mašīnas, gan luksus sporta auto vai kabrioletus un, protams, apvidus mašīnas un mikroautobusus. Katru dienu mēs meklējam un atjaunojam mūsu autoparku, tāpēc rezervācijas brīdī mēs garantējam tikai noteiktās klases auto pieejamību, bet ne marku un modeli.
Ķelnes/Bonnas lidosta Savu nosaukumu Ķelnes/Bonnas lidosta (CGN) ir ieguvusi pateicoties savai atrašanas vietai, starp Ķelni un Bonnu. Attālums līdz katrai no pilsētām ir gandrīz vienāds, nedaudz vairāk par 15 km. Šo lidostu izmanto vairākas starptautiskās aviokompānijas, veicot vispieprasītākos pārlidojumus. Ielidojot Ķelnes/Bonnas lidostā, Jums ir iespēja izmantot mūsu auto īres pakalpojumus uzreiz pēc nosēšanās. Sekojot līdzi norādēm ar auto un atslēgas zīmējumiem, Jūs viegli nokļūsiet līdz Sixt rent a car auto nomas filiālei Ķelnes/Bonnas lidostā, kas atrodas starp lidostas 1. un 2. terminālu ielidošanas līmenī.
Apkārt Ķelnei ar nomas auto no lidostas Otrā pasaules kara laikā pilsēta bija gandrīz pilnībā iznicināta, tomēr, pateicoties Vācijas iedzīvotāju cītīgumam, tā tika pilnībā atjaunota. No vēsturiski nozīmīgiem pieminekļiem ir saglabājusies vien Ķelnes katedrāle, kas katru dienu pārsteidz visus, kas redz viņu pirmo reizi, ar savu diženumu un cēlumu. Pilsēta zinās, kā apmierināt pat prasīgāku apmeklētāju vēlmes – neskaitāmi muzeji, Botāniskais dārzs, opera, zoodārzs, akvārijs un daudz kas cits būs viegli sasniedzams ar Ķelnes/Bonnas lidostā pieejamo auto nomu. Tikai 15 minūšu brauciens ar auto un Jūs nokļūsiet Fantāzijas zemē (Fantasialand), kur varēsiet izbaudīt fantastiskos šovus, aizraujošās atrakcijas un pasaules labākos ēdienus. Neatlieciet uz pēdējo brīdi un sazinieties ar mums jau šodien, lai maksimāli izbaudītu savu braucienu.
Show more
Labi zināt, nomājot Kelne/Bonn lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Kelne/Bonn lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Kelne/Bonn lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Kelne/Bonn lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Kelne/Bonn lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,8
Pamatojoties uz 3825 atsauksmēm
Sixt filiālē
(4,9)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,8)
Transportlīdzeklis
(4,8)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Kelne/Bonn lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Kelne/Bonn lidosta?
Vai man, noformējot nomu Kelne/Bonn lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?