Auto noma St.Gallen/Altenrhein lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz St.Gallen/Altenrhein lidosta punktu

Adrese

Flughafenstrasse 11, Altenrhein, 9423, Sveice
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
07:30 - 18:30
Sestdiena
08:00 - 12:00

Mūsu pakalpojumi St.Gallen/Altenrhein lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Ja jums nepieciešams nomas auto Sanktgallenes Altenreinas lidostā, meklējiet Sixt rent a car auto nomas filiāli. Rezervējiet nomas auto internetā, un Jums būs iespēja tikt pie moderna un ekonomiska auto līdzko ieradīsieties Šveicē. Sixt auto nomas punkts Sanktgallenes Altenreinas lidostā piedāvā plašu ekonomisko automašīnu un apvidus automašīnu izvēli. Mēs piedāvājam arī sporta automašīnas, kabrioletus, 4X4 un kravas auto. Lūdzu pievērsiet uzmanību, ka mēs varam garantēt noteiktās kategorijas automobiļu pieejamību, bet ne konkrētu marku un modeli. Ceļojot pa Šveici, izvēlieties Sixt nomas auto Sanktgallenes Altenreinas lidostā un pārliecinieties par mūsu izcilo klientu servisu un izdevīgajām cenām. Jūs varat ietaupīt gan laiku, gan līdzekļus, izvēloties Sixt nomas auto Sanktgallenes Altenreinas lidostā.
Par Sanktgallenes Altenreinas lidostu (ACH) Sanktgallenes Altenreinas lidosta (ACH) ir maza lidosta, kas atrodas Altenreinā, blakus Konstances ezeram Šveices teritorijā. Sixt auto nomas punkts Sanktgallenes Altenreinas lidostā atrodas izlidošanas zālē un piedāvā klientu apakalpošanu sešas dienas nedēļā. Jūsu ērtībām mēs piedāvājam arī 24 h nomas auto atgriešanu, lai nekas nekavētu Jūsu ceļojumu. Ar Sixt rent a car nomas auto Jūs ne tikai ceļosiet ar maksimālu komfortu, bet arī efektīvāk sasniegsiet izvēlētos galamērķus.
Ko vērts apskatīt Altenreinā un tās apkārtnē Altenreina ir skaista pilsēta, kurā ir daudz ko redzēt. Apmeklējiet Altenreinas Aviācijas muzeju vai izmantojiet nomas auto, lai dotos atpūsties Konstances ezera krastā. Izmantojiet brīvību, ko sniedz nomas auto un aizbrauciet uz Sanktgallenes vecpilsētu, apskatiet viduslaiku arhitektūru un iegriezieties Tekstila muzejā. Apmeklējiet Svētā Galla klosteri (Abbey of Saint Gall), kas iekļauts UNESCO Pasaules kultūras mantojumā un kura bibliotekā glabājas grāmatas no 9. gadsimta. Ar Sixt nomas auto Jūs varēsiet izmantot laiku, ko pavadīsiet Šveicē, pilnīgāk. Izmantojiet mūsu izdevīgo nomas auto piedāvājumu Sanktgallenes Altenreinas lidostā un dodieties ceļā!
Show more
Labi zināt, nomājot St.Gallen/Altenrhein lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu St.Gallen/Altenrhein lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT St.Gallen/Altenrhein lidosta, jums ir jābūt vismaz 20 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu St.Gallen/Altenrhein lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu St.Gallen/Altenrhein lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,7
Pamatojoties uz 156 atsauksmēm
Apkalpošana nomas laikā un pēc tās
(4,9)
Sixt filiālē
(4,8)
Transportlīdzeklis
(4,8)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu St.Gallen/Altenrhein lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu St.Gallen/Altenrhein lidosta?
Vai man, noformējot nomu St.Gallen/Altenrhein lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?