Auto noma
Drezdene
Kļūda
Vacija // Drezdene
Mainīt datus

Auto noma Drezdene:Sixt auto nomas rezervācija tiešsaistē

Drēzdene izceļas ar baroka arhitektūru, operu un Meisenes porcelānu. Taču tas vēl nav viss, ko šī pilsēta ceļotājiem var piedāvāt! Vai dodaties uz Drēzdeni darījumu braucienā, vai tāpēc, lai piedzīvotu pilsētas kultūras un mākslas bagātības, vai varbūt Jūsu ceļojuma mērķis ir apkārtnes dabas baudīšana, nomas auto būs noderīgs, lai Jūs no ceļojuma iegūtu vairāk. Sixt auto noma Drēzdenē

 
 • Drezdenes lidosta
  Wilhelmine-Reichard-Ring 1
  01109 Dresden

  Pi.07:00 - 18:00
  Ot. - Pi.07:00 - 21:00
  Sv.17:30 - 23:15
  Brīvdienās12:00 - 20:30
  Rezervēt šajā nomas punktā

 • Drezdene Rietumi 24h
  Hamburger Str. 11
  01067 Dresden

  Pi. - Sv.00:00 - 24:00
  Brīvdienās00:00 - 24:00
  Rezervēt šajā nomas punktā

 • Drezdenes lidosta

  Sixt Auto noma
  Wilhelmine-Reichard-Ring 1
  01109 Dresden

  Pi.07:00 - 18:00
  Ot. - Pi.07:00 - 21:00
  Sv.17:30 - 23:15
  Brīvdienās12:00 - 20:30

  24 h atgriešana

  Pieejamās auto klases: Automašīnas un apvidus automašīnas, Sporta automašīnas un kabrioleti, 4X4

 • Drezdene Rietumi 24h

  Sixt Auto noma
  Hamburger Str. 11
  01067 Dresden

  Pi. - Sv.00:00 - 24:00
  Brīvdienās00:00 - 24:00

  Pieejamās auto klases: Automašīnas un apvidus automašīnas, Sporta automašīnas un kabrioleti, 4X4, Kravas mikroautobusi

Sixt auto noma Drēzdenē, Vācijā

piedāvā dažādu modeļu nomas auto, gan vieglās automašīnas un apvidus automašīnas, gan kabrioletus un sporta auto no labākajiem auto ražotājiem par izdevīgām cenām. Katrs ceļotājs mūsu plašajā nomas automašīnu klāstā atradīs sev piemērotāko auto. Drēzdenē atrodas sešas Sixt rent a car auto nomas filiāles, tai skaitā Drēzdenes lidostā un centrālajā dzelzceļa stacijā. Izvēlieties sev izdevīgāko Sixt auto nomas atrašanās vietu Drēzdenē, un mūsu darbinieki parūpēsies, lai Jūs bez kavēšanās varētu turpināt šī Vācijas reģiona izpēti.

Sixt auto nomas pakalpojumi Drēzdenē

Sixt auto noma Drēzdenē piedāvā labas kvalitātes nomas automašīnas plašā izvēlē par ekonomiskām cenām. Darījumu cilvēki bieži dod priekšroku ekonomiskām vieglajām automašīnām, lai pārvietošanās pa pilsētu būtu ātra un ērta. Savukārt tie, kuri ierodas Vācijā brīvdienās un vēlas baudīt garākus izbraucienus, izvēlas kabrioletu vai sporta automašīnu. Ja ceļojat kopā ar ģimeni, ērtāk būs pārvietoties ar ietilpīgākajiem apvidus auto. Rezervējot nomas auto, Jums ir iespēja izvēlēties arī mūsu noderīgos papildus piedāvājumus, kā piemēram, bērnu autosēdeklīšus, navigāciju un neierobežotu nobraukumu. Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs varam garantēt Jūsu izvēlētās automašīnas kategoriju, bet ne konkrētu marku un modeli. Kopā ar Sixt auto noma Drēzdenē ir ne tikai augstā kvalitātē, bet arī vienkārša, nodrošinot arī ātru un ērtu apkalpošanu.

Iepazīstiet Drēzdeni, baudot neatkarību, ko sniedz nomas auto ##

Drēzdene ceļotājus pievelk ar savu bagāto vēsturi, skaisto arhitektūru un ainavisko atrašanās vietu Elbas upes krastā. Vai esat pilsētā darba komandējumā, romantiskās brīvdienās vai ģimenes atvaļinājumā, ar nomas auto Jums būs iespēja apskatīt vairāk, ceļojot savā tempā. Apskatiet Drēsdenes baroka arhitektūras dārgumus, tai skaitā Drēzdenes Dievmātes baznīcu un Zempera Operu, kas ir arī viens no Eiropas slavenākajiem operteātriem. 19. gadsimtā Zempera Operā notikuši tādi pasaules pirmatskaņojumi kā Riharda Štrausa "Salome" un Riharda Vāgnera "Tanheizers". Aplūkojiet arī 19. gadsimta inžinierbūves meistardarbu, tiltu pār Elbu, pazīstamu kā Zilo Brīnumu (Blaues Wunder). Tad dodieties iepazīt karaliskos dārgumus, kas atrodas Drēzdenes pils velvēs. Savukārt mākslas mīļotāji vēlēsies iepazīt Drēzdenes gleznu galerijas dārgumus, tai skaitā Rafaēla, Ticiāna un Dīrera darbus. Ar nomas auto Jūs varat doties arī uz tuvumā esošajām pilīm, kā piemēram, Schloss Moritzburg un Burg Stolpen, kā arī baudīt piknikus pie dabas. Izbaudiet to, ko Drēzdene un šis Vācijas reģions var piedāvāt, ceļojot ērti un patīkami ar Sixt nomas auto!

 
 

Jūsu ieguvumi ar Sixt

 • Sixt zemākās cenas garantija
 • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
 • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
 • Miles & More - saņemiet punktus
 • Nekādu slēpto izmaksu
 • Vācijas lielākā un labākā auto noma
 • Nekādas kredītkartes maksas
 • Izcils klientu apkalpošanas serviss