Auto noma zenevas lidosta francu sektors

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz zenevas lidosta francu sektors punktu

Adrese

AP de Genève Cointrin Sect(F) BP 123, Ferney-Voltaire, 01210, Francija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Ceturdiena
08:30 - 19:00
Piektdiena
08:30 - 22:00
Sestdiena
08:30 - 17:00
Svētdiena
08:30 - 19:00
Brīvdienas
08:30 - 19:00

Mūsu pakalpojumi zenevas lidosta francu sektors

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Sveicām jūs Ženēvā – Šveices otrajā lielākajā pilsētā, kurā mēs palīdzēsim jums realizēt jūsu plānus ar kādu Sixt nomas automašīnām. Plašajā autoparkā jums pieejami automobiļi katram brauciena mērķim - tūrisma apskates braucieniem pa pilsētu laba izvēle būs kāds no mūsu ekonomiskās klases auto, bet biznesa braucienam piedāvāsim kādu no luksus segmenta variantiem. Ja esat liela kompānija, piedāvāsim mikroautobusu, vai apvidus auto, ja patīk šo mašīnu radītais papildus komforts. Rezervējot auto saņemšanu Ženēva lidostā (Geneva Airport (GVA)), mēs garantējam noteiktās klases automobiļa pieejamību, bet ne konkrētu marku vai modeli. Uzlabojiet sava brauciena ērtības ar kādu no piedāvātajiem papildus pakalpojumiem - GPS navigācija būs labs palīgs uz nepazīstamiem ceļiem, bērnu autosēdeklītis nodrošinās jūsu mazulim drošību un komfortu, neatkarīgi no brauciena garuma.
Auto noma Ženēvas lidostā Ženēvas lidosta (Geneva Airport (GVA)),) ir liela starptautiska lidosta, tā atrodas četru kilometru attālumā uz ziemeļrietumiem no Ženēvas. Sixt rent a car biroju jūs viegli atradīsiet lidostas terminālā, sekojot norādēm. Savu noma automašīnu jūs saņemsiet un varēsiet nodot stāvlaukumā, kas atrodas tieši pretī lidostas terminālam. Sixt darbinieki ātri un kvalitatīvi sniegs jums visu nepieciešamo informāciju gan par auto tehniskajām īpašībām, gan ieteiks interesantākās apskates vietas.
Iepazīsti Ženēvu ar Sixt auto Ženēva ir pilsēta Šveices pašos dienvidrietumos, valsts franču valodā runājošā daļā, pie Ronas iztekas no Ženēvas ezera. Viens no šīs pilsētas simboliem ir milzīga strūklaka Ženēvas ezera vidū. Pilsētā ir pavisam 82 objekti, kas ir iekļauti nominācijā “Šveices nacionālas nozīmes kultūrvēsturiskais mantojums” un lai atskatītu kaut daļu no tiem, nomas automašīna no Sixt rent a car auto nomas punkta Ženēvas (Franču sektors) lidostā lieti noderēs. Bet varbūt jūs esat ieradušies uz pasaules slaveno Ženēvas auto izstādi? Sixt auto noma palīdzēs jums ātrāk apskatīt pasaules autorūpniecības novitātes. Ceļojiet ar Sixt!
Show more
Labi zināt, nomājot zenevas lidosta francu sektors
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu zenevas lidosta francu sektors?
Lai nomātu automašīnu no SIXT zenevas lidosta francu sektors, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu zenevas lidosta francu sektors.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu zenevas lidosta francu sektors?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,6
Pamatojoties uz 676 atsauksmēm
Apkalpošana nomas laikā un pēc tās
(4,7)
Sixt filiālē
(4,7)
Transportlīdzeklis
(4,7)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu zenevas lidosta francu sektors

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu zenevas lidosta francu sektors?
Vai man, noformējot nomu zenevas lidosta francu sektors, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to zenevas lidosta francu sektors

Rādīt vairāk