Auto noma Minhenes lidosta

 

Populārākais Minhenes lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 05.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Minhenes lidosta, sākot ar 12.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Minhenes lidosta punktu

Adrese

Terminalstr. Mitte/MWZ Mietwagenzentrum, München, 85356, Vacija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
05:00 - 00:00
Brīvdienas
05:00 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Minhenes lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Iepazīstiet Vācijas trešo lielāko pilsētu ar Sixt auto īres automašīnu. Minhene atrodas Izāras upes krastā augšējā Bavārijas līdzenumā Alpu ziemeļos un ir Bavārijas galvaspilsēta. Sixt auto nomā Minhenes lidostā (Munich Airport (MUC)) jūs gaida laipni konsultanti, kuri palīdzēs nokārtot visas formalitātes un piemeklēs labāko automašīnu atbilstoši jūsu vajadzībām un ceļojuma mērķim. Jūsu rīcībā ir ekonomiski pilsētas auto, grezni kabrioleti un sporta mašīnas, apvidus automašīnas lielākām kompānijai vai iepirkšanās cienītājiem. Iznomājot auto no mūsu Minhenes lidostas filiāles, jums ir iespēja tikt pie vēlamā auto jebkurā laikā, kā arī papildināt savu līgumu ar papildu pakalpojumiem, kas atvieglos jūsu braucienu un pasargās no neparedzamajām situācijām. Veicot auto nomas rezervāciju Sixt autonomas mājas lapā, jums ir iespēja izvēlēties GPS navigāciju, bērnu autokrēsliņus, ja ceļojat ar ģimeni vai papildu apdrošināšanu.
Daži fakti par Minhenes lidostu Minhenes jeb Franča Jozefa Štrausa lidosta (Munich Airport (MUC)) ir Vācijas otrā lielākā lidosta, kuras apkalpoto lidojumu skaits un līdz ar to arī pasažieru skaits pieaug ar katru gadu. Šobrīd tā apkalpo vairāk nekā 40 miljonu pasažieru gadā. Lidostā jūs atradīsiet dažādu preču kategoriju veikalus, bet tajā esošais Minhenes Lidostas Centrs (Munich Airport Center) ir vienīgais pārtikas veikals visā Bavārijā, kur varēsiet iepirkties katru dienu no agra rīta līdz pat pusnaktij. Sixt rent a car auto īres punktu jūs viegli atradīsiet Minhenes lidostas centrālā daļā starp termināliem 1 un 2.
Minhene mīl jūs... Šādi skan šīs Bavārijas pilsētas devīze. Un tiešām, iebraucot pilsētā ar nomas auto no lidostas, jūs uzreiz sajutīsiet labvēlīgu un draudzīgu atmosfēru. Šī skaistā pilsēta nav tikai vieta, kur norisinās diženais Oktoberfest. Tā ir slavenās futbola komandas mājas un jaudīgo automašīnu cienītāju meka. Noteikti iesakām apmeklēt BMW muzeju un apskatīt izstādītās automašīnas centrā BMW-Welt, kas apmeklētājiem tika atvērts 2008. gadā. Baudiet mākslu , arhitektūru apskatot katedrāles ar augstajiem zvanu torņiem, milzīgos pilsētas laukumus, senos namus ar greznām fasādēm un puķu dobēm. Izmantojiet mūsu auto nomas punktu Minhenes lidostā un dodieties iepazīt pilsētu un tās apkaimi. Sāciet ar vēsturisko centru, kas ietver visu, kas atrodas Altring robežās: abi Rātsnami, bijusī Bavārijas karaļu rezidence, leģendārā Hofbräuhaus māja, kā arī neskaitāmi zīmolu veikali un tirdzniecības centri. Ceļojiet ar Sixt nomas automašīnu!
Show more

Labi zināt, nomājot Minhenes lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Minhenes lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Minhenes lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Minhenes lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Minhenes lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,3
Pamatojoties uz 19964 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,7)
Sixt filiālē
(4,4)
Transportlīdzeklis
(4,3)

Latest premium additions to the fleet

VW Golf Diesel Aut.
VW Golf Diesel Aut.
BMW 7 Series
BMW 7 Series
Audi A6 S tronic
Audi A6 S tronic
VW Multivan
VW Multivan
BMW 530
BMW 530
Mercedes-Benz S-Class
Mercedes-Benz S-Class
BMW 7 Series
BMW 7 Series
Mercedes-Benz V-Class 8 Seater
Mercedes-Benz V-Class 8 Seater
Audi A5 Convertible
Audi A5 Convertible
Range Rover Sport
Range Rover Sport

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Minhenes lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Minhenes lidosta?
Vai man, noformējot nomu Minhenes lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?