Auto noma
Friedrichshafen lidosta
Kļūda
Vacija // Friedrichshafen // Friedrichshafen lidosta
Mainīt datus

Auto noma Friedrichshafen lidosta:Sixt auto noma

Nomas punkta informācija
Adrese: Flughafen Loewental
  88046 Friedrichshafen DE +49-8966060060
 
Nomas punkta veids: lidosta
GDS - kods: FDH
Darba laiks
Pi. - Pi.07:00 - 18:00
Se.08:00 - 12:00
Sv.10:00 - 12:00
 
 24 h atgriešana

Sixt rent a car nomas auto Frīdrihshāfenes lidostā

Frīdrihshāfenes lidosta atrodas 3 km uz ziemeļiem no Frīdrihshāfenes pilsētas centra un, pateicoties Sixt auto īres piedāvājumiem, Jums nebūs jādomā, kā tikt līdz gala mērķim. Mūsu pamata biznesa vērtība ir nodrošināt kvalitatīvu auto nomu Frīdrihshāfenes lidostā atbilstoši katra mūsu klienta vajadzībām un ceļojuma mērķim. Mūsu rīcībā esošajā autoparkā jebkurš varēs atrast sev piemērotāku auto un arī izvēlēties papildus pakalpojumus, kas noteikti atvieglos Jūsu ceļojumu neparedzētos gadījumos. Šim nolūkam pēc iepriekšējās vienošanās un par papildus samaksu ir iespēja saņemt vai nodot iznomātu auto ārpus Frīdrihshāfenes lidostas filiāles standarta darba laikiem.

Nedaudz par Frīdrihshāfenes lidostu

Kādreizējais cepelīnu lidlauks mūsdienās ir pārvērties par pasažieru lidostu ar diviem nosaukumiem – Frīdrihshāfenes vai Bodenezera lidosta (FDH). Tā ir trešā lielākā Bādenes-Virtembergas reģiona lidosta un ir svarīgs savienojuma mezgls vietējiem un starptautiskiem pārlidojumiem. Lidosta nav liela un nodrošina pamata pakalpojumus, to starp auto nomu, ko piedāvā Sixt.

Iepazīstiet dirižabļu dzimteni ar Sixt rent a car

Frīdrihshāfene atrodas Vācijas Bāden-Virtembergas reģionā Bodenezera krastā. Pateicoties savai atrašanas vietai, pilsēta ne tikai pārsteidz ar skaistām dabas ainavām, bet arī lepojas ar UNSECO pasaules mantojumu esamību. Izmantojiet mūsu auto nomas pakalpojumus Frīdrihshāfenes lidostā un dodaties uz pilsētas centru pie klostera sala Reihenavas, ka ir iekļauta UNESCO pasaules mantojuma saraksta un ir viduslaiku arhitektūras teicami saglabājies paraug piemērs. Apmeklējiet Zeppelin muzeju, kur varēsiet iepazīties ar aviācijas vēsturi un to ietekmi uz pilsētas industriālo attīstību. Ar iznomātu automobili Jums būs iespējas brīvi pārvietoties visā reģionā un apskatīt vietējas dārzeņu plantācijas, vīna kalnus un dabas rezervātus. Dodaties vakara pastaigā pilsētas krastmalā un izbaudiet vienreizējus saulrieta skatus. Iesakām arī pacelties gaisā ar vienu no dirižabļiem un apskatīt pilsētu no putnu lidojuma. Iespējams, Jums pat paveiksiet apmeklēt pilsētu roņu svētku (Seehasenfest) laikā, kur varēsiet pilnā mērā izbaudīt vietējo kultūru un tradīcijas.

 

Informācija par auto nomas punktu

Darba laiks

Pi. - Pi.07:00 - 18:00
Se.08:00 - 12:00
Sv.10:00 - 12:00

Kontakti/Atrasts un Nozaudēts

Sixt nomas punkts Friedrichshafen lidosta FDH Flughafen Loewental 88046 Friedrichshafen 47.666169, 9.509019 +49-8966060060

Sixt nomas punkts Friedrichshafen lidosta FDH

Flughafen Loewental
88046 Friedrichshafen
 
Telefona nr. +49-8966060060

Ārpus darba laika saņemšana un atgriešana

Iespējama auto saņem¨ana ārpus darba laika. Iespējama auto nodo¨ana ārpus darba laika..

Auto nomas pakalpojumi šajā nomas punktā

 • Automašīnas un apvidus automašīnas
 • Sporta automašīnas un kabrioleti
 • 4X4
 • 24 h atgriešana

Jūsu ieguvumi ar Sixt

 • Sixt zemākās cenas garantija
 • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
 • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
 • Miles & More - saņemiet punktus
 • Nekādu slēpto izmaksu
 • Vācijas lielākā un labākā auto noma
 • Nekādas kredītkartes maksas
 • Izcils klientu apkalpošanas serviss