Auto noma Bremenes lidosta

 

Populārākais Bremenes lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 26.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Bremenes lidosta, sākot ar 02.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Bremenes lidosta punktu

Adrese

Flughafenallee 27, Terminal 1, Bremen, 28199, Vacija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
07:30 - 23:00
Sestdiena
08:00 - 18:00
Svētdiena
10:00 - 23:00
Brīvdienas
10:00 - 23:00

Mūsu pakalpojumi Bremenes lidosta

Sveicām Jūs Sixt rent a car auto nomas punktā Brēmenes lidostā

Sveicām Jūs Sixt rent a car auto nomas punktā Brēmenes lidostā

Vislabākais veids, kā apskatīt interesantākās vietas bez steigas un ar komfortu ir, ceļojot ar auto. Mūsu auto nomas punktā Brēmenes lidostā Jūs atradīsiet sev piemērotāku transportlīdzekli atbilstoši tieši Jūsu vajadzībām. Klasiski ielas auto, grezni sporta auto vai platas un komfortablas apvidus mašīnas jau gaida Jūs. Izmantojiet mūsu jaunu viedtālruņa aplikāciju īsi pirms ierašanās mūsu filiālē. Ja nomas auto domāts braukšanai lielākā kompānijā vai būs nepieciešams papildus aprīkojums, piesakiet auto īri savlaicīgi caur mūsu mājaslapas tiešo rezervācijas sistēmu. Nosūtot pieteikumu, Jūs piekrītat saņemt noteiktās klases automobili, bet ne konkrētu marku un modeli.
Kas ir jāzina par Brēmenes lidostu? Brēmenes lidosta (BRE) atrodas nepilnu 4 km attālumā no pilsētas centra, par kuru kalpo Brēmenes Centrālā stacija un ir viegli sasniedzama ar nomas auto, ko Jūs varat saņemt mūsu lidostas filiālē. Tā atrodas lidostas terminālā un Jūs viegli to atradīsiet, sekojot līdzi Sixt norādēm no jebkuriem ielidošanas termināliem.
Par Brēmenes muzikantiem un ne tikai… Vācijas 10.lielākā pilsēta Brēmene ir pazīstama ikvienam, jo visi ir lasījuši pasaku par Brēmenes muzikantiem. Starp citu, to pieminekli Jūs atradīsiet pilsētas Rātslaukumā, kur atrodas arī slavenā Rolanda statuja. Izmantojot auto nomas pakalpojumus no lidostas filiāles, Jūs varēsiet brīvi un nesteidzoties doties uz Universum muzeju, kur būs iespēja iepazīties ar visām iespējamām dabas parādībām. Savukārt Foke muzejā Jūs pat varat iemācīties malt miltus.  Bet šķietami rotaļu “Šņores” kvartāla mazās mājiņas ar grieztiem koka vārtiņiem pārcels Jūs Grima brāļu pasakās. Vai dodaties ar Sixt rent a car Brēmenes lidostas filiāles piedāvāto nomas auto uz Brēmerhafenu, kur tuvāk iepazīsieties ar kuģniecības pasauli un apmeklēsiet Vācijas kuģniecības muzeju, apskatot vairākus dažādu kuģu oriģinālus un modeļus. Jūs plānojāt – mēs palīdzam īstenot.
Show more

Labi zināt, nomājot Bremenes lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Bremenes lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Bremenes lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Bremenes lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Bremenes lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,6
Pamatojoties uz 1649 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,8)
Sixt filiālē
(4,8)
Transportlīdzeklis
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

Range Rover
Range Rover
Mercedes-Benz S-Class
Mercedes-Benz S-Class
VW Golf
VW Golf
VW Golf Diesel Aut.
VW Golf Diesel Aut.
Audi A5 Convertible
Audi A5 Convertible
Audi A8 S tronic
Audi A8 S tronic
Range Rover Evoque
Range Rover Evoque
VW Beetle
VW Beetle
BMW M850 Convertible
BMW M850 Convertible
BMW M4 Coupé
BMW M4 Coupé

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Bremenes lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Bremenes lidosta?
Vai man, noformējot nomu Bremenes lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?