Auto noma Drezdenes lidosta

 

Populārākais Drezdenes lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 05.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Drezdenes lidosta, sākot ar 12.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Drezdenes lidosta punktu

Adrese

Wilhelmine-Reichard-Ring 1, Dresden, 01109, Vacija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
07:00 - 23:30
Sestdiena
07:00 - 18:30
Svētdiena
07:00 - 23:30
Brīvdienas
07:00 - 18:30

Mūsu pakalpojumi Drezdenes lidosta

Laipni lūdzam Sixt rent a car auto nomas filiālē Drēzdenes lidostā

Laipni lūdzam Sixt rent a car auto nomas filiālē Drēzdenes lidostā

Mūsu galvenais moto ir – katrs klients ir pelnījis saņemt augstākās klases pakalpojumus un atrast auto atbilstoši savam brauciena mērķim, īpašām vajadzībām un par izdevīgām cenām. Uzticami VW, grezni Mercedes un BWM, apvidus auto – izvēlēties sev piemērotāku auto klasi no mūsu auto nomas Drēzdenes lidostā un izbaudiet savu ceļojumu. Papildus Jūs varat izvēlēties neierobežotu nobraukumu vai otrā vadītāja apdrošināšanu, pieteikt papildus aprīkojumu. Jūsu ērtībai par atsevišķu samaksu un pēc iepriekšējās vienošanās, Drēzdenes lidostā nomātu auto ir iespējams saņemt un atgriezt arī ārpus standarta darba laika.
Par Drēzdenes lidostu Drēzdenes lidosta (DRS) atrodas 9 km uz ziemeļiem no Drēzdenes pilsētas centra un no 2008. gada ir pazīstama kā starptautiskā lidosta. Pateicoties auto īrei, ko piedāvā Sixt rent a car filiāle Drēzdenes lidostā, Jūs tagad ērti un ar komfortu varat tikt līdz pilsētas centram vai turpināt ceļojumu Saksijas reģionā. Jūs atradīsiet mūsu filiāli ielidošanas terminālā, ko viegli atradīsiet sekojot norādēm. Atgriežot auto, novietojiet to speciāli paredzētajā stāvvietā 00 vai K1 līmenī.
Ko meklēt Drēzdenē? Vācijas Saksijas reģiona galvaspilsēta ir pazīstama ar savu kultūru un mākslas darbiem. Paši iedzīvotāji sauc Drēzdeni par Florenci uz Elbas. Ar Sixt iznomātu auto no lidostas Jūs viegli un ar komfortu tiksiet pie visiem pilsētas apskates punktiem – Albertinums, Zempera opera, Elbas krastmala, Zelta jātnieks, porcelāna un ieroču muzeji. Visu pat nav iespējams pārskaitīti vienā reizē. Sāciet ar Vecpilsētu (Altstadt), kur atrodas lielākā daļa no svarīgākajiem apskates punktiem. Tad var doties uz Moricburgas pili, kas atrodas 14 km attālumā no pilsētas centra un ļaus Jums piedzīvot īstu pasakas atmosfēru. Dārglietas ir Jūsu vājums? Ar Sixt auto nomu no Drēzdenes lidostas Jūs ātri tiksiet līdz muzejam ar īpatnēju nosaukumu Zaļās velves, kur varēsiet apskatīt greznāku Eiropas dārgumu krātuvi, kas kādreiz piederēja Vetinu karaliskajai dinastijai.
Show more

Labi zināt, nomājot Drezdenes lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Drezdenes lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Drezdenes lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Drezdenes lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Drezdenes lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,8
Pamatojoties uz 1066 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,9)
Sixt filiālē
(4,9)
Transportlīdzeklis
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

VW Golf
VW Golf
BMW M4 Cabrio
BMW M4 Cabrio
Jaguar F-Type Coupé
Jaguar F-Type Coupé
Mercedes-AMG SL63 Convertible
Mercedes-AMG SL63 Convertible
Audi A4 Avant S tronic
Audi A4 Avant S tronic
Audi A1
Audi A1
Mercedes-Benz S-Class
Mercedes-Benz S-Class
BMW M440i Cabrio
BMW M440i Cabrio
Range Rover Velar
Range Rover Velar
BMW 7 Series
BMW 7 Series

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Drezdenes lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Drezdenes lidosta?
Vai man, noformējot nomu Drezdenes lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Drezdenes lidosta

Rādīt vairāk