Auto noma Zeneva (Genf) Lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Zeneva (Genf) Lidosta punktu

Adrese

Desk Arrival Hall, C.P.781, Genève, 1215, Sveice
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
07:00 - 23:30
Brīvdienas
07:00 - 23:30

Mūsu pakalpojumi Zeneva (Genf) Lidosta

Laipni lūgti Ženēvas lidostas Sixt rent a car auto nomā (Genf airport)

Laipni lūgti Ženēvas lidostas Sixt rent a car auto nomā (Genf airport)

Nomas auto no Ženēvas lidostas Sixt filiāles ir lieliskā alternatīva sabiedriskā transporta izmantošanai, kas ļaus Jums pārvietoties Jums ērtākā ritmā. Biznesa klases auto būs teicams sabiedrotais pārvietojoties pilsētā vai dodoties uz darba tikšanos, bet ergonomiski kompakta klases automobiļi ļaus justies droši pat nepieredzējušam autobraucējam. Jaunie modeļi teicamā tehniskā stāvoklī un pievilcīgas cenas ir tas, kas atšķir Ženēvas lidsotas Sixt auto nomu no citiem tirgus spētājiem. Ērta un ātra auto īres līguma noslēgšana ir pieejama ne tikai uz vietas, bet arī caur mūsu tiešsaistes rezervācijas sistēmu, kur papildus Jūs uzreiz varat norādīt, ja nepieciešams papildus GPS navigators, bērnu sēdeklis vai otra vadītāja braukšanas atļauja.
Par Ženēvas lidostu Starptautiskā Ženēvas lidosta (GVA) atrodas uz Šveices un Francijas robežas, ko izmanto abu valsts iedzīvotāji un viesi. Šeit notiek nosacīts sadalījums uz šveicu un franču termināliem, kurus atšķir muitas un imigrācijas kontroles iziešanas kārtība. Ērtākai ceļošanai gan līdz pilsētai, gan pāri robežām aicinām apmeklēt mūsu auto nomu, ko viegli atradīsiet lidostas auto nomas centrā.
Ar Sixt rent a car atklājiet sev jaunu Ženēvu Starp Alpu virstonēm Juras kalnu reģionā, Ronas upes piekrastē savu vietu ir atradusi Ženēva. Pateicoties savām humānām tradīcijām un internacionālam garam, kā arī Eiropas ANO un Sarkanā Krusta galvenajiem birojiem, tā ir pazīstama kā pasaules Miera galvaspilsēta. Iznomājiet auto lidostā un dodaties pilsētas simbola Jet d´Eau strūklakas, kur 500 litri ūdens sekundes laikā paceļās 140 metru augstumā. Vai arī aizbrauciet līdz Angļu dārzam un iedvēsmojaties no ziedu pulksteņiem, kas ir radīti par godu  šveiciešu pulksteņmeistaru lietpratībai. Bet, aizbraucot līdz Mon Salev, kas atrodas jau Francijas teritorijā, varēsiet pacelties 1100 metru augstumā un novērot fantastisku skatu uz Monblanu, Ženēvas ezeru, Alpiem un pašu pilsētu.
Show more
Labi zināt, nomājot Zeneva (Genf) Lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Zeneva (Genf) Lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Zeneva (Genf) Lidosta, jums ir jābūt vismaz 20 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Zeneva (Genf) Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Zeneva (Genf) Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,5
Pamatojoties uz 2630 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,8)
Transportlīdzeklis
(4,7)
Sixt filiālē
(4,6)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Zeneva (Genf) Lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Zeneva (Genf) Lidosta?
Vai man, noformējot nomu Zeneva (Genf) Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Zeneva (Genf) Lidosta

Rādīt vairāk