Auto noma Bremene

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Populārākais Bremene

* Cenas tika aprēķinātas 07.02.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Bremenes lidosta, sākot no 14.02.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Mūsu pakalpojumi Bremene

Auto noma Brēmenē, Vācijā

Auto noma Brēmenē, Vācijā

Ņemot vērā plašo Sixt auto nomas punktu atrašanās vietu izvēli Brēmenē, tai skaitā Brēmenes lidostā un centrālajā dzelzceļa stacijā, izīrēt auto būs pavisam vienkārši! Iepazīstiet Brēmeni un tās apkārtni, dodoties ceļā ar drošu un kvalitatīvu nomas auto. Sixt auto nomas piedāvājumā ir gan dažādu modeļu vieglās automašīnas, gan apvidus automašīnas un 4X4, lai atbilstu jebkura ceļojuma mērķim, sākot ar darījumu braucienu un beidzot ar ģimenes atvaļinājumu. Sixt rent a car auto noma Brēmenē piedāvā luksus nomas auto, lai Jūs varētu pārvietoties pa Vācijas autobāņiem droši un ātri. Izvēlieties sev izdevīgāko Sixt auto nomas atrašanās vietu Brēmenē, un mūsu darbinieki parūpēsies, lai Jūs bez aizķeršanās varētu turpināt ceļu.
Sixt auto nomas pakalpojumi Brēmenē Apskatiet mūsu nomas automašīnu plašo klāstu un rezervējiet nomas auto, kas vislabāk atbilst Jūsu ceļojuma mērķim un budžetam. Vai esat Vācijā, lai baudītu brīvdienas, vai arī biznesa braucienā, ar Sixt nomas auto Jūs paspēsiet gan apskatīt, gan izdarīt vairāk. Tiem, kuri ierodas Brēmenē biznesa braucienā, noderēs vieglā automašīna. Savukārt tie, kuri vēlas apceļot Vāciju, lai atpūstos, iespējams izvēlēsies kabrioletu vai sporta auto. Ģimenēm ar bērniem parocīgi būs ietilpīgākie apvidus auto. Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs varam garantēt Jūsu izvēlētās automašīnas kategoriju, bet ne konkrētu auto marku un modeli. Izīrējot nomas automašīnu Brēmenē, pievērsiet uzmanību arī mūsu izdevīgajiem papildus piedāvājumiem. Jūs varat iekļaut auto nomā arī GPS, bērnu autosēdeklīšus un papildus apdrošināšanu, lai Jūsu ceļojums būtu vēl ērtāks un patīkamāks. Ko apskatīt Brēmenē, ceļojot ar nomas auto Brēmene, ievērojama Vācijas tirdzniecības pilsēta, kas ir ceļotāju galamērķis jau daudzus gadsimtus, ir arī kultūras un mākslas pilsēta. Ceļojot ar nomas auto, Jūs varat aplūkot Brēmenes seno un bagāto arhitektūru, kuras objekti iekļauti arī UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Apskatiet 600 gadus veco Rātsnamu un Rolanda statuju, kura atrodas pilsētā jau no 15. gadsimta sākuma. Viens no Brēmenes simboliem ir tēli no pasakas par Brēmenes muzikantiem, kurus pamanīsiet vairākās pilsētas vietās. Pirms dodaties tālāk, noteikti apskatiet arī Böttcherstrasse jūgendstila arhitektūru. Tad aizbrauciet uz Universumu, fascinējošu zinātnes centru, kurā atrodas ne tikai interaktīvas izstādes, bet arī kino un aktivitāšu parks. Iegriezieties arī Botāniskā dārza Rododendru parkā. Ja vēlaties iepirkties, tad dodieties ar nomas auto uz Brēmenes piepilsētu, kur atrodas daudz lielveikalu. Ar nomas auto Jūs varat apskatīt arī citas tuvumā esošās Vācijas pilsētas. Auto noma Brēmenē ir ērts un ekonomisks pārvietošanās veids, lai redzētu un piedzīvotu vairāk!
Show more
Labi zināt, īrējot Bremene
Kāds ir pieļaujamais vecums, lai iznomātu automašīnu Bremene?
Lai nomātu automašīnu ar SIXT Bremene, jums ir jābūt vismaz 18 ar derīgām autovadītāja tiesībām. Dažām automašīnu kategorijām ir augstāks minimālais nomas vecums, un var tikt piemērota nepilngadīga vadītāja maksa.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai paņemot automašīnu Bremene.
Vai es varu izvēlēties citu auto atgriešanas vietu Bremene?
Ir iespējams iznomāt automašīnu vienā virzienā starp punktiem, lai tās varētu saņemt Bremene. Var tikt piemērota papildu maksa.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus
Klientu atsauksmes
4,4
Pamatojoties uz 2447 atsauksmēm
Sixt filiālē
(4,7)
Ceļš uz Sixt
(4,7)
Transportlīdzeklis
(4,4)

Latest premium additions to the fleet

VW Golf
VW Golf
Audi A3
Audi A3
VW Beetle
VW Beetle
MINI John Cooper Works
MINI John Cooper Works
Audi A4 S tronic
Audi A4 S tronic
Audi A4 Avant S tronic
Audi A4 Avant S tronic
Audi A6 S tronic
Audi A6 S tronic
BMW 530
BMW 530
Maserati Grecale
Maserati Grecale
Audi A1
Audi A1
Bieži uzdotie jautājumi par īri Bremene
Kas man ir nepieciešams, lai nomātu automašīnu Bremene?
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Bremene?
Vai man ir jāiegādājas apdrošināšana vai aizsardzības paketes kopā ar nomas maksu Bremene?
Vai es varu pievienot papildu šoferi manai nomai?