Auto noma Friedrichshafen lidosta

 

Populārākais Friedrichshafen lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 05.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Friedrichshafen lidosta, sākot ar 12.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Friedrichshafen lidosta punktu

Adrese

Flughafen Loewental, Friedrichshafen, 88046, Vacija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
07:00 - 18:00
Sestdiena
08:00 - 12:00
Svētdiena
10:00 - 12:00

Mūsu pakalpojumi Friedrichshafen lidosta

Sixt rent a car nomas auto Frīdrihshāfenes lidostā

Sixt rent a car nomas auto Frīdrihshāfenes lidostā

Frīdrihshāfenes lidosta atrodas 3 km uz ziemeļiem no Frīdrihshāfenes pilsētas centra un, pateicoties Sixt auto īres piedāvājumiem, Jums nebūs jādomā, kā tikt līdz gala mērķim. Mūsu pamata biznesa vērtība ir nodrošināt kvalitatīvu auto nomu Frīdrihshāfenes lidostā atbilstoši katra mūsu klienta vajadzībām un ceļojuma mērķim. Mūsu rīcībā esošajā autoparkā jebkurš varēs atrast sev piemērotāku auto un arī izvēlēties papildus pakalpojumus, kas noteikti atvieglos Jūsu ceļojumu neparedzētos gadījumos. Šim nolūkam pēc iepriekšējās vienošanās un par papildus samaksu ir iespēja saņemt vai nodot iznomātu auto ārpus Frīdrihshāfenes lidostas filiāles standarta darba laikiem.
Nedaudz par Frīdrihshāfenes lidostu Kādreizējais cepelīnu lidlauks mūsdienās ir pārvērties par pasažieru lidostu ar diviem nosaukumiem – Frīdrihshāfenes vai Bodenezera lidosta (FDH). Tā ir trešā lielākā Bādenes-Virtembergas reģiona lidosta un ir svarīgs savienojuma mezgls vietējiem un starptautiskiem pārlidojumiem. Lidosta nav liela un nodrošina pamata pakalpojumus, to starp auto nomu, ko piedāvā Sixt.
Iepazīstiet dirižabļu dzimteni ar Sixt rent a car Frīdrihshāfene atrodas Vācijas Bāden-Virtembergas reģionā Bodenezera krastā. Pateicoties savai atrašanas vietai, pilsēta ne tikai pārsteidz ar skaistām dabas ainavām, bet arī lepojas ar UNSECO pasaules mantojumu esamību. Izmantojiet mūsu auto nomas pakalpojumus Frīdrihshāfenes lidostā un dodaties uz pilsētas centru pie klostera sala Reihenavas, ka ir iekļauta UNESCO pasaules mantojuma saraksta un ir viduslaiku arhitektūras teicami saglabājies paraug piemērs. Apmeklējiet Zeppelin muzeju, kur varēsiet iepazīties ar aviācijas vēsturi un to ietekmi uz pilsētas industriālo attīstību. Ar iznomātu automobili Jums būs iespējas brīvi pārvietoties visā reģionā un apskatīt vietējas dārzeņu plantācijas, vīna kalnus un dabas rezervātus. Dodaties vakara pastaigā pilsētas krastmalā un izbaudiet vienreizējus saulrieta skatus. Iesakām arī pacelties gaisā ar vienu no dirižabļiem un apskatīt pilsētu no putnu lidojuma. Iespējams, Jums pat paveiksiet apmeklēt pilsētu roņu svētku (Seehasenfest) laikā, kur varēsiet pilnā mērā izbaudīt vietējo kultūru un tradīcijas.
Show more

Labi zināt, nomājot Friedrichshafen lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Friedrichshafen lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Friedrichshafen lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Friedrichshafen lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Friedrichshafen lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,8
Pamatojoties uz 109 atsauksmēm
Apkalpošana nomas laikā un pēc tās
(5,0)
Transportlīdzekļa atgriešana
(5,0)
Sixt filiālē
(4,9)

Latest premium additions to the fleet

BMW M8 Convertible
BMW M8 Convertible
BMW 7 Series Model 2023
BMW 7 Series Model 2023
Mercedes-Benz S-Class
Mercedes-Benz S-Class
Range Rover Sport
Range Rover Sport
Audi A6 S tronic
Audi A6 S tronic
VW Golf Diesel Aut.
VW Golf Diesel Aut.
Defender 90
Defender 90
BMW 530
BMW 530
BMW M3 Limousine
BMW M3 Limousine
Range Rover Evoque
Range Rover Evoque

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Friedrichshafen lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Friedrichshafen lidosta?
Vai man, noformējot nomu Friedrichshafen lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?