Auto noma
Ingolstadt-Manching Lidosta
Kļūda
Vacija // Ingolstadt // Ingolstadt-Manching Lidosta
Mainīt datus

Auto noma Ingolstadt-Manching Lidosta:Sixt auto noma

Nomas punkta informācija
Adrese: Zur General Aviation 2
  85077 Manching DE +49-8966060060
 
Nomas punkta veids: lidosta
GDS - kods: IGS
Darba laiks
Pi. - Pi.08:00 - 16:00
Se. - Sv.08:00 - 12:00
 
 

Jūsu rīcībai mēs piedāvājam plašu transportlīdzekļu izvēli pieejamu auto nomai Ingolštates lidostā (Ingolstadt-Manching (IGS)). Ekonomiskās klases sedani vai universāli, ietilpīgi apvidus auto palīdzēs nokļūt izvēlētajā galamērķī neatkarīgi no jūsu ceļojuma mērķa. Lai nodrošinatu patīkamu ceļojumu, mēs piedāvājam papildu apdrošināšanas iespējas, neierobežotu nobraukumu, GPS navigācijas pieejamību un bērnu sēdeklīšus.

Interesanti fakti par Ingolštates lidostu

Ingolštates-Mančinga lidosta (Ingolstadt-Manching (IGS)) pamatā ir militārā lidosta, kas apkalpo arī civilaviācijas lidmašīnās. Šī lidosta tiek pamatā izmantota čartera lidojumiem un regulāriem reisiem no Volfsburgas, kurus izmanto Volkswagen grupas darbinieki, pārvietojoties starp uzņēmuma galveno rūpnīcu Volfsburgā un meitas uzņēmuma Audi rūpnīcu Ingolštatē. Sixt rent a car nodrošina nomas auto piegādi Ingolštates lidostā pēc iepriekšējās vienošanās – sagaidīšanas servisu (Meet&Greet). Veicot rezervāciju Sixt autonomas mājaslapā, lūdzu jūsu lidojuma numuru, norādiet datumu un laiku, ievadiet kredītkartes datus un kontaktinformāciju, lai nepieciešamības gadījumā Sixt darbinieks varētu ar jums sazināties. Rezervācijā norādītajā datumā un laikā mūsu darbinieks Jūs sagaidīs, lai nodotu nomas auto atslēgas.

Ko darīt Ingolštatē?

Ingolštate atrodas Bavārijas centrā, un tā ir viena no vecākajām Vācijas zemēm, kas rūpīgi glabā senču tradīcijas un bagātu vēsturisko mantojumu. Dodoties ceļā ar Sixt iznomātu auto no Ingolštates lidostas, brauciet uz pilsētas centru, kur atrodas Klosteru baznīca (Liebfrauenkirche) – galvenais Ingolštates simbols un visskaistākā reliģiozā celtne visā valstī. Nesteidzīgi braucot apkārt pilsētai, jums būs iespēja pilnā mērā izbaudīt arhitektūras skaistumu un neaizmirstamu viduslaiku garu. Kad būsiet iepazinušies ar visām dārgumiem, ko piedāvā šī industriālā pilsēta, var doties iepirkties. Šeit atrodas viens no lielākajiem outlet veikaliem – Ingolstadt Outlet Village. Dažādu pasaules slaveno dizaineru veikali harmoniski sadzīvo ar vidēja līmeņa veikaliem, kur jūs varat atrast jebko – sākot ar virtuves piederumiem līdz ekskluzīviem interjera priekšmetiem. Ceļojiet ar Sixt autonomas automašīnu!

 

Informācija par auto nomas punktu

Darba laiks

Pi. - Pi.08:00 - 16:00
Se. - Sv.08:00 - 12:00

Kontakti/Atrasts un Nozaudēts

Sixt nomas punkts Ingolstadt-Manching Lidosta IGS Zur General Aviation 2 85077 Manching 48.715544, 11.533906 +49-8966060060

Sixt nomas punkts Ingolstadt-Manching Lidosta IGS

Zur General Aviation 2
85077 Manching
 
Telefona nr. +49-8966060060

Auto nomas pakalpojumi šajā nomas punktā

 • Automašīnas un apvidus automašīnas
 • Sporta automašīnas un kabrioleti
 • 4X4

Jūsu ieguvumi ar Sixt

 • Sixt zemākās cenas garantija
 • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
 • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
 • Miles & More - saņemiet punktus
 • Nekādu slēpto izmaksu
 • Vācijas lielākā un labākā auto noma
 • Nekādas kredītkartes maksas
 • Izcils klientu apkalpošanas serviss