Auto noma Kelne

 

Populārākais Kelne

* Cenas tika aprēķinātas 08.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Kelne/Bonn lidosta, sākot ar 15.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Mūsu pakalpojumi Kelne

Sixt auto noma Ķelnē, Vācijā

Sixt auto noma Ķelnē, Vācijā

Ķelnē ir daudz lielisku vietu, kuras apskatīt, un Sixt auto noma dos Jums iespēju redzēt un piedzīvot vairāk. Vēlaties izīrēt vieglo automašīnu, apvidus auto vai baudīt braucienu kabrioletā, Sixt plašajā nomas automašīnu klāstā Ķelnē Jūs atradīsiet auto, kas vislabāk atbilst Jūsu ceļojuma mērķim un budžetam. Ja ierodaties Ķelnē ar lidmašīnu, tad meklējiet Sixt rent a car auto nomas punktu Ķelnes lidostā. Ja ceļojat ar vilcienu, tad nomas auto varēsiet saņemt Sixt auto nomas filiālē Ķelnes dzelzceļa stacijā. Izvēlieties sev izdevīgāko auto nomas atrašanās vietu un pārliecinieties, ka Sixt auto noma Ķelnē piedāvā nomas automašīnas no labākajiem auto ražotājiem par izdevīgām cenām. Auto noma kopā ar Sixt ir veids kā iegūt lielāku neatkarību ceļojuma laikā!
Sixt auto nomas pakalpojumi Ķelnē Auto nomai jābūt ērtai un vienkāršai, lai, ierodoties Ķelnē, Jūs varētu ātri un parocīgi sasniegt izvēlētos ceļojuma galamērķus. Rezervējot Sixt nomas auto Ķelnē, Jums ir iespēja izvēlēties arī kādu no mūsu noderīgajiem papildus piedāvājumiem. Ja esat šajā Vācijas reģionā pirmoreiz un nepazīstat apkārtni, Jums būs nepieciešama navigācija, lai orientēšanās nesagādātu nekādas raizes. Tiem, kuri ceļo kopā ar bērniem, mēs piedāvājam bērnu autosēdeklīšus. Izvēlieties sev ērtāko Sixt auto nomas filiāli Ķelnē un noskaidrojiet, kādi auto nomas pakalpojumi tur tiek piedāvāti. Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs garantējam Jūsu rezervētā nomas auto kategoriju, taču ne konkrētu auto marku un modeli.
Iepazīstiet Ķelni, ceļojot ar nomas auto Ar nomas auto Jūs Ķelnē varat ērti apskatīt visu, ko vēlaties. Ķelne ir viena no senākajām Vācijas pilsētām, tā dibināta jau Senās Romas laikos. Dodieties uz slaveno Ķelnes katedrāli, kas ir lielākā gotiska stila celtne Ziemeļeiropā. Ķelnes katedrāle iekļauta UNESCO pasaules mantojuma objektu sarakstā, un tajā atrodas arī liela mākslas dārgumu krātuve. Apskatiet Ķelnes katedrāles zvanu, kas zināms kā pasaulē lielākais funkcionējošais zvans. Ar nomas auto Jūs varat ērti izvēlēties ceļojuma galamērķus, vai tie būtu pilsētas muzeji vai iepirkšanās vietas, vai varbūt gribat iepazīt pilsētu, baudot tās kulināros piedāvājumus Ķelnes kafejnīcās un restorānos. Kad būsiet pietiekami uzsūkuši Ķelnes seno vēsturi, ar nomas auto aizbrauciet uz pilsētas moderno zoodārzu. Ja vēlaties atpūsties no pilsētas intensitātes, tad dodaties ārpus Ķelnes uz kādu no netālu esošajām pilīm. Vai izbaudiet braucienu ar nomas auto gar Reinas upi, apstājoties ainaviskās vietās un mazos Vācijas ciematiņos. Neatkarīgi no tā, ko est nodomājuši darīt un apskatīt Ķelnē, izvēlieties Sixt nomas auto, lai pārvietošanās pa būtu ērta un patīkama!
Show more

Labi zināt, nomājot Kelne

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Kelne?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Kelne, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Kelne.
Vai es varu izvēlēties citu automašīnas atgriešanas vietu Kelne?
Ir iespējams iznomāt automašīnu vienā virzienā starp punktiem, lai tās varētu saņemt Kelne. Var tikt piemērota papildu maksa.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,5
Pamatojoties uz 11312 atsauksmēm
Sixt filiālē
(4,7)
Ceļš uz Sixt
(4,6)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,5)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Kelne

Kas man ir nepieciešams, lai nomātu automašīnu Kelne?
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Kelne?
Vai man, noformējot nomu Kelne, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?